USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Куратором Волині став нардеп, який - за офіційну регіональну російську мову

16 Квітня 2015 11:07
Куратором Волинської області від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» став нардеп від Волноваського округу Дмитро Лубінець, - повідомляє прес-служба Волинської організації партії БПП «Солідарність».

Учора, 15 квітня у Луцьку відбулося відкриття громадської приймальні нардепа Дмитра Лубінця та нового офісу луцького осередку Блоку Петра Порошенка. Дмитро Лубінець заявив, що буде курувати питання області у Верховній Раді у блоці своєї політичної сили, оскільки нардепів-порошенківців Волинь немає.

Нагадаємо, Дмитро Лубінець – один з ініціаторів підписання Меморандуму про співпрацю поміж містами Луцьк та Волноваха, яке відбулося 25 лютого.

Як зазначає «Вголос», своїй передвиборчій програмі Дмитро Лубінець висловлювався за те, щоб російська мова на законодавчому рівні отримала статус регіональної мови в Україні.

Офіс, який знаходиться у Луцьку на проспекті Волі, 29 освятив отець Олександр. Він побажав, аби усі, хто звернуться сюди, отримали допомогу.

Дмитро Лубінець представив присутнім свого нового помічника, голову Волинської регіональної організації «Солідарність» - Блок Петра Порошенка Романа Романюка та вручив йому посвідчення.

