USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькі активісти розповіли подробиці їхнього побиття

25 Лютого 2016 17:25
Громадські активісти, члени атестаційної комісії Сергій Чуріков та Богдан Климчук розповіли подробиці і ймовірні мотиви їхнього побиття у Луцьку кілька днів тому.

Про це йшлося під час прес-конференції членів атестаційної комісії при Головному управлінні Національно поліції України та активістів Волині.

Чоловіків побили 6 днів тому – напади трапились з різницею у півгодини в різних місцях Луцька. Член атестаційної комісії Сергій Чуріков відкидає будь-які мотиви нападу, окрім громадської роботи, а саме те, що пов’язано з процесом реформування поліції.

Трьох нападників чоловік помітив заздалегідь. Напали, з його слів, блискавично, швидко побили. Більше 10 ударів прийшлось на голову, 5-6 – на тіло. Зі слів Чурікова, у нападників був підготовлений алгоритм дій, а цінних речей, які були при Чурікову, вони не взяли.
«Я відкрив ключем під’їзд, в руках було портмоне. Вони його навіть не зачепили. Я був при свідомості, хоча був елемент шоку. Викликав поліцію, швидку. Мені наклали 9 швів. Тиждень лежав в лікарні, зараз нормально себе почуваю», - каже пан Сергій.

Окрім того, нападники пошкодили його автомобіль, ремонт якого обійдеться, зі слів Чурікова, в 20-30 тисяч гривень.
На Богдана Климчука напали за півгодини після побиття Чурікова. Він відбувся лише декількома ударами і без важких ушкоджень. Адже, з його слів, нападників в балаклавах відлякали свідки.
Проте коментувати подробиці побиття він відмовився, зважаючи на те, що триває слідство. Напад на нього Климчук також пов’язує з громадською діяльністю: «Того дня ми атестували вище обласне керівництво, і нам (членам комісії, - авт.) так і говорили: «Вам ще в цьому місті жити».

Також окремі члени атестаційної комісії отримали погрози. Наступного дня Сергію Рижкову на лобовому склі автівки залишили записку з написом: «Ти наступний». До матерів декількох членів комісії телефонували з погрозами щодо їхніх дітей.

Насамкінець, Сергій Чуріков заявив, що на даному етапі немає причин не довіряти слідству та закликав дочекатись розслідування, додавши, що «у справі можуть бути несподівані повороти».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Луцьк Показати IP 25 Лютого 2016 18:37
Боже великий єдиний. Збережи Українувід таких діячів
ветеран до Луцьк Показати IP 25 Лютого 2016 21:19
Патріоти на фронті а гниль яка корчить з себе патрітів в тилу піаряться Ганьба. Рекомедую війсковому комісару під час чергової піар прес конференції вручити їм повістки в армію
олег до Луцьк Показати IP 25 Лютого 2016 22:03
От якого хрена звернулись в ту гнилу стару поліцію яку самі ж розігнали на 80%. Мабуть і розслідувати вже немає кому. Хай нові патрульні рослідують, за місяць досвіду - як жаба мулу вже набрались:-)
лучанин Показати IP 25 Лютого 2016 19:22
поворот такий - це все зробив Лапін, бо вони почали нишком красти у нього бурштин. Бакс такоготне пробачає та й піарнути пациків треба от і дали лохам триндюлей, а стрелки перевели на ментів. от така байда!
інформатор Показати IP 25 Лютого 2016 19:58
Цікаво на що вони в палиці мовчання виторгували!
Туйво Показати IP 25 Лютого 2016 20:10
Мало дали. ....
Всі просимо Показати IP 25 Лютого 2016 20:31
їдьте на Схід хоч раз в житті будьте героями а не хероями за спинами Атовців.Окрім того погляньте на їхні морди та вони стали ще вгодованіші ніж менти і порівняйте з фото 2 давнини.....Напевне від бідноти такі морди понаїдали...
123 Показати IP 25 Лютого 2016 20:37
Бий своїх щоб чужі боялись...
Сергій Показати IP 25 Лютого 2016 22:06
"У нас усе як не в людей". Вони атестують поліцейських,! .... А хто Вас атестував атестувати ? Нічого не змінилося....
бос Показати IP 25 Лютого 2016 22:09
активісти хотіли бабла .аполучать рване о*ко.
Чурікову Показати IP 25 Лютого 2016 22:59
Не треба було вилазити на чужу бабу, не за ментів тебе побили. Тай громадський активіст з тебе недуже.
Ігор Показати IP 26 Лютого 2016 00:59
Будете-дуркувати!!!! Ще дадуть. Хр*нова комісія
я Показати IP 26 Лютого 2016 01:16
Треба,ще дати!!!
активістам Показати IP 26 Лютого 2016 01:24
той климчук, то таке б**ло, що ще треба пошукати. то його доля покарала, що людям зло робить.
до активісиам до активістам Показати IP 26 Лютого 2016 11:09
Вскочив в члени виконкому і давай голосувати за підвищення тарифів для населення о це то активіст!
Вася Показати IP 26 Лютого 2016 05:36
за що живуть ці нероби? тож щодня тиняються туди -сюди,туди -сюди! я б подивився їх декларацію