USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинську міліцію можуть очолити «швидше погані, ніж хороші» кандидати

24 Березня 2014 22:15
Кандидати на посаду головного міліціонера області «швидше погані, ніж хороші», - вважає очільник волинського осередку Правого сектору Павло Данильчук.

Про це він повідомив під час прес-конференції у штабі Правого сектору із представниками ЗМІ сьогодні, 24 березня.

«Ми взяли за основу контроль над новими кандидатами, аби до влади не приходили одіозні персони. Ми не пропонуємо на «крісла» своїх представників, утім ми зініціювали обговорення громадськістю можливих кандидатів на роль начальника УМВС», - зауважив лідер Правого сектору. Нагадаємо, громадське обговорення кандидатів на пост начальника Управління МВС у Волинській області відбулось 24 березня. На діалог із представниками громадськості та пресою прийшли три кандидати на посаду очільника волинської міліції: Павло Алєксєєнко, Олександр Балицький та Василь Коваль.
До слова, під час цього ж заходу лідер Правого сектору Волині Павло Данильчук заявив, що не хоче, аби волинська міліція була «обезглавлена».

Зі його слів, спочатку до міністра внутрішніх справ Арсенія Авакова пішов лист з проханням прийняти до уваги кандидатури Олександра Балицького і Василя Коваля.

«Це не є наші кандидатури, а результат мозкового штурму багатьох людей. Я вважаю, що ці кандидати швидше погані, ніж хороші, бо це - люди при системі. Вони теж, ймовірно, були причетні до якихось злочинних схем. Але у всіх них статус меншої вплутаності у корупційні схеми», - каже Павло Данильчук.

Також заступник керівника Правого сектору із політичних питань Руслан Тимощук зазначив, що у Правого сектора – високий рівень довіри серед лучан. Зі його слів, про це свідчать звернення, які надходять до організації.

