USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.94

Депутатів облради переслідують луцькі активісти?

23 Травня 2014 11:16
Представники Правого сектора, Самооборони Майдану та Автомайдану чекали екс-першого заступника голови облради Юрія Лобача, щоб провести «роз’яснювальну бесіду».

Перед початком третього пленарного засідання 25-ї сесії Волиньради 23 травня десятки активістів зібралися поблизу входу до будівлі обласної ради.

Зі слів представників громадських структур, вони мали на меті дочекатися Юрія Лобача, щоб «пояснити йому, хто насправді сепаратист». Інші депутати, зокрема колишній голова облради Володимир Войтович, безперешкодно заходили у приміщення.

Втім, за станом на 10.30, активісти не дочекалися Лобача. Не з’явився цього разу і екс-губернатор Борис Клімчук, якого перед початком минулого пленарного засідання активісти не впустили в облраду та прогнали з вигуками «ганьба» та «геть з Волині».

Нагадаємо, під час другого пленарного засідання 25-ї сесії облради виникла суперечка між депутатом облради Юрієм Лобачем та представниками громадських організацій, які, одягнені у камуфляжі, перебували у сесійній залі. Він припустив, що серед них можуть бути екстремісти чи сепаратисти, що викликало обурення активістів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
настя Показати IP 23 Травня 2014 11:18
може бути хоч 3 вищі освіти а ле виховання має бути хоч початкове!!!!!!!!!!!!
Лучани Показати IP 23 Травня 2014 11:23
Мобілізуйте будь-ласка Данильчука з автомайданівцями!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дуже просимо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Заберіть подалі від Луцька!!
Дмитро Показати IP 23 Травня 2014 11:47
активісти? та то зграя людей яким закони неписані ...
Лучанин до Дмитро Показати IP 23 Травня 2014 11:54
Такі ж самі, як загони Коломойського
Дмитро до Лучанин Показати IP 23 Травня 2014 11:55
а до чього тут Коломойський? ми говоримо за наших "хероїв"
Редакція оприлюдніть Показати IP 23 Травня 2014 11:55
http://tsn.ua/ukrayina/na-volini-druzhini-ta-materi-mobilizovanih-soldativ-perekrili-trasu-cherez-biynyu-pid-volnovahoyu-351071.html
Олесь Показати IP 23 Травня 2014 12:15
Стидоття! Бійці, холера! Берці, камуфляж! З любачем і климчуком "воювати " безпечно. Патріоти? - ні, бидлоття, самозакохане в безкарності! Патріоти? Вишколені типу? У військомат! Боязно?- то будьте тихо! Не понтуйтесь, бо ваша дійсна значимість- ціна вже всім зрозумілаю А на фоні розстрілу Волинських хлопців ваші акції- блюзнірство!
Рита Показати IP 23 Травня 2014 12:31
Бля, хто нарешті забере це кодло з теренів Волині!!!!!!!!!!!!! невже не СОРОМНО сидіти на сходах і чекати депутатів( яких, до речі обрав народ), коли на рідну землю привезуть тіла СПРАВЖНІХ героїв. Вічна їм пам’ять і вічна ганьба покидькам, які зарахували себе до "патріотів." Подивіться лишень на їхні самовдоволені пики. ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!
333 Показати IP 23 Травня 2014 12:32
Олесь, повністю з тобою згідний. Нема що додати, крім того, що це бидлоття зараз би в Донецьк відправити. Чого вони тут, коли справжні патріоти там? Бритоголові як ті неонацисти!!!! Придурки!
Лана Показати IP 23 Травня 2014 12:40
Повністю згідна з Олесем. Всіх "так званих активістів" на чолі з новою владою на Схід. Нехай покажуть які вони вояки та патріоти. Бо сьогодні їхня діяльність свідчить лише про те що вони ідіоти
Волинь Показати IP 23 Травня 2014 12:52
коментар було видалено
Людмила до Волинь Показати IP 23 Травня 2014 13:20
ДА ЩО Ж ТИ МЕЛЕШ? Поки хлопці гинуть на сході то ти тільки і робиш що трощиш всі приміщення і кричиш смерть ворогам. та вас перших портібно притягти до відповідальності за ваші беззаконні дії
ПС Показати IP 23 Травня 2014 13:06
С*ки, якщо боїтеся їхати на Схід, то віддайте бронежилети і спорядження, яке ви сп...ли в свій час, гади!
виновок. Показати IP 23 Травня 2014 14:00
Гоніть риговське бидло, щоб і не смерділо в залі.Починайте з Володимирських холуїв яника!!!
123 Показати IP 23 Травня 2014 14:03
підтримую і риту і олеся. бугаї, дармоїди. вони тіпа щось роблять, гріючи жопи на сходах ода. шуруйте у військкомати і на схід, нє, вони прийдуть на похорони і будуть розказувати про кров хлопців майдану на чиїхось руках. а на чиїх руках кров теперішніх хлопців? забалтались, заробились, сцикуни-херої. прости, боже, і нас, що терпимо, і їх, бо не знають, що творять. але прозріє той народ і тоді місця всім їм буде мало, кричалками "дебілів геть" тут не обійдеться.
інга Показати IP 23 Травня 2014 14:45
Смердюче обкурене бидлоття!!!! На Волинь їдуть гроби - а вони суки все піаряться, все кричать та хвости розпушують... Да холєра б вас усіх взяла скоти.!!!!!!!! ви краще проведіть роз"яснювальну роботу серед тих вдів, сиріт, матерів та батьків тих, хто вчора загинув - РОЗ,ЯСНІТЬ чому суки -ви тут уже пів року воду в ступі мутите, а вони - хоронять хлопців??? Чому ви гади в бронижилетах і зі зброєю - а солдати були без????Чому врешті -решт ви - мразота- теж призовного віку тут висловлюєтесь від імені громади, хоч вас ніхто не уповноважив - а хлопців закопають?????
Дмитро до інга Показати IP 23 Травня 2014 14:47
саме так
Дмитро до інга Показати IP 23 Травня 2014 14:47
мав на увазі що згідний з вашою думкою на 100%
Віктор до інга Показати IP 23 Травня 2014 16:39
100%
Ясочка Показати IP 23 Травня 2014 14:55
Гидко, що здорові бовдури граються в геройство - а там де гинуть люди роблять собі рекламу, а не отримують собі бойові шрами.... Хоча, які там бойові шрами - крім як "семеро на одного " і "щоб по телику показал"и більш ні на що не здатні.....Огидні свині - як іду вулицею і бачу таке чмо в комуфляжі ледве стримуюсь, щоб в мордяку не плютути.
ааа Показати IP 23 Травня 2014 17:24