USD 27.15 27.25
  • USD 27.15 27.25
  • EUR 30.70 30.85
  • PLN 6.60 6.68

На посаду головного лісівника Волині претендує мародер?

В’ячеслав Савчук, який претендує на посаду начальника Волинського обласного управління лісомисливського господарства та називає себе радником командира батальйону «Донбас», насправді міг бути заарештований за мародерство у 2014 році, - стверджує колишній заступник командира батальйону з позивним Філарет.

Про маловідомі факти із біографії претендента на посаду головного лісівника області розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини боєць із позивним Філарет, який створював батальйон «Донбас» ще у квітні 2014 року спільно із Семеном Семенченком, коли добровольці ще були «чорними чоловічками». Філарет же займався відбором людей. З його слів, спочатку це був найнадійніший батальйон, адже його представники були перевіреними. Колишній заступник командира батальйону Філарет зараз є помічником народного депутата, тож не служить у батальйоні, але постійно цікавиться справами підрозділу та допомагає його бійцям.

Філарет був заступником начальника з безпеки батальйону та стверджує, що у 2014 році зацікавився В’ячеславом Савчуком, як людиною, яка займалася мародерством, яку цікавило те, що можна вкрасти та «віджати».

Кандидат під час засідання тимчасової комісії з кадрових питань громадської ради при Волинській ОДА розповів, що брав участь у бойових діях з перших днів, був у Попасній, Лисичанську, Артемівську та потрапив в оточення під Іловайськом.

Філарет не заперечує щодо перебування В’ячеслава Савчука у Попасній та Лисичанську, але в Іловайську волинянина, наскільки відомо Філарету, не пам’ятають – жоден з опитаних бійців не пригадав його участі у військових діях під час оточення.

«Просто перед Іловайськом влітку 2014 року я хотів його заарештувати. Він тоді перебував у Лисичанську зі своєю групою, яка займалася розбоєм. Я особисто разом із групою їхав у Лисичанськ, де він обіцяв мені видати «віджату» у когось зброю, яка начебто лежала десь на квартирі. Однак, коли ми прибули туди, цей чоловік зник та більше не з’являвся. Єдине, що нам завадило його заарештувати – наша поїздка в Іловайськ невдовзі після цього», - розповів боєць.

Щодо посади радника командира батальйону, яку начебто обіймає кандидат на пост очільника ВОУЛМГ, Філарет запевнив, що це не може відповідати дійсності. В’ячеслав Савчук, з його слів, ніколи не був ані радником, ані заступником командира батальйону. Командиром батальйону зараз є Гал (Анатолій Вінагродський), батальйон перебуває у Маріуполі, де В’ячеслав Савчук теж ніколи не бував.

«Ця людина колись хотіла потрапити, а може й потрапила у батальйон «Донбас-Україна», який невідомо як виник, з нашими шевронами, на чолі з Філіном (В’ячеславом Власенком). Може, він радник Філіна, але в жодному разі, не командира батальйону «Донбас»», - пояснив Філарет.