«Якщо працювати, усе в нас вийде», - додав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
иван Показати IP 24 Березня 2014 22:19
хиба ви нерозумиете що всих проштовшуе Луценко -? а дальше ничого доброго небуде тому що поперше милиции деморалізована- обкрадена-зраджена хенералами -знову идуть назначення по третьому кругу осиб на яких вже нема де проби ставити : Замисть того щоб укрипити робочи пидроздили и скоротити на 50 % нероб ( штаби- кадри- тили-обузи-бхсс ) и зробити структуру як в европи в нас дальше свого до корита щоб носив гроши
ваня на печi до иван Показати IP 25 Березня 2014 02:06
или пиши по русски или поменяй клаву .снхб выносишь мозг.
я до иван Показати IP 25 Березня 2014 09:45
дожились бандота погоджує посади бо боіться що прийде чужий і зачистить іх за добу, що далі,,, піпець!!!
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 22:27
+100 %
07 Показати IP 24 Березня 2014 22:28
коментар було видалено
о/у Показати IP 24 Березня 2014 22:47
Ви краще спитали б у діючих працівників на, що варті ці кандидати, є багато способів в тому числі і анонімне опитування. Що стосується кандидатів Алєксеєнко купив посаду начальника РВ, показав себе як бездарь, більше пів року на посадах не утримувався, щоб десь подіти поставили цілого полковника керувати відділенням по затриманню кишенькових злодіїв, крім цього любитель хильнути, в стані спяніння рве кришу. Коваль має бізнес у Рівненчькій і Хмельницькій областях, в звязку з тим, що нажив його не зовсім чесно і можливі розборки, старався утриматись на любих посадах , а ваіддача на цих посадах від нього була як з козла молока. Балицький працював в тіні і не навредив і користі для системи від його роботи по нулях. Через ПР на позаду його рекомендує відомий в області лідер ОЗГ цим все сказано і як він буде організовувати роботу міліції.
пенсіонер до о/у Показати IP 25 Березня 2014 06:30
Начальником УМВС призначено генерала Швидкого, з посади він не звільнений, а на роботу не ходить, злякався Данильчука. Може пора реабілітуватись і навести порядок.
Я Показати IP 24 Березня 2014 22:59
коментар було видалено
иван до Я Показати IP 24 Березня 2014 23:25
опер сказав те що знае -але за цими панами е и бильше грихив -цикаво а чому крохмаля из химаковим нема в списку на посаду разом из шпигою-кондратюком-тягуновим чи вони пидуть по 3-му кругу
Аналітик Показати IP 24 Березня 2014 23:06
Самі признають, що підібрали отаких собі, щоб продовжувався принцип, міліція вигідна тупа і на контролі практично безправна. Це катастрофа для держави, ми вже це проходили коли куховарки керували державою. Маємо приклад по Криму цілий місяць заохочували війскових щоб тримались, не вчиняючи няких конкретних дій в тому числі і щоб зберегти матеріальну частину, в результаті надумали виводити, але на жаль вже немає кого і що виводити, Ганьба всім генералам яких в Україні найбільше як будь в якій країні. А причина в тому, що добитись простому башковитому мужичку на генеральську посаду було і є в нас практично не можливо. Проривались в основному ліцеміри, хапуги які сколотивши собі капітал купляли собі посади, А для такого,прийняти якесь розумне рішенн,я або навести порядок, мізгів не хватає
війсковий до Аналітик Показати IP 25 Березня 2014 06:39
Самий ефективний спосіб посилити боєздатність нашої армії, через війскомат призвати Данильчука з командою самооборону, автомайдан в українську армію виконати свій громадянський обовязок, тут ми з них зробимо не тріпачів а справжніх солдатів
Микола Показати IP 24 Березня 2014 23:26
А Сохацький як кандидат?
колега до Микола Показати IP 25 Березня 2014 06:42
Бувший депутат по списку від обєднання Б.Петровича, свій в доску
ООО Показати IP 24 Березня 2014 23:27
Не можуть вивести значить знищують а не віддають не влада а х*р- зна- що! Ця влада така сама як при Ющенку з тонкою кішкою більше говорять чим роблять
ще правіший сектор Показати IP 24 Березня 2014 23:29
Начальником УМВСУ буде генерал Ходирєв. С Москвой согласовано)))
комерсант до ще правіший сектор Показати IP 25 Березня 2014 06:45
Алексеєнка візьме першим замом, за посаду нач. РВ заплати, за цю посадк дасть більше
Правоохороенць до ще правіший сектор Показати IP 27 Березня 2014 10:06
Я працював під ним, це хабарник!
иван Показати IP 24 Березня 2014 23:30
Сохацький по совисти як миг так видслужив -разом из тим поколінням из радянськими дипломами : Думаю що вин сам незахоче мае внукив це також велика посада и видповидальнисить :
Вова до иван Показати IP 25 Березня 2014 06:48
Це була школа професіналів інтузіастів, а не хапуг комерсантів з однією"ізвилиною".
Мвс Показати IP 24 Березня 2014 23:31
Дійсно старі були кращі ніж тих кого представляють я розумію що кого б не назначили б і правий сектор його підтримає то він буде грати по їх правилах тому яка вже *** різниця хто що і.т.д
Волинський Показати IP 25 Березня 2014 00:32
Хай розглянуть,як кандидата музичука Анатолія з маневичі.його послужний список бездоганний.
крук Показати IP 25 Березня 2014 01:02
нехай запросять сашу білого на цю посаду, тоді данильчуку доведеться нервово курити десь в районі торговицьких маєтків. уся біда у тому, що не відомо нікому звідки беруться ці кандидати, видно кожна огзг або промгрупа має свойого кандидата. усе як на зоні, кожна хата висуває свого кандидата, а смотрящій данильчук, з висоти свого розвитку надає обєктивні оцінки особам, до яких самому ще довго хліб жувати. тому то ситуація в україні, як у приказці : одна у мене біда за бідою - купив коня і той з п**дою!!!!
