USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Башкаленка освищуть сьогодні біля Волинської ОДА

6 Лютого 2014 07:00
"Засвисти Башкаленка" - під таким гаслом волинські представники обласного осередку ВО "Майдан" закликають провести освистування нового голови Волинської обласної державної адміністрації. Як відомо, вчора президент Янукович призначив головного регіонала області Олександра Башкаленка головою Волинської ОДА замість Бориса Клімчука.

Євромайданівці закликають "прийти і запікетувати нового неугодного голову ОДА". Захід планують провести сьогодні, 6 лютого об 11.30 біля входу в адмінбудівлю адміністрації, що на Київському майдані. Організатори просять учасників пікету взяти зі собою свистки та дудки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
тьфу Показати IP 6 Лютого 2014 07:06
во д****ли...замість революції займаються х знає чим. башкаленко до чого. ви людей залучайте у владу. а не гузів і інших м****л.
звернення Показати IP 6 Лютого 2014 07:18
Свисність собі в.... Там теж дірка є. Що, якщо призначати голову ОДА, то обовязково, щоб він був "угодний" купці пришиблених нероб? Може, досить йти на поводу тих пришелепкуватих, які тільки і вміють, що водити "хороводи" по місту і навколо нього, вигукуючи свої дурнуваті гасла?
питання до звернення Показати IP 6 Лютого 2014 07:48
А ти вже свого язика приготовив, щоб вчасно лизнути кому треба?
звернення до питання Показати IP 6 Лютого 2014 09:10
лижите ви і так смачно... у Гузя і підгузників і зовсім своїми мізками не думаєте!:)
Гросмейстер Показати IP 6 Лютого 2014 07:58
Найперше потрібно засвистати Гузя і йому подібних.Другий крок,заспокоїтися і чітко розібратися : "Ху із Ху" із числа "опозиційних" лідерів Волині.Третій крок,виявити "засланих козачків" та нед*умівків,котрі в силу своєї специфіки тільки руйнують та компрометуюь волю Волинян.Четвертий крок,позбутися цієї "нечисті",тобто спочатку засвистати їх,після чого дати "політичного КОПНЯ" в СР*КУ(вибачте за вульгарність,але наболіло).П"яте чітко усвідомити ,що не так то просто перемогти,не маючи конкретного плану та надійних провідників.Не тяжко передбачити,що :"Свисти не свисти,а Башкаленко нікуди не дінеться,принаймні поки "керманичом" України буде Янукович".А зараз хотів би побачити рішучих дій від Волинського автомайдану,що зараз "заспівають" ці клоуни-невдахи?ГАНЬБА тим хто підставляє чесник і порядних Волинян !!!!!
Лучанин Показати IP 6 Лютого 2014 08:05
не забудьте засвистатит всіх наших голів ВО Майдан, бо ці лідери нації вже не памятають свої перші кашкети.
Гросмейстер Показати IP 6 Лютого 2014 08:09
Питання до всіх.Як на Вашу думку,котра армія силніша,та в котрій на чолі левів стоїть БАРАН,чи та в котрій на чолі баранів стоїть ЛЕВ ???
Гросмейстер до Лучан Показати IP 6 Лютого 2014 08:10
Підтримую ПОВНІСТЮ !!!!!!!!!!!
Я Показати IP 6 Лютого 2014 08:32
Запитайте,що зробив Шиба,Гузь і тому подібні.Якого милого вони ходять як телята та ще й людей за собою водять.Подумайте добре ,який з них губернатор чи депутат.Я за спокійне життя в області і країні.
Роман до Я Показати IP 6 Лютого 2014 09:13
Про Бондара, Вітіва, Мельника, Банаду... забули?!:)
з Забороля Показати IP 6 Лютого 2014 08:46
Тому, хто свисне в *уй, башкаленко дасть приз. Тренуйтесь!
Регіонал Показати IP 6 Лютого 2014 08:56
Запхнемо вам ваші свистки в д*пи...
Вова Показати IP 6 Лютого 2014 09:09
Вже взагалі Бога опозиція забула. Роить що хоче. Ми всі люди під Богом ходимо. А вам треба свою людину ставити? А її що не освищуть? Бо це Свобода чи Батьківщина? А Клімчук був поганий і цей вам поганий. Розберіться вже з собою. Ви вже до чого країну довели. Що наші діти бачать після вас?
Ром а Показати IP 6 Лютого 2014 09:11
Свістіть скільки вліз.е Краще б щось толкове робили для області. А ви тільки й вмієте свистати і кричати. НЕПорядні і все. Берете криком а толку то ? доведете до війни і тоді будете свистати
Українець Показати IP 6 Лютого 2014 09:11
Невже ніхто не може тр***ути ту прищаву, де*ільну майю чи хоч дати їй нормального "свистка" потримати, може заспокоїться.