Також нардеп зауважив, що хоче, аби і керівник міської організації, Євгеній Ткачук, став його помічником.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
ЖЕНЯ ТКАЧУК Показати IP 16 Квітня 2015 11:13
МАЛАДЄЦ..проліз в міськраду по списках тігіпка..зробив собі та людям в парку біля 2 лікарні ділянки-0..рекреація..горгут дальше доїть місто та підприємців по 4 лімона з кожного ринку в місяць..і хоче ще більше..і буде ще більше-женя растьот.все дорожає..Романюк на пенсію тоже тре..син мутить з колбасніком-десять ларьочків по місту...а місту по гривень двесті зі всіх як є то добре..благоустраюють..правильной дорогой йдете товаріщі-що нові що старі..комунізма ваша скоро прийде..
Йова Показати IP 16 Квітня 2015 11:18
Женя Ткачук - рішалка, земельний барон, на пару з Нікітюком розбазарили половину земель в Луцьку. В 90-х Женік був товаришем, охоронцем і особистим водієм відомого бандіта і кримінального елемента Тіми. Ось такі люди у руля блока Порошенка.
Дьодік Показати IP 16 Квітня 2015 11:22
Тепер точно знаю, що не голосуватиму за "Солідаорність" (він же БПП в підпіллі). Закажу і всім родичам і знайомим.
Анатоль_ до Дьодік Показати IP 16 Квітня 2015 11:29
А ми з Наталею Семенівною - БУДЕМО!!!!!
семенюк до Анатоль_ Показати IP 16 Квітня 2015 11:36
вже не проголосує..нових калашнікових по луцьку собираєте..подивись в гуглі як женя заводить толпи і організовує цікаві мітинги під міськрадою для спасіння спасителя горгута..подивись там є багато відео..
тяжко до Анатоль_ Показати IP 16 Квітня 2015 11:45
зрозуміти чому в цієї людини справ в волновасі немає?чи він хоче сюди порядки їхні принести?підтянути нас до його виборців..
Анонім до тяжко Показати IP 16 Квітня 2015 12:04
Да вас невозможно поднять до их уровня. Ведь они поперли его от себя. А у вас кишка тонка.
ви до Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 12:17
той рускій троль?
митіщенскій до ви Показати IP 16 Квітня 2015 12:19
чи в погонах?чого мову не учим..доплати вже не дають?
Анонім до митіщенскій Показати IP 16 Квітня 2015 14:23
коментар було видалено
Бичара до Анатоль_ Показати IP 16 Квітня 2015 11:55
Вси знають шо ви з Сименівною разом спите. І то при живих чоловіку і жінці. У вас на двох п`ятеро дітей. Ганьба!!!
Патріот Показати IP 16 Квітня 2015 11:22
Та не лише в Луцьку, а й зі своїми поплічниками Яручиками в Боратині та Рованцях(крім тих земель, які прихватизував Москвич)
яручик до Патріот Показати IP 16 Квітня 2015 11:29
це той що вийшов зразу зі свободи коли попав в міськраду?жаль що документи сбу за останніх чотири роки не хочуть відкрити..скільки там таких підприємців казачків..
це до Патріот Показати IP 16 Квітня 2015 11:33
зрозуміло..по луцьку вартість землі під багатоповерхівку вартує 20-25% від будівництва..хто коли платив..БЛАГОУСТРІЙ.до парків вже дійшли..ато прикриваються..на деревах замість листя скоро будуть..
Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 12:18
За шмат українського сала жителі Волновахи МУСЯТЬ вивчити українську мову так, як знають волиняки російську. Живуть в Україні, жеруть українське, то й нехай вивчать путінські підтираки славну співучу українську мову!!!
траляка до Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 12:20
туши пажар у себю..
по до Анонім Показати IP 16 Квітня 2015 13:55
коментар було видалено
До вибоців Показати IP 16 Квітня 2015 12:20
А нас хтось запитав чи ми хочемо представництво БПП (Солідарності) від ВОЛИНІ у ВР? Цих два жмуріка, що стали Лубінця помічниками - не є авторитетними людьми ні в місті, ні в області. Які лідери - такий певно і блок. Дерібанщики, хто їх підсунув Донбасівському депутату у помічники? Орієнтир - місцеві вибори.... Але ж шансів мало, з кожним днем вони тануть. Колись казали: "Кадри рішають все!" З такими кадрами (а керівники "Солідарності" це певно краще, що в ній взагалі є) Україні гаплик. Шкода людей, за своїми двіжами народ ніхто не бачить.
Просто до До вибоців Показати IP 16 Квітня 2015 12:59
Романюк хоче заручитись підтримкою Порошенка щоб знову пролізти в мери. Адмінресурс рішає все.
до йови Показати IP 16 Квітня 2015 13:02
Женік в 90-х крутив гайки вмашинах таких баранів як ти. А вТіми був шоферюга старший синок тодішнього мера Похи.
да до до йови Показати IP 16 Квітня 2015 13:22
тільки гайки він не крутив мав якусь там мастєрску терся біля бандюків щось там мутив з ворованними машинами ..всьо хотів вибитись в настоящого рішалу..вот і пішов по наклонній..гайки крутив..ті друзі його по тих гайках подивіись де зараз..він вдало вийшов замуж..поліз в міськраду а коріша збухались..вони так не вийшли замуж та й менш були цинічніші та нагліші..розкажи як яручик з женею в школі строять лінійки.принтер за пятдесят баксів на фірмі того ж яручика береться,директор школи,учні..накрохмаляний лисий в штанах в дудочку.яручик з американською посмішкою.директор підлабузник та частина шкільного начальства за ними..дітки зто читає напишіть про це дійство..про рідно матеральму..гайки крутив..роговпол недороблений..
гайка до до йови Показати IP 16 Квітня 2015 13:37
дивіться в гугл.євген ткачук.ось одна з публікацій- Луцькі депутати Яручик і Ткачук вітали першачків із Днем знань. ФОТО*
гайка до гайка Показати IP 16 Квітня 2015 13:42
гугл.Лучани погрожують спалити ковбасний магазин, якщо не буде благоустрою, Твій місцевий депутат, 13.11.2012
Степан Бандера Показати IP 16 Квітня 2015 13:07
Так от чому наш мер романюк у Волноваху їздив
хай до Степан Бандера Показати IP 16 Квітня 2015 13:33
одзвітує який процент до населення мобілізований по волині а який по його волновасі..начальнічкі..
Макс до Степан Бандера Показати IP 16 Квітня 2015 20:24
Наш мер їздив у Волноваху, щоб передати допомогу нашим військовослужбовцям. про це писали ЗМІ. Читайте час від часу пресу
краще він до Макс Показати IP 16 Квітня 2015 22:01
відпрацюва би день на роботі.відпрацював ключове слово.а рішати послав би туда соколовську..вона б передала..це вміє ..
Вася Показати IP 16 Квітня 2015 20:21
Та Ткачук нормальна людина. те що він нині має, заробив важкою працею. А розказувати, що був у 90-х з баньдюками, то це треба перш довести. У ті часи багато хто і з ким був. Я не впевнений, що пепередні дописувачі не були в рекеті замішані.
вась до Вася Показати IP 16 Квітня 2015 21:56
а вась пасматри какиє клоуни..подивись гугл вась.там всьо єсть..мова не йде про рекет..який з нього рекет..мова йде про схеми та шахрайство...чи ти під дурника косиш..синка і того на линніка повісив-бізнєс партньори..
Шура Показати IP 16 Квітня 2015 20:23
Женік завжди допоможе, коли звернешся. Та й про мешканців міста дбає. На ГПЗ і двори ремонтують і дороги завдяки його депутаатській активності. Крім того, він допомагає й школам. Та яка різниця скільки той принтер коштує. Ви перш купіть принтера і подаруйте школі, а тоді звинувачуйте.
мг до Шура Показати IP 16 Квітня 2015 21:57
ми пойняли..біжи за півасом..крепкіх гаспадарників таких ше пошукати..актівний...
шура до Шура Показати IP 16 Квітня 2015 21:58
проблєма не в принтері-проблєма що діти бачать..то як груповуха..але нащо воно тобі..
да до Шура Показати IP 16 Квітня 2015 22:10
гпз памятає як там хтось палатку зацепив бпп а поруч проїзжав женік ..розрулив..герой і начальником став бпп..герой майдана женік ткачук!
до до да Показати IP 16 Квітня 2015 22:36
цих тоже втерся як до тігіпків..і під ригами походив ..отсидівся..качнув бабла..от знов на коні..а ви воюйте..збирайте..грузітся..вони-рішають!
вареник Показати IP 17 Квітня 2015 08:00
МЫ НЕ СИДИМ СЛОЖА РУКИ