титушко до крук Показати IP 25 Березня 2014 02:13
беруться с м. Березне (рiвн обл) .где была последняя спичечная фабрика в украине.спичек нету а поджигателей на все области вокруг
гпз-28 Показати IP 25 Березня 2014 02:19
у нас сотник с 35 волынской сотни Пастушок(настоящий герой )так его отпр в нац ГВАРДИЮ.Может даже к жене и дочке заехать не дали.герои роют окопы, а комиссары стригут овец
Ірина Показати IP 25 Березня 2014 05:23
Головне те, що всі бандюки перемішуються... розчиняються в толпі...З часом все по троху забудеться і назад стане на свої місця. Виходить даремний майдан і даремно загинули люди. По трупах прийшли до влади. Стидоба і бездушність!!!
123 Показати IP 25 Березня 2014 05:39
На місці події працює слідчо-оперативна комісія. За попередньої іонформацією Сашка Білого викрали невідомі на трьох автомобіілях та вивезли у район Бармаків, неподалік кафе "Карасі". За чутками людей, що працюють на місці події спрацювала диверсійна група з Російської Федерації. Працівники правоохоронних органів наразі жодних підтверджень чи спростувань не надають. Одні кажуть, що на місці розстрілу знайшли одне тіло, інші що два. Один з прокурорів Рівного розповів, що виїхав на місце події за повідомлеенням про вбивство Олександра Музичка. На місці працюють журналісти, між тим близько до місця їх не пускають. Нагадаємо, 13 березня координатор «Правого сектора» на Західній Україні Олександр Музичко написав на своїй сторінці у соціальній мережі розмістив запис: «Керівництво генпрокуратури і МВС України прийняло рішення про моє фізичне знищення або захоплення і видачу мене Росії, для того, щоб потім все звернути на спецслужби РФ. Для проведення цієї операції вже створений спецзагін. Ми володіємо на 100% достовірною інформацією. Це моє звернення прошу вважати офіційним зверненням до СБУ України. Звертаюсь також до своїх побратимів, до всіх українців, націоналістів-патріотів: я не боюся смерті і живими не здамся! Хай мої вороги не надіються, що знищивши мене, вони будуть спати спокійно. Моє місце займуть інші патріоти, які продовжать нашу боротьбу». Див. сайт ЧаРівне.
1234 Показати IP 25 Березня 2014 05:49
Только чмо может говорить о мертвом плохо..Настоящий воин уважает своего достойного врага..а Сашко был достойным врагом русских!! Те кто его знал в жизни и воевал с ним знает какой он был друг в бою и человек по жизни...Он положил и душу и тело за свою Украину..А в бою он надежно защищал спину как в песне Высоцкий спел....почивай с миром Сашко ...встретимся но не сейчас...
Москаль до 1234 Показати IP 25 Березня 2014 06:33
коментар було видалено
65 до 1234 Показати IP 25 Березня 2014 08:56
не поклав він за Україну своє тіло. Класти він хотів на Україну. Це просто був його зірковий час для розведення бандугрупування "в законі"
12345 Показати IP 25 Березня 2014 05:50
Колеги з "Правого сектору" у вбивстві Олександра Музичка звинувачують міністра МВС Арсена Авакова. За словами Ярослава Гранітного саме він організував напад на Сашка Білого. Зараз тіло вбитого оглядають правоохоронці та родичі. У нього в грудях виявлено дві стріляні рани. У кишенях знайшли гроші , мобільні телефони. За кілька хвилин тіло Олекснадра Музичка відвезуть у морг. Нагадуємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав дії Олександра Музичка щодо побиття прокурора скотством і пообіцяв на це зреагувати. Олександр Музичко сказав, що живим не здасться.
02 до 12345 Показати IP 25 Березня 2014 06:23
Російські спецслужби тут ні до чого. Їм, навпаки, вигідно, щоб хохли чубились, щоб назбирати побільше компромату. Правий сектор ліквідував? Що ж, цілком ймовірно. На носі вибори Президента. Багато постало б питань. А ось тепер випливає питання до Авакова в світлі останніх подій. Хто вбив людей на Майдані? Може так звана сьогоднішня влада? До цього часу жодних пояснень від неї не чули.
4 до 02 Показати IP 25 Березня 2014 08:54
100 % підтримую
хрен собачий до 12345 Показати IP 25 Березня 2014 07:55
коментар було видалено
123456 Показати IP 25 Березня 2014 06:28
http://112.ua/kriminal/sasha-belyy-muzychko-obvinil-silovikov-v-namerenii-unichtozhit-ego-fizicheski-34536.html
02 до 123456 Показати IP 25 Березня 2014 07:06
Залишається констатувати, що його смерть була вигідна лише двом - теперішіній "владі" (на догоду Москві як подарунок путіну, бо Криму йому мало) або ж Ярошу(де гарантія, що він не працює з спецслужбами). Між іншим, на Майдані не було жодного представника "Правого сектору" (чит. газету "Дзеркало"). А ось тепер поспостерігаємо як вони будуть чубитись між собою. Цікаво. Далі буде...
02 до 123456 Показати IP 25 Березня 2014 07:08
Не було вбито жодного представника ПС на майдані.
dtbnr Показати IP 25 Березня 2014 07:55
коментар було видалено
Працівник МВС Показати IP 25 Березня 2014 11:51
На Волинь потрібно повернути Ковальчука В.Є. якого Терещук О.Д. звільнив так як говорили за вказівкою авторитета "Аслана" . Так би мовити не давав бандитам Ковальчук В.Є. працювати. Він порядок тут бистро наведе.
Ха! Показати IP 27 Березня 2014 10:04
А вони такі вже хороші!!! Золоті!
Хай закони вивчать Показати IP 27 Березня 2014 10:06
Може вони самі хочуть керувати міліцією?
Лучанин Показати IP 27 Березня 2014 16:23
Міліцію треба взагалі розпустити, вони обезчестили себе, необхідно створювати нову структуру з нуля!
перевізник Показати IP 28 Березня 2014 18:27
Де сховався начальник ДАІ Гайовий? Хто зупиняв автобуси що їхали на майдан? До відповідальності!!! На сцену перед народом каятись на колінах!!!