USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На Волині скоротять бюджетників і чиновників

15 Січня 2015 12:54
Уряд зобов’язує на місцях здійснити скорочення працівників бюджетної сфери та органів виконавчої влади.

Про це стало відомо під час наради голови облдержадміністрації сьогодні, 15 січня.

Як повідомив Володимир Гунчик, вже є вказівка з приводу обсягів скорочення. Так, кількість працівників бюджетної сфери скоротять на 3%. А кількість працівників органів виконавчої влади треба скоротити на 20%.

Під скорочення підпадають всі структури управляння районного рівня, обласного рівня, центральні органи виконавчої влади, які знаходяться на місцях.

Володимир Гунчик дав вказівку, аби керівники вже до кінця місяця винесли пропозиції щодо скороченню своїх структур.

«Уряд не рекомендує, а зобов’язує нас здійснити скорочення. У бюджетній сфері на 3%, в органах виконавчої влади – на 20%. Тому попрошу всіх керівників до кінця цього місяця, з врахуванням процедурних питань, підготувати і внести пропозиції зі змінами структури і штатних розписів», - резюмував він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 56
Молодий Показати IP 15 Січня 2015 13:05
А кого скоротять - пісьйонерів чи молодших?
управлiння освiти ОД до Молодий Показати IP 15 Січня 2015 13:12
Ми молодших звичайно!!!
Старий до Молодий Показати IP 15 Січня 2015 15:13
Скоротять неугодних начальству
Анонім до Старий Показати IP 15 Січня 2015 15:14
А вони що, такі ло*и, що так легко здадуться?!
Анонім до Анонім Показати IP 15 Січня 2015 15:45
Видно що ви не працювали в органах влади, абож працюєте не довго - не здадуться легко то їх здадуть та так що на все життя запам'ятають i клясти будуть кожного дня.
Зубнюк Показати IP 15 Січня 2015 13:10
Пенсіонер пенсіонеру рознь. От у нас керівник - 73 роки, то дівок ще ого-го як любить!
Баба Дуня Показати IP 15 Січня 2015 13:22
Хой мене скорочують, я вже стара, горбатилась на комсомол то посаду в ОДА отримала, час iти на пенсiю, хай молодь за мене працює, он внучка свого рекомендую начальнику замiсть мене на свою посаду, хай працює хоч на 1200 грн., а то пiсля майдану нiде з купленим дипломом пристроїтись не може.
давид Показати IP 15 Січня 2015 13:28
старих треба скоротити і начальників а тих хто виживае треба залишити! підтримайте а дідів 73 і молодих 50 років які люблять дівок нехай сидять вдома
Лучанин Показати IP 15 Січня 2015 13:32
Класна штука демократія - гавкай скільки хочеш, а повідок все коротшає і миска все порожніє...
не пацик Показати IP 15 Січня 2015 13:37
дідів які люблять дівок треба тримати до 100 років- бо видно тим кому менше іх нелюблять ? або хай ідуть на вишкіл тим що 73 : А по серйозному получив пенсію вали нах*р і несмерди в державних структурах і нероби з себе нового старого молодого спеціаліста : Пенсія вали на дачу -бав внуків- ходи в церкву з внуками за руку а то вже смішно з тиз різностаночників
Реаліст до не пацик Показати IP 15 Січня 2015 14:16
Маразм крепчає - та "молодуха" спідницю все вкорочує і яскравий макіяж ліпить, той "пацан" кепочку моднячу нап"ялив і шаліка по-модньому закрутив - файно... А те, що свого пуку вже не чує, то єрунда.
40 років Показати IP 15 Січня 2015 14:12
Ви даремно так наїжджаєте.
ленка трикаш Показати IP 15 Січня 2015 14:25
ужас! хто може той і працюе за таку зарплатню тільки й старушки можуть працювати молодь хоче жити краще модно по-сучасному без проблем
Власюк Оленка Показати IP 15 Січня 2015 14:26
Зараз ті жіночки яким 45 спіднички вкорочують а потім жаліються що 74 річний клеїться.А взагалі тема не про це. Скорочення -це знищення , жебрацтво і так далі. Якби пенсія була нормальна то б хто хотів на роботу ходити вже в похилому віці?!!!
Анонім до Власюк Оленка Показати IP 15 Січня 2015 14:28
