USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Із луцьких тролейбусів хочуть прибрати рекламу

18 Липня 2015 14:50
Усі тролейбуси запланували перефарбувати у біло-зелені кольори. Чиновники Луцької міської ради запевняють, що реклама – це невигідно.

Про це йшлося вчора, 18-го липня, під час арт-хакатону.

Зі слів першого заступника Луцького міського голови Тараса Яковлева, Луцьке підприємство електротранспорту буде поступово відмовлятися від реклами й займеться самопіаром, аби повернути славу минулих років.

«Щодо тролейбусів, то міська влада змінила маркетингову політику ЛПЕ. Я вважаю, що підприємство, яке хоче завоювати ринок, повинне повернути тролейбусам свою минулу славу. Ми вирішили, що не будемо більше продавати площу для реклами, а будемо брендувати ЛПЕ», – пояснює чиновник.

Згідно з його розрахунками, один тролейбус в місяць приносить прибутку від реклами 700-1000 гривень, а брендові «рогаті» приносять тисячу гривень у день. Відтак, приводячи їх у належний стан збільшується пасажиропотік.

Зауважимо, що в ЛПЕ є 48 тролейбусів, з них щодня виходять на маршрут 45, інші – резервні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
міша Показати IP 18 Липня 2015 15:10
проїзд пенсіонерів за бабки - і половину маршруток можна під забор, інакше ЛПЕ так і буде клигати на одну ногу...
Ололо Показати IP 18 Липня 2015 16:32
Головне, аби перед брендуванням ті машини пройшли кузовний ремонт
кедр Показати IP 18 Липня 2015 17:05
У всьму світі реклама це двигун а в Луцькому Тролейбусному за всі мої роки праці реклама була і е тормозом можливо гальма радянських часів треба поміняти і тоді реклама буде приносити прибутки. З повагою до колег Олександр Герасимчук!!!
Степан Бандера Показати IP 18 Липня 2015 17:45
Краще рекламувати за комунальні гроші діяльність Романюка. Це вигідніше. Відмова від реклами означає, що тролейбусники позбавлять себе ще одним, хоч і незначним доходом. А так пофарбують тролейбуси перед виборами і Романюк буде говорити - бачте як я оновив тролейбусний парк.
Свідоміт Показати IP 18 Липня 2015 18:49
А чим реклама заважає якісному обслугованню тролейбусним парком?
Anonymous Показати IP 18 Липня 2015 21:20
Ще обмежте, обмежені особистості (щоб не сказати ЛІПШЕ, значно ліпше), заробіток ЛПЕ, ото борги по зарплатам виплатять! Вів ля Яковлєв! Вів ля революсьйон!
gfcf;bh Показати IP 18 Липня 2015 21:42
Ви маршрути спочатку зробыть нормальні, алюдям до одного містця якого кольору тролейбус в який вони заходять. А то стоїш на відродження чекаєш 15-20 хв тролейбус і на тобі... їдуть зразу три: 1;15;8! шо їм мішало проїхати з інтервалом в 5 хв?
XXX Показати IP 18 Липня 2015 23:19
Оце прочитав і просто "прозрів" якими "тупими" є рекламісти у всьому світі, що розміщують рекламу на громадському транспорті, і виходить що вони це роблять собі в збиток. А може просто не потрібно проводити гроші за рекламу на транспорті ЛПЕ "мимо каси" і класти їх в "потрібні кишені", а проводити все як має бути тоді прибутково стане?
Анонім Показати IP 19 Липня 2015 12:02
Краще б ці тролейбуси зняли, а то інколи їдеш і страшно, що тролейбус розвалиться, Польща викидала, а наші підібрали, нехай краще їх всього буде 35, але у відмінному стані.