USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Базу «Тросне» вкотре просять віддати Луцькій ДЮСШ №2

7 Серпня 2015 17:32
Приміщення бази відпочинку «Тросне» просять віддати Дитячо-юнацькій спортивній школі № 2 Луцької міської ради. Мовляв, там хочуть оздоровлювати дітлахів, яких займається у ДЮСШ близько 700.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області сьогодні, 7 серпня.
Як розповів директор КЗ «Дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Луцької міської ради» Валерій Панчук, у школі тренується близько 700 дітей, а тому тут постало питання про їх оздоровлення та відпочинок. У зв’язку з цим запропонували членам комісії, щоб ті підтримали рішення щодо передачі приміщень бази відпочинку дітям.

Натомість, голова комісії Святослав Кравчук зауважив, що минулого разу її члени проголосували за те, аби віддати віддати «Тросне» на баланс Маневицького районного управління освіти. Мовляв, якщо цього разу комісія проголосує за те, аби надати той же об’єкт ДЮСШ, то її дії будуть непослідовними.
А тому запропонував компромісне рішення – якщо депутати під час чергової сесії Волинської облради не проголосують за те, аби передати «Тросне» Маневицькому райуправлінню, то тоді розглянуть пропозицію передачі ДЮСШ.
Нагадаємо, 26 вересня 2014 року пропозиція виставити на продаж будівлі бази відпочинку на озері Тросне, що у Маневицькому районі, не отримала підтримки у Волиньраді. Під час візиту на базу у рамках Дня депутата облради стало відомо, що для того, щоб облаштувати два занедбаних будинки без комунікацій на базі відпочинку «Тросне», де можливо поселити 9 дітей, потрібно не менше мільйона гривень. А так як фінансування для такого проекту в місцевому бюджеті не передбачене, будиночки слід зняти з комунальної власності та знайти інвестора, який відновить їх.

До слова, біля півсотні тренерів та представники батьківського комітету зібралися з плакатами під облрадою перед початком засідання 34-ї сесії обласної ради 20-го березня. Вони вимагали, аби депутати не знімали вето на приватизацію оздоровчої бази «Тросне».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
батько Показати IP 7 Серпня 2015 21:43
нічого не змінилось після майдану, влада не дбає, за дітей.... таким депутатам не місце більше представляти інтереси людей... на БРИЩЕ!!!!!!!!!!!
анонім Показати IP 7 Серпня 2015 22:36
Там сидий лис рулить, мабудь дерік дюсш нічого не запропонував, тому і прокатили дітей.
радікал Показати IP 7 Серпня 2015 22:51
несумуй Валерій, сессія не відбудється, не будє кворума. ми за діток дюсш.
Д Е п у т а т Показати IP 7 Серпня 2015 23:26
Валерій хай наведе порядок в школі, а то бувший Регіонал,який возив людей на Автомайдан і сьогоднні використовує школу ,як приватну .ПРОШУ ВИНЕСТИ ЦЕ ПИТАННЯ НА НАСТУПНУ СЕСІЮ.
коханка до Д Е п у т а т Показати IP 8 Серпня 2015 06:28
мене не запрошував? а ви *депутатішко* мабудь там бували!!!!
коля до Д Е п у т а т Показати IP 8 Серпня 2015 07:40
Прошу винести цього депутата ії зали, але їм всеодно гаплик. Вже ми бачимо яке л.йно у владі, що привело нас до бідноти.
до депутатів до коля Показати IP 9 Серпня 2015 12:10
це ж Гунчик допомагає своїм друзям з великими гаманцями.А депутати вже отримали команду і процент
123 до Д Е п у т а т Показати IP 8 Серпня 2015 09:09
пане, ви хоч бачили який ПОРЯДОК в дюсш №2 ?
анон до 123 Показати IP 8 Серпня 2015 09:15
хаха, ти що..вони бачать тільки хто регіонал, де автомайдан....а на дітей їм начхати.....
пасажир до Д Е п у т а т Показати IP 8 Серпня 2015 09:16
"бувший Регіонал, який возив людей на Автомайдан" - то це добре чи погано? Будьте людьми - не пишіть нісенітницю в коментарях!
спорт до ПУТАТ де до Д Е п у т а т Показати IP 8 Серпня 2015 10:49
Бред. Яка сауна? Надайте дітям базу та умови для відпочинку.Коли ви наїстеся тоі землі. Певно вже домовилися про дерібан.....................................................
До депутата Показати IP 8 Серпня 2015 07:17
А ви включіть це питання по сауні на наступну сесію міськоі Ради і хай Валерій Панчук прозвітується за які кошти має людей і скільки заробляє і нащо в школі сауна з кімнатою відпочинку?
коля Показати IP 8 Серпня 2015 08:38
винести ціх депутатів давно пора.
Місцевий Показати IP 8 Серпня 2015 08:55
Уважно читайте текст базу пропонують передати управлінню освіти маневич а там такі ж самі діти як і в луцьку може тоді давайте ровесник віддамо маневицьким
Ххаха Показати IP 8 Серпня 2015 09:58
Може пан депутат хоче собі сауну
Ага до Ххаха Показати IP 8 Серпня 2015 11:11
в дитячій спортивній школі, як там співа в.Цой: 'васьмікласніца...ааааааа'
пс Показати IP 8 Серпня 2015 10:15
кожен з депутатів, як криси перебігають із партії в партію. як чують бабло.
До коханки світланки Показати IP 8 Серпня 2015 11:53
А ми Вас в тій сауні бачили і не один РАЗ.
С.І.П. до До коханки світланки Показати IP 8 Серпня 2015 19:06
це не я
1111 до С.І.П. Показати IP 8 Серпня 2015 20:39
може це іван
444 Показати IP 8 Серпня 2015 19:11
якісь люди дурні таке писати)))))
гром рада при ВОДА Показати IP 8 Серпня 2015 19:30
Нехай краще пояснять, чому документи школи не попали на комісію коли розглядали передачу бази. (була відповідь, що ми їх загубили. а ми їх востановили і тому директор пішов на комісію, але їхня відповідь по тексту.....) ДЮСШ -2 ПЕРША ПОДАЛА ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ БАЗИ ДІТЯМ ШКОЛИ І їх пітримав кромберг-шуберт і погодився облаштувати базу за свій рахунок. близко 1млн грн. запросіть ці доки у школи.
батьки дітей школи Показати IP 8 Серпня 2015 19:57
За два роки цей директор зробив стільки, що ця школа небачила за роки існування. колись був підвал, а зараз сучасна школа. може ви депутати допомогли дах перекрити над залом де наши дітки займаються, чи фоє зробити, чи проводку в школі поміняти..... Колись хтось робить завжди укр жаба..... А ви спробуте не красти і тоді украінці заживуть як в європі..