USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

На Волині не буде «шабашу на кістках»

8 Серпня 2014 14:53
Припинити будь-які святкування, доки у державі триває війна, планують на території області.

Про це під час зустрічі з родинами військовослужбовців 8 серпня повідомив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Одна із матерів звернулася до нього, запитуючи «доки на Волинській землі буде лунати музика та салюти, коли гинуть наші діти?»

Володимир Гунчик пояснив, що вчора зустрічався із представниками УПЦ КП щодо цього питання. Він розповів, що невдовзі видасть розпорядження, яке заборонить святкування у час війни.

«Є частина людей, які політичні амбіції хочуть вирішити «через не можу». Лише ми можемо вирішити, щоб шабашу на кістках не було. Ми приймемо рішення, щоб феєрверків і веселощів не було. Не може бути, щоб одна людина плакала, а інша сміялася», - зазначив голова ОДА.

Так, з його слів, запланований фестиваль у селі Кречів не відбудеться, а у рамках програми добросусідства просто протягом трьох днів буде відкритий польсько-український кордон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Ія Показати IP 8 Серпня 2014 14:57
Нарешті, ДОДУМАЛИСЯ.
Андрій Показати IP 8 Серпня 2014 15:04
Гузь відбив грошики .тепер можна і забороняти. Гунчик завжди на автозаводі вважався найсц-ливішим та гнилим. Спитайте в любого працівника ЛуАЗу.
Сергій Показати IP 8 Серпня 2014 15:15
Почекали, поки дибілштат закінчиться, а то гузьонок розплачеться
Дмитро Показати IP 8 Серпня 2014 15:43
Цікаво, як би поводив себе, та які рішення прйимав би Б.П. Климчук, якби залишився на посаді.
Андрей Воронов Показати IP 8 Серпня 2014 15:48
Так шабаш вже ж закінчився
ІМХО Показати IP 8 Серпня 2014 16:17
От йопт, як "вчасно". Шановні, найголовніший шабаш вже минув, ім'я йому було - "Бандершадт"
Родина загиблого в А Показати IP 8 Серпня 2014 16:29
А з родинами загиблих в АТО не треба зустрічатися ні губернатору, ні Президенту?! Хоча б хтось із них подзонив би нам і сказав :" Дякую за сина". Нам більше нічого не потрібно.
люся до Родина загиблого в А Показати IP 8 Серпня 2014 16:36
ми дякуємо ВАМ ЗА СИНА!!!!!!!! прийміть співчуття. це від душі, правда.
лего до Родина загиблого в А Показати IP 8 Серпня 2014 18:24
вибачте за черствість, но вони думають не про це. Їм треба ще смерти за ради ефекту .
Родині до Родина загиблого в А Показати IP 8 Серпня 2014 21:35
Дякуємо Вам за сина! Тримайтесь! Співчуваємо!Це велике горе, як пережити..
Іванна до Родина загиблого в А Показати IP 9 Серпня 2014 00:42
Дякуємо вам за сина, який за нас і Украіну єдину віддав життя. Хай Бог йому дарує Царство Небесне. Пробачте тих нерозумних людей, які в таке горе роблять концерти. Бог суддя справедливий і все бачить. Слава герою, слава батькам.
Руслана до Родина загиблого в А Показати IP 9 Серпня 2014 09:40
Дякуємо Вам за сина!!! Герої не вмирають!!!!!!!!!!!!!
лего Показати IP 8 Серпня 2014 18:21
Війни немає є АТО або припиніть брехати народу.
Дисципліна Показати IP 9 Серпня 2014 00:31
Треба Гунчику вправити мозги Гузю, ато в 32 роки немає і совісті також. А ще краще показово звільнити карєриста- любителя піару за державний кошт. Буде урок усім. Стануть шовкові.
олег до родина загиб Показати IP 11 Серпня 2014 11:29
дякуемо вам вІд нашоІ родини за героя