USD 25 25.17
  • USD 25 25.17
  • EUR 27.6 27.9
  • PLN 6.3 6.37

35 депутатів Волиньради можуть скласти повноваження?

На позачергову сесію обласної ради, яка зібралася на вимогу пікетувальників, не з’явилося 35 депутатів. Батьки волинських військових кажуть, що вимагатимуть від них пояснень і хочуть, аби ті склали свої депутатські повноваження.

Нагадаємо, сьогодні, 18-го липня, під стінами обласної ради відбувся пікет батьків українських військових, які зараз перебувають в зоні АТО. Під тиском людей, голова обласної ради Валентин Вітер скликав позачергову 28 сесію обласної ради.

Після її завершення, батьки почали запитувати у присутніх депутатів, чому з’явилося на засідання лише 45 обранців, якщо їх в обласній раді Волині – 80.

Обурені батьки запевнили, що вони ще зберуться й будуть вимагати «чистки» в обласній раді. Зокрема, вони хочуть, щоб відсутні під час нинішньої сесії депутати склали свої повноваження, адже проігнорували вимоги людей.

Пропонуємо список тих депутатів, які прибули на сесію і тих, хто не з’явився.
Загрузка...
Коментарів: 23
Здрасте Показати IP 18 Липня 2014 19:53
Дати цей список синам цих батьків, а вони вже знають ціну поваги.
до незнаючих. до Здрасте Показати IP 18 Липня 2014 21:27
коментар було видалено
Депутат Показати IP 18 Липня 2014 21:12
Дуже некоректно виглядає публікація неприсутніх на сесії,бо сесія збиралась поспіхом і у багатьох поважні причини.Це зухвало-стихійно-істерична реакція як громадськості,так і інформаторів про відсутніх.
Майбутня депутатка до Депутат Показати IP 18 Липня 2014 22:46
Шо ти кажеш? Сьогодні зранку вас ще збирали. І на минулому тижні обговорювалось питання позачергової сесїї!
володимир Показати IP 18 Липня 2014 21:24
Борбелюку давно пора звідси нах..., без Саганюка і Кліма він ніхто. Фішка провладна.
люстратор до володимир Показати IP 18 Липня 2014 21:25
коментар було видалено
Сомик Показати IP 18 Липня 2014 22:00
Як однобоко все виглядає, чи то може однобоко подають? То другу частину списка не пускають на сесії, блокують, то тепер звинувачують в непатріотизмі, невідвідуванні сесій... Ну от як зрозуміти те, що Клімчука, якого до обласної ради обрало місто Луцьк, на сесії не пускає, тобто ініціює недопуск якийсь там задрипанець Гузь? Хто такий Клімчук і хто такий Гузь? Час, звісно, покаже як-то кажуть хто де срав, але вже навіть зараз зрозуміло, що Борис - дійсно Патріот, а Ігор... ну мабуть Гузя назвали в честь 19 Олімпійських зимових ігор...
Олга Показати IP 18 Липня 2014 22:00
На позачергову сесію депутату теж треба час : перше його треба повідомити, треба фізично мати час, щоб добратись. А поспіхом зібрана сесія - і питання про відсутність такої кількості депутатів і про їхнє покарання - м' ягко кажучи некоректно, а в цій ситуації , коли йде війна , то зайве напруження непотрібно. І так всі втомились від цього .... В кожного на тій війні хтось є. А істерії нічого не дадуть. Краще подумайте , що кожен може зробити для ПЕРЕМОГИ. Ця вій на надовго. Попереду важка зима , де холодна , а де і голодна... Не істеріть , запасайтеся терпінням і кожен щось робіть. Тільки з вірою і важкою працею ми зможемо відстояти нашу КРАЇНУ. Слава УКРАЇНІ!!!!
паскуди депутати як до Олга Показати IP 18 Липня 2014 22:22
це в коментарях і відмазуються, що не прибули. Звісно, зайняті всі, а батьки, сини яких воюють за вас товстозадих ледарів модуть і почкати тиждень-два, поки ви по курортах навідпочиваєтеся і зберетеся на сесію, щоб потрандіти, зто більший оратор!!! Сволочі! Хто приїхав- мололці, справлі обранці гродами. Війна зараз, немає чого розкачуватися. Були і з далеких районів, але приїхали. А 35 товстозадих, пихатих не змогли, зайняті відіш лі вони - худоба!!!! Геть з ради!!
