USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

До податкової у Луцьку пропускатимуть лише за записом

29 Грудня 2015 09:23
Відвідати Головне управління ДФС у Волинській області, що на Київському майдані, 4 відтепер можна буде лише за попереднім записом, або після процедур узгодження з керівництвом ГУ ДФС Волині. Про це повідомляють у прес-службі відомства.

Так, задля уникнення надзвичайних ситуацій та з метою забезпечення безпеки працівників Головного управління ДФС у Волинській області і Луцької ОДПІ пропускний режим в адмібудинок ГУ ДФС Волині посилили.

Допуск відвідувачів до адмінприміщення ГУ ДФС Волині фіксується в окремому журналі, а орієнтовний список відвідувачів формується напередодні і передається оперативному черговому.

Водночас працівники ГУ ДФС Волині потрапляють в адмібудинок лише за наявності відповідних електронних карток та службових посвідчень.

Головне управління ДФС у Волинській області звертається до платників податків та представників громадськості з проханням з розумінням поставитися до запроваджених умов пропуску в адмінбудівлю та при потребі відвідати працівників органів ДФС

Волині повідомити про такий візит посадову особу заздалегідь.

В ГУ ДФС Волині особливо наголошують, що такий пропускний режим не стосується відвідувачів Центру обслуговування платників Луцької ОДПІ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Держслужбовець Показати IP 29 Грудня 2015 09:55
Маразм. Може і в інші державні установи (в тому числі і до лікарів) теж відвідувачів на прийом записувати попередньо, "задля уникнення надзвичайних ситуацій та з метою забезпечення безпеки працівників".
Податківець Показати IP 29 Грудня 2015 10:03
А з часом зробимо ще й платний вхід! А то чого до нас люди так просто ходити будуть!
НЕЛУЧАНИН до Податківець Показати IP 29 Грудня 2015 11:01
правильно, і то у розмірі однієї мінімальної зарплати, щоб покращити звязок бандовлади з народом, а вихід - за рішенням самого справедливого в УРкаїні суду: або в СІЗО, або під заставу
Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 10:36
А при вході в обласну раду обшукують !!!!!!!!!
Анатоль_ Показати IP 29 Грудня 2015 10:41
Цілком правильне рішення! В усьому повинен бути порядок! За це стояв Майдан!
Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 11:01
що, бандовлада, страшно стає ?!!!!!!!!!
Відвідувач Показати IP 29 Грудня 2015 11:05
Нє-е, платний вихід...
Че Показати IP 29 Грудня 2015 12:12
Зроблено спеціально, щоб сбу-шики менше вештались по коридорам та брали на хабарях...
волиняка Показати IP 29 Грудня 2015 12:13
Піз..ць всім підкрадається помаленько,але впевнено.Ще буде веселіше ніж при янику.І скоро,можливо навіть і до Паски.
Я Показати IP 29 Грудня 2015 12:17
Рано чи пізно влада, в тому числі і місцева переступить межу. Закликаю посадовців не гратися більше поблажок для екс-посадовців під час зміни влади не буде я певний. Щодо пропускного режиму то це тільки страх пі...сів перед людьми більше нічого. Краще зробити платний вихід працівників із управління ДФС. А якщо серйозно, то приміщення ДФС не є приватною власністю та перебуває або в комунальній або в державній власності і кожен громадянин має право туди попасти навіть на екскурсію та жоден клерк не має права в цьому відмовити.
Людмила Показати IP 29 Грудня 2015 13:43
Вони готуються. Спочатку всередині решіток понаставляли, тепер без запису не пускатимуть.Прикидають як то сидіти за гратами, і щоб ніхто не зумів до них потрапити без дозволу зверху.
Гарик Показати IP 29 Грудня 2015 14:01
Хіба таке можливо? Хто такий Указ дав? Там і так посадовці ведуть себе не завжди чемно а то взагалі ще нехай закриються і ніхто в ту податкову і ходити не буде. Держи морди подивіться які там ? Чому таке відбувається, хто скаже??? Від кого вони там ховаються? Люди ми всі чи не люди?
Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 17:24
скоро кулеметні точки поставлять в держустановах
Анонім Показати IP 29 Грудня 2015 19:32
Як діти, Їй бо' )) Крепко це допоможе, коли їх будуть палити під час третього Майдану?