USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Башкаленко буде жорстко карати чиновників

17 Лютого 2014 14:32
Голова облдержадміністрації заявив, що буде жорстко карати працівників підрозділених структур управлінь й департаментів, які готують особисті звіти на Київ.

Про це інформував голова ОДА Олександр Башкаленко сьогодні, 17-го лютого, під час оперативної наради.

Керманич області повідомив, що знає випадки, коли минулого тижня підрозділи ОДА давали особисті звіти на Київ, оминаючи вищі структури Волині, та різко їх засудив: «Є департамент, є управління, є їх підлеглі структури. Останні вважають, що мають право давати інформацію на Київ, завіряючи своїм підписом. Категорично таке забороняю! На Київ інформація повинна виходити через управління, департамент й після візування заступником, тільки тоді вона буде сприйматися».

Олександр Башкаленко попередив таких інформаторів, що надалі буде жорстко карати за подібне свавілля.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 15:35
правильно, нема чого сявкам мимо смотрящего маляви строчити
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 17 Лютого 2014 16:37
Йди проспись:)
иван Показати IP 17 Лютого 2014 15:36
жорстоко це як-перднути и сказати шоб нюхали ?
НЕЛУЧАНИН до иван Показати IP 17 Лютого 2014 17:37
ні, заставити кожен день риговську голубу шмату цілувати
Яна Показати IP 17 Лютого 2014 16:35
Правильно, дисципліна перш за все
НЕЛУЧАНИН до Яна Показати IP 17 Лютого 2014 17:37
а як на зоні без дисципліни ?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 18 Лютого 2014 09:33
А зона тут до чого?
Юра Показати IP 17 Лютого 2014 16:36
Згоден, а то поприходять на роботу, щоб соціальні мережі моніторити
НЕЛУЧАНИН до Юра Показати IP 17 Лютого 2014 17:38
вони ще павуків по кабінету ганяють, пасьянси на компютері розкладають
Я Показати IP 17 Лютого 2014 16:36
Підтримую Башкаленка!!!
НЕЛУЧАНИН до Я Показати IP 17 Лютого 2014 17:39
і хто тобі лікар ? розумний того стидається, чим дурний хвалиться
Вас Показати IP 17 Лютого 2014 18:13
Нацмен! Свого не знайшли поставити
иван Показати IP 17 Лютого 2014 18:38
яка ризницья хто там буде-якщо непрацюе ЗАКОН :-повиште на це крисло пиджак и назвить його як вам подобаеться несить челобитну -секретарка буде давати вам видповить : настильки вже помишались яка в кого фамилия що забули що еврей Ленин створив Украину в сьгоднишних границях а Сталин и Хрущов ще добавив : а ци обмилки доведуть до того що товариш Путин из негром Обамою вернить все на граници 1939 року :-
Юля Показати IP 18 Лютого 2014 09:35
З самого початку знав, що Башкаленко наведе порядок в області, починає з своїх. Підтримую
сторонній Показати IP 18 Лютого 2014 20:42
читаю і не можу зрозуміти - де знаходиться ВОЛИНЬ. Це схід чи захід. Невжетут ще вживаються проголубі недоумки. Кого вихваляєте недоумки. ОДин із таких уже є при владі і не може розтатися з нею, БО ЗНАЄ ,тюрма за ним плаче. Кого підтримуєте олухи. Відкрийте очі, схаменіться недоумки, не будьте бидлом. Придурки!!!!!!!!!!