Майбутня депутатка до Олга Показати IP 18 Липня 2014 22:52
Є хлопців багато, котрі зачистку на Сході за 2 доби готові зробити. Тільки з наші війскові та генерали не дають, бо їм зверху не дають. Правильно, бо на війну гроші виділяють на все: на озброєння, на дороги, на машини, на будівництво і цей список довжелезний. От де роботи для відмивання грошей!Правда, Ольга?Буде за шо купити нову сумку за 2,5 штучки і платячко в непростому магазині в Гранд Волині, і на курорт вистачить і Тимощуку, Гузю та Данильчуку ще на одну квартиру.Геть з ради, бідолахо!Як не можеш добратись, коли війна в країні, а тільки п...грієш! Всі на машинах їздять і нещасні доїхати не можуть?
МИ колай до Олга Показати IP 18 Липня 2014 23:34
Можна подумати, що почесному пенсіонеру області Борису Клімчуку із банди януковича треба багато часу, щоб із Липин прибути на сесію облради. Отримав команду із Києва не йти обласне зібрання - і чітко виконав наказ, закликавши підручних риго Анальних дупутатів та їхніх підручних підтримати його почин...
Майбутня депутатка Показати IP 18 Липня 2014 22:54
Більша половина тих депутатів, котрі не прийшли сьогодні взагалі ніколи майже не ходять на ті сесії. Гнати в три шиї!
володимир до Майбутня депутатка Показати IP 19 Липня 2014 00:08
Володимирських гопніків- позачергово!!!!!!!
солдат до Майбутня депутатка Показати IP 19 Липня 2014 00:10
Борбелюків і всіх гопніків в зону А Т О .
тьотя Показати IP 18 Липня 2014 23:47
коментар було видалено
Писака до тьотя Показати IP 19 Липня 2014 00:08
коментар було видалено
ук Показати IP 19 Липня 2014 01:35
Гнати їх усіх. вони спеціально не приходять (за приказом Климчука). бояться дивитися людям в очі.
До коректного депута Показати IP 19 Липня 2014 04:52
35 слуг народу ? Розстріляти !
босяк Показати IP 19 Липня 2014 06:16
а ви шановні лучани кого обирали??? так що закрийте свою пельку! не забудьтеся знову обрати собі гавнюків
ого! Показати IP 19 Липня 2014 07:49
а башкаленко ще депутат!!!!! О це так да! А чому мовчить Гузь, Пирожик , Грицюк слова не взяв по цьому питанню переобрати депутатів і до виборів не допустити жодного з теперішніх Ганьба нам лучани, що пройшло стільки часу а Башкаленко ще в депутатах. Болюче питання - молоді хлопці гинуть в АТО наші з західої україни а східняки тут жирують і вимагають умов, нехай повертаються додому і за гроші які отримали за референдум і антимайдани хай відбудовують житло.Чому після публікації журналіста Вісник і К ще не зайнялися цими переселенцями з к.Каширського району наші правоохоронні органи ....Ганьба нам Волиняни!!!!!!
Олга Показати IP 19 Липня 2014 16:54
Припиніть істерію. Вас. гарно використовують. Ви уявляєте , щож то буде , коли подібні рішення понаприймають по всій Україні , кращої підтримки " путінському режиму" і не придумаєш. ФСБ і на Волині. Їм тільки цього і треба. Щоб ми сварились , щоб менше підтримували нашого президента - ціль одна : розсварити нас , знищити нас , знищувати нашу економіку, щоб не допустити кращої долі для нас. Приклад "" п' яної раші" - це недля нас . Зараз саме головне кожному на свому місці зберегти нашу КРАЇНУ. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!!
Таня Показати IP 20 Липня 2014 08:09
Іваничівські прислужниці янека (ліда з молодими ригами) теж відсутні...