А молодь може отримувати пенсiю, якщо її скоротять?
Анонім до Анонім Показати IP 15 Січня 2015 15:54
А тобі дам свою пенсію за 40 років праціі живи добре?1100 ,заплатити за 3-кінатну квартиру,яку колись могла купити 30 років тому, бо одержувала на заводі ДПЗ 500 рублів. Вдумайся. Я проста робоча не нечалник, ні.Які ви всі ненавичня. А горе-інваліди, які працюють, що ними орати можеа і пенсію мають і зарплату і їх ще заставляють брати примусово на роботу,то їм можна, а нам ні. А ліки які ви знаєте 700-800 грн.Значить нам подихати.О Господи,яка ненависть.Та мені б 2000 пенсії, я навіть би не глянула на цю роботу. Для себе мають по 500-10000це найменше.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Січня 2015 15:59
А чому я маю давати вам свою зарплату 1200 грн., за якi теж треба платити за квартиру, купляти їжу, одягати, годувати дiтей, платити за навчання чи садок, за проїзд, за лiкування, своє та дiтей? Як у мене зарплати не буде то пенсiю менi у 30 рокiв нiхто не дасть.
за до Анонім Показати IP 15 Січня 2015 16:04
Пенсіонери зараз не мають СОВІСТІ, а тільки від молодих її вимагають. А де ж вона візьметься (?!) - які матки, такі й дятки.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Січня 2015 16:01
Вам 30 рокiв назад було пено майже стiльки рокiв, як менi зараз, але я немаю можливостi купити собi не те що 3 а й 1 кiмнатної квартири, доводиться жити у батькiвськiй.
До анонім Показати IP 15 Січня 2015 16:31
А ти ще подякуй, що батьківська квартира є і не гріши тут, якщо не знаєш, що таке по зйомних квартирах кантуватися, але не про житло мова... Про пенсіонерів, кажись, говорили...Так от - гнати їх треба в шию, позасиджувалися, вже сипляться і ше швендяють та ще й тут ротяку відкриває, возмущається, бачте....Я 4-й рік після університету в школу не можу влаштуватися, бо позасідали там...Воно ж отримує і пенсію і зарплату, а я нічого не отримую, навіть тих 1200, на яких воно так нарікає...
та сама до До анонім Показати IP 15 Січня 2015 16:36
Це ти менi будеш казати, за що дякувати? Я проти роботи для пенсiонерiв. що чiтко можна прочитати в моїх 2 коментарях, а ти в своїх грiхах посповiдайся, а потiм будеш говорити iншим про їхнi грiхи. До речi нервових у вчительки не беруть.
Анонім до До анонім Показати IP 15 Січня 2015 16:37
а вчому грiх пане янголе юехневинний попереднього коментатора?
111 до До анонім Показати IP 15 Січня 2015 16:39
ти невдаха тому й хамиш. Твої слова тобi ж на долю, хай бiда тебе навчить. А пенсiонерiв правда слiд позвiльняти
знающокажу до До анонім Показати IP 15 Січня 2015 18:59
Цей коментар як деякi нижче ниписала людина-пенсiонер з метою дискредитувати молоде поколiння. Вам має бути соромно, я маючи виховання, втримаю субординацiю i не напишу Ваше iм'я - бажаю вам мати гiднiсть i не опускатись до таких речей.
до та сама, анонім, Показати IP 15 Січня 2015 17:08
Та не палися ти так - для чого брати різні ніки, якшо і так ясно, шо одна людина попередні 3 коментарі настрочила....Так от - пояснюю - нікого не повчаю і не є безгрішна...Висловлюю думку, на яку маю право. Кидається в очі таке твоє безпідставне нарікання. Жити в батьківській квартирі погано, але багато хто і такого житла не має. І ще, вельмишановна, клясти теж погано. Тому бажаю, щоб усі ваші побажання до вас же вернулися.
555 до до та сама, анонім, Показати IP 15 Січня 2015 17:25
Хто тобi нарiкає чи кляне угомонися, навчись читати i думай перш нiж вставляти слова "не грiши" - бо це не прокльон, але за те що когось судиш не знаючи зазвичай доводиться вiдповiдати.
адекват до до та сама, анонім, Показати IP 15 Січня 2015 17:26
це геть молодий, точно колись бiда навчить людей не судити
шиза до до та сама, анонім, Показати IP 15 Січня 2015 17:28
юажаю вам мiльон баксiв знайти))))
Анонім до до та сама, анонім, Показати IP 15 Січня 2015 17:29