Лучанин до Українець Показати IP 6 Лютого 2014 09:50
Да кто ж ей даст своего "свистка"?)))))))) Она страшная как крокодил, еще и прыщавая. Ей по каске надо дать, да так чтоб обгадилась.
ЛЮДЯМ Показати IP 6 Лютого 2014 09:38
Друзі, збираймося і ми. Поставимо на місце цих дуполизів Гузя. Скільки можна терпіти цей позор на Волині. Ідіоти, свистати вони будуть. Оце шлях до крщого життя? Набридло все. Давайте ставити все на свої місця. Впевнена, нас багато однодумців, хто проти всього цього. Гузь, Бондар - геть з Волині. Ми теж всміємо кричати. Тим більше, ми не діти, а дорослі люди з сімями, яким набрид весь цей безпредєл.
Влад до ЛЮДЯМ Показати IP 6 Лютого 2014 09:53
+1000 % За треба це зробити
саня Показати IP 6 Лютого 2014 09:40
ото пі*ара нам призначили! якого милого цей Х**У видає себе за лучанини ган*он штопаний присланий сюди з Бурятії?
саня Показати IP 6 Лютого 2014 09:42
весь штат мельника андрія пише коменти) ура) ОДА працює і лиже бицюрі яйця)
Регіоналка Показати IP 6 Лютого 2014 09:42
Ця клоунада, яку влаштували опозиція Волині: Гузь і Ко - безкоштовний цирк, піднімає настрій. Хай живе наша опозиція на радість волинянам, бо як їх не буде, доведеться вигадати. Простим мешканцям Волині хоч не так сумно в часи політичної і економічної кризи жити, бо є з чого посміятись - з наших опозиціонерів!!! Смійтесь на здоров'я шановна громадо!
Юля Показати IP 6 Лютого 2014 09:54
Кожному потрібен шанс. Може він і буде нормальним керівником.Час покаже, немає чого кричати і свистати раніше. Побачимо по роботі!
Я Показати IP 6 Лютого 2014 10:03
ОБПЕРДИТЕ ГУЗЯ,ОБСМОРКАЙТЕ ВИТИВА И ОББЛЮЙТЕ БАНАДУ. А ШИБЕ ПРОСТО ПИНКА!!!
Корінний лучанин Показати IP 6 Лютого 2014 10:13
ЧАС ЗМІНИТЬ ЦИХ КЕРІВНИКІВ !!! ХІБА ЦЕ НЕЗРОЗУМІЛО , ВИХОДЯЧИ ІЗ СИТУАЦІЇ ЯКА СКЛАЛАСЬ В УКРАЇНІ ! Я ДУМАЮ, ЦЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ДЕМОКРАТИЧНИМ ШЛЯХОМ!
Тьфу на тьфу Показати IP 6 Лютого 2014 10:24
Нехай це стане доброю традицією, щоб надалі чиновник боявся носа задирати і людей не поважати.
Корінний лучанин Показати IP 6 Лютого 2014 10:27
А ДЕ Ж, ОЦЕ ПЛАКАТ ГУЗЯ І КОМАНДИ ОЧИСТКИ : ХТО НЕ СВИЩЕ - ТОЙ МОСКАЛЬ! АЖ НЕ ЦІКАВЕ ВИДОВИЩЕ СТАЛО! БРАТВА ІЗ КОМАНДИ ОЧИСТКИ - ЗРОБІТЬ ШОУ, А ТО ГЕТЬ ЩОСЬ СКУЧНО СТАЛО! НА ВАС ВСІХ ПРИЄМНО ТА ВЕСЕЛО ДИВИТИСЬ, ЯК В ТУСУЄТЕСЬ!
свістулькин Показати IP 6 Лютого 2014 10:58
Не свистіть - грошей не буде.
Людям Показати IP 6 Лютого 2014 11:46
Люди спробуйте на площі повернутись до Майї,Гузя і інших з гучномовцями та засвистати їх нехай скажуть свою програму на подальше.ВИ ЛЮДИ три місяці ходите за ними.Нехай буде губернатором будь хто аби робив свою роботу.А БРАТИМУТЬ ВСІ.Чи не так.Кого Ви наприклад бачите губернатором.
криївка Показати IP 6 Лютого 2014 11:57
"СЛАВА" Гузю і Бондарю! До кричалися до реальних речей. На Волині маємо НОВОГО ВОЛИНСЬКОГО ЯНУКОВИЧА - БАШКАЛЕНКА! Дякуючи Гузю і Бондарю, - хай живе і керує Башкаленко - НОВИЙ ВОЛИНСЬКИЙ ЯНУКОВИЧ !!!