USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Коли збудують в Луцьку підземний перехід

11 Лютого 2014 11:24
Окрім завершення будівництва школи № 27, на 2015 рік «перенесли» й будівництво першого підземного переходу в місті.

Про це повідомив луцький міський голова Микола Романюк у прямому ефірі телеканалу «Нова Волинь» під час звіту про роботу в 2013 році вчора, 10 лютого.

Нагадаємо, перший підземний перехід в місті планують збудувати біля гіпермаркету «Там-Там». Питання почали розглядати в міській раді ще з 2008 року. Під час однієї з минулих сесій міськради депутати продовжили оренду земельної ділянки ТзОВ «Ілос» для будівництва підземного переходу. Стало відомо, що однією з перешкод будівництва нового об’єкту в місті став приватний кіоск, який невчасно «виріс» на ділянці.

«Підземний перехід буде в 2015 році», - запевнив луцький міський голова.

Нагадаємо, Микола Романюк - лідер серед мерів-обіцяльників в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
иРЕН Показати IP 11 Лютого 2014 11:37
ВИ КРАЩЕ ТУАЛЕТИ ВІДКРИЙТЕ В ЦЕНТРІ, ЦЕ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНА ПРОБЛЕМА, В ЄВРОПЕ ПНЕТЕСЯ,А ТУАЛЕТІВ НЕМА.А БЕЗ ПЕРЕХОДУ ЯКОСЬ ОБІЙДЕМОСЯ. ВЖЕ ЗБУДУВАЛИ НАВПРОТИ УНІВЕРМАГУ ПЕРЕХІД ЩЕ Й ТАМ ЗБУДУЄТЕ.
вАСЬЯ до иРЕН Показати IP 11 Лютого 2014 14:03
Та в ЦУМi шикарна уборна, як не знаеш де - проведу.
луцький Показати IP 11 Лютого 2014 11:46
Перехід потрібний біля Там-Таму, біля ЦУМу і біля Гостинця!!!
серий до луцький Показати IP 12 Лютого 2014 16:45
і біля променя
Реаліст Показати IP 11 Лютого 2014 11:52
Як водій скажу - підземка нах не треба для водіїв та лучан. Вона потрібна для посадовців що б відкатати трошки грошенят. В місті є більш важливі питання ніж підземка. Правильно кажуть про туалети. В центрі міста немає куди піти.... добре що зараз палатки і сцену поставили, то хоч є "до вітру" куди стати )
Бурмило до Реаліст Показати IP 11 Лютого 2014 14:05
Не потрiбна кажеш? То буду ходити з молотком по переходу, тiко поiдь на зелений.
водій до Бурмило Показати IP 11 Лютого 2014 14:48
пістоль заряджений буду возити на тих шо з молотками хай тільки на червоний сунеться.
місцевий до Реаліст Показати IP 11 Лютого 2014 16:15
А до чого тут посадовці, якщо це цілком комерційний проєкт має бути і ніхто державні гроші не збирається на це витрачати!!!
Бурмило Показати IP 11 Лютого 2014 14:04
То зказалиб менi про той кiоськ - розiбралисьбисьте завечор.
Реаліст до Бурмило Показати IP 11 Лютого 2014 14:17
Якщо будеш йти на зелений колір, то щасливенько, а якщо лізти будеш на червоний та ще й молоточком махати, то я тобі той молоточок запхаю дуже глибоко...
Г Показати IP 11 Лютого 2014 15:00
Згорів універмаг, а кіоски хіба не горять?
СВС Показати IP 11 Лютого 2014 18:17
Опять одни обещания.Как эти брехуны надоели....................................