Він наголосив, що подібну людину, схильну до мародерства, розбою та крадіжок, не можна призначати на відповідальну керівну посаду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...
Коментарів: 32
Усi там Показати IP 19 Вересня 2015 17:05
Хероiб*я...
дідо Показати IP 19 Вересня 2015 17:11
цей той бандюк ,який допомага Джулинському у віджиманні землі.
баба Показати IP 19 Вересня 2015 18:53
Це той випадок, коли кажуть: "Кому війна, а кому - мать родна". Типу, був в тилу ***********, а після війни шукав себе в списках, представлених до нагороди. Соціальні потрясіння викидають на поверхню лайно і тріски. Навіть сам зовнішній вигляд людини свідчить про її низькість, плебейство. За війну не знаю, а в цивільному житті він вище падла не тягне. А розписали: дав згоду з третього разу...". Якщо посади будуть пропонувати саламатіни, то ми скотимось до первісного ладу.
Дончанин до баба Показати IP 19 Вересня 2015 20:32
А що, ви ще не скотилися до первісного ладу? Якщо не згідна з моїм ствердженням, то роз'ясни мені, чому у вас по вулицях бігають люди з армійською зброєю в руках? Більш того, правоохоронці, які намагаються дати цим людям відсіч, становляться винними в провокативних діях, наприклад, в Мукачево?
Patrik Показати IP 19 Вересня 2015 20:31
Цiкавий вираз обличчя...Не рекомендуэться на нього споглядати дiтям... Як писали класики :" лице не ушкоджене iнтелектом".
123 до Patrik Показати IP 21 Вересня 2015 11:14
У Кватирка лице теж без ознак інтелекту, а очки хитрі-хитрі
От Показати IP 19 Вересня 2015 20:38
Чого у нас так?! Постояв на майдані- заслужив посаду! Прикинувся патріотом- пішов на Донбас! Вже герой, а що той " герой" насправді там робив не цікавить! Получи посаду! Може хватить посади роздавати за такими критеріями, а не критеріями професійності!!
Волинянин Показати IP 19 Вересня 2015 20:50
І тут тролі розпочали свою роботу..... ))))) А стаття то заказана....
Вася Показати IP 19 Вересня 2015 20:55
А помішав видно цей чоловік планам по лісництву. А то думаю ,чому так часто став навідуватись на Волинь Сьома ?
Пєтя до Вася Показати IP 19 Вересня 2015 21:30
Сьома нехай валить звідси і не з'являється *ерой *еров!!!
Алекс Показати IP 19 Вересня 2015 20:58
Почалось протистояння...Певно у відповідних людей є свої плани щодо цієї посади,і кандидат Савчук у їх плани не входив.Принаймі буде цікаво наблюдати цю інформаційну війну,і до якої брехні удаються люди,щоб облити брудом.
патріот Показати IP 19 Вересня 2015 21:28
Чому в нас люди не вчаться на своїх помилках, а впевненно їх повторюють? Чому людина, що лише бравує Майданов, батальйоном...і вже претендує на якусь посаду? Він що - господарник, розумний менеджер, має досвід роботи з людьми на підприємстві...? Хто преться - ви сліпі? Бравує військовими діями - місце таким у ЗС і не ма що тут каламутити, а то он як швидко під шумок хочуть у крісло всістись бачучи безлад у державі! Геть!!!
Марина Показати IP 19 Вересня 2015 21:47
А Ви не думаєте, що тут командири нідочого? Щоб бути начальником Волинського обласного управління лісомисливського господарства, треба щонайменше мати ВІДПОВІДНУ ОСВІТУ! Давайте вже все вияснемо: хто, звідки, біографія, стаж роботи, а не плітки, домисли і відверта злість.
Влад до Марина Показати IP 20 Вересня 2015 09:10
Ну, вашу освіту ми вже побачили цим фейком. Як може неграмотна людина розмірковувати про освіту? )))))) А у людини, якщо не помиляюсь, дві вищі.
До Влад до Марини до Влад Показати IP 22 Вересня 2015 11:30
А Колісник був (є) кандидатом наук. Напевне, сам дисертацію писав, вивчав, в бібліотеках пропадав, Інтернет юзив, з лупою листочки розглядав. "Дві вищі освіти"... Напевне, одна розуму не дала.
віктор Показати IP 19 Вересня 2015 22:24
савчук вміє все навіть космонавтом може бути. а вже що воював то воював подвиги геракла то дитячі казки проти нього.
тор Показати IP 19 Вересня 2015 22:31
от задумуюсь а що б було як би насправді такого *ероя поставили начальником управлінню лісового господарства
Анонім до тор Показати IP 20 Вересня 2015 02:44
Был бы дерибан, уровень которого не снился и Яныку. Естественно с поправкой на масштаб доступного.
луцький до тор Показати IP 20 Вересня 2015 09:20
А що б було? Як завжди - накрав собі, накрав тим хто кришував і просував на посаду, обурення людей, слідство, суд, тюрма... Звична схема таких "призначень"! Мало було таких після Майдану "Свободівців"?:) Тільки нажаль ще ніхто не сидить - Махницький, Швайка...
до претендентів Показати IP 20 Вересня 2015 00:34
боже мій що робиться Моі батьки пропрацювали влісовій галузі все життя на пенсію пішли з ціеі галузі...З дитинства знайомі прізвища-Телішевський Голік-начальники управлінь Познайомтесь з іх біографіями....Вміли працювати ешелонами ліс відправлялипо всій бувшійСРСР але ж думали про насадження відновлення а не про те як вночі вкрасти.... Хто відповість куди поділись дуби зурочища Дубина біля Маневич як казала мама покійна- скоро з Маневич через ліс буде видно село Прилісне е люди на цю посаду але хто іх допустить а якщо і допустять чужака то все одно не дадуть працювати на краіну дуже сподобався на обласній сесіі Дорощук з Цуманського ЛГЗ
ЗМІ Показати IP 20 Вересня 2015 05:51
Мені здається, що людина, яка справді побувала в окопах, бачила кров смерть і жила мотивами захистити Вітчизну, не буде виповзати на трибуну і розповідати щось типу пісні брєжнєвських часів "...то, что было не со мной, помню...". Соціальні катаклізми породжують же такі речі, про які йдеться вище. Зявляються "герої" з претензіями на посади, повагу, поліпшення умов життя, ордени і медалі. Зявилися нові "спеціальності": волнтери, автомайданники, народні контролери, нічні дозорці, які думають чи кажуть: "бачиш, я там був, я зробив, я запобіг, я зловив...". Після цього - відповідні претензії. А освіта чи досвід роботи? Навіщо вони? Ми повертаємось в 30-40-50-60 роки, коли дивізіями командували капітани, а міністри оборони мали освіту 4 класи. Памятаєте слова академіка "товаріщ Слалін, ви вєлікій учоний", чи Чапаєва "ми акадємієв нє кончалі"? І цим тоді люди пишалися. А навіщо "акадємії"? Навіщо інтелектуальний тягар? Зявляються дильови, савчуки, сковери, які торгують на ринку цвяхами і мишоловками, беруть на себе роль лідерів і вимагають, аби їх слухали, рахувались з їх думкою... Моторошно від цього.
Аліна Показати IP 20 Вересня 2015 08:50
Стаття явно заказна. А де докази? Тільки одне бла-бла. Так про кожного неугодного можна наговорити і хай доказує, що він того не робив. А журналісти у ВН для чого? Перевіряйте те, що пишете.
Справедливий Показати IP 20 Вересня 2015 09:50
Звичайно Савчук не спеціаліст лісового господарства, а голова агенції Ковальчук звичайно "Спеціаліст" для багатьох сивочолих працівників галузі, які співають йому оди за місце в системі.А ще більшим спеціалістом був пан Сівець, якому тіж люди співали оди. Поясніть , якими критеріями користувалась агенція затверджуючи на посади "нових - старих" директорів пенсіонерів , в той час коли молодим немає роботи. Висновки робіть своїм розумом , а не читаючі проплачені статті та коментарі. На сьогоднішній день молодому спеціалісту лісового господарства поясніть , як відбуваються у нас призначення керівні на посади в галузі, за якими принципами. Стандарти повинні бути одні для всіх , а не лише для своїх все, а для решти - закон.
пенсіонер мвс Показати IP 20 Вересня 2015 10:29
зараз такий час час моральних виродків , он один такий працює в міській дозвільній К.С. ,з зони ато відправляв тушонку додому !?І НІЧОГО ПРИЇХАВ І ГЕРОЙ , і взагалі більша половина мвс получила посвідчення ато незаконо , але кого це турбує ?
ПС до пенсіонер мвс Показати IP 20 Вересня 2015 11:33
Цей товариш, за якого Ви кажете, в зоні АТО не був ніколи. Він дійсно їздив на схід, але ніс службу в м. Барвінкове, яке не входить в зону.
мажор Показати IP 20 Вересня 2015 11:17
Причина усьому - слабка держава. Це з її "подачі" являється поле дій для вищезгаданих осіб. Уявіть собі таку картину у Франції, чи США? Щоб виконував обовязки начальника державного управління двічі судимий або щоб претендував на неї той, хто на фото.
лілія до мажор Показати IP 17 Листопада 2015 11:25
А ти на себе в дзеркало дивився?!!!!
Хм Показати IP 20 Вересня 2015 13:56
Знаю цього Савчука ще коли він мав відношення до землі, недарма його ненавидів покійний Климчук і випер його звідти. Непотрібний чоловічок!
НОНА Показати IP 20 Вересня 2015 15:12
Дивні речі відбуваються. Пройшла помаранчева революція у владу понабігало "патріотів" яких потім почали садити за хабарі і гнати за неспроможність організувати роботу. Пройшла революція гідності і друга хвиля "патріотів" подалася у владу. Коли вже в нашій державі будуть на посади призначати за кваліфікаційними стандартами, а не за "героічне минуле"? Буде в нас в Україні колись порядок чи ні?
Алекс до НОНА Показати IP 20 Вересня 2015 23:27
Значить потрібно таких "патріотів" на шибеницю, щоб іншим прикладом було. Можливо тоді, ці так звані "патріоти" повтікають...Так як в ОАЕ: вкрав - лишився руки.
Галинка Показати IP 20 Вересня 2015 22:24
Громадській раді респект. Ще його можна в іншу структуру представити, перед тим не забудьте пропіарити попереднього начальника. Можливо він неінтелектуальний зато красивий
козел Показати IP 18 Грудня 2015 19:07
тобі ще не довго залишилось красунчик

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Loading...
Система Orphus