бажай-бажай - собi те будеш мати .
молодому Показати IP 15 Січня 2015 17:28
бажаю виздоровiти.
До адекват(НЕ) Показати IP 15 Січня 2015 17:33
Шановненька, всі ми тут судимо, навіть коментуючи чи даючи оцінку..., а от клянемо - не всі, точніше, тут таким не займаються...Цитую твої слова - *Хай біда тебе навчить*...Це що - побажання гарного дня?
досвiд до До адекват(НЕ) Показати IP 15 Січня 2015 17:42
Ой нi шановна молодь, не прокльон - це те на що Ви будете оглядатись в старостi i дякувати, що порозумнiшали завдяки цьому...
До досвід Показати IP 15 Січня 2015 17:49
А ти, я бачу, і на старості не порозумнішав (чи, пардон, не порозумнішала). Бо сидіти і строчити коментарі під різними ніками - не личить мудрій, сповна розуму особі)))
Анонім до До досвід Показати IP 15 Січня 2015 18:10
а ти молоде поколiння (серед якого є i досить розумнi люди) сидиш i чекаєш, поки тобi хтось щось напише? Хто захоче таке молоде зелене на роботу взяти, тим бiльш якщо про вчителя це твiй коментар. Чому ти навчиш дiтей? Не маєш в Луцьку роботи то не знiмай квартири, наскiльки я знаю вчителiв бракує у селах туди їх направляють iди працюй коло свого дому, пiднiмай провiнцiю, ато певно гульки i планшет з iнтернетом, куплений не за свої грошi в головi.
Анонім Показати IP 15 Січня 2015 18:52
*Молодість і зеленість* з роками проходить...А от *если человек идиот....*, пам*ятаєш, да? Позиціонуєш себе як мудру і досвідчену персону, що крізь окуляри згори до низу поглядає на молоде покоління, - а опустилася нище нікуди, сама ж сидиш тут і чекаєш, поки *молоде* напише щось, щоб далі гадити...І хто там писав, щоб не судити???А що це ти судиш, за чиї гроші мій планшет куплений, небось екстрасенс?Щось ви, шановна, запуталися у своїх повчаннях моралі...
пiдглянув до Анонім Показати IP 15 Січня 2015 19:03
Ви людина-пенсiонер, пишете це пiд виглядом молодi щоб виставити молоде поколiння в поганому свiтлi - iшли б на пенсiю i Церкву вiдвiдували.
Анонім Показати IP 15 Січня 2015 19:05
А село ти до чого вплела? Я з іншого міста, але там теж роботи по спеціальності нема. В село піднімати провінцію не проти, але твої дані, що там роботи по школах - хоч греблю гати - недостовірні
полiшуку до Анонім Показати IP 15 Січня 2015 19:16
Тут тема про скорочення в структурах, ти чого Полiшучва сюди полiзла, щоб обговорювати це скорочення треба там працювати, а ти тролиш не втему, iди роботу шукай, а то нема навiть 1200 грн. а квартири мiняє знiмає як перчатки вали у своє ковлє чи любешов грузчиком чи продавцем працюй i там обговорюй.
До підглянув Показати IP 15 Січня 2015 19:29
Ну який пенсіонер, що ти верзеш? Чи тобі соромно, що не можеш доречно відповісти на інакомислення *молодого і зеленого* і за свій довгий вік не навчилася думки обгрунтовувати? А з логікою в тебе що? Ну не буде пенсіонер виступати за своє звільнення після виходу на пенсію
До полішуку Показати IP 15 Січня 2015 20:03
Ну, бачу, вже зовсім рознервувалося, грубощі в хід пішли, образи...Це від неспроможності розумну думку у своїй голові згенерувати? Як захисний бар*єр? І обговорювалася б нормально тема, якби менше сюди навідувалися створіння типу тебе, бо тут треба вміти читати і аналізувати, а не в коментарях гадити
хм до До полішуку Показати IP 15 Січня 2015 20:10
Дiйсно, стає шкода, коли люди з таким лексичним запасом як у Вас роботу 4 роки пiсля ВУЗу не можуть найти, бо нiде не беруть((( Ситуацiю потрiбно виправляти за допомогою iндивiдуального особистiстно-орiєнтованого пiдходу, бажано з застосуванням методик Макаренка та Монтессорi. Удачi Вам!
До полiшуку до хм Показати IP 15 Січня 2015 20:24
Дякую за розумiння та пiдтримку!
До полiшуку до хм Показати IP 15 Січня 2015 20:34
В мене просто було важке дитинство, а ще менi платять трохи за коменти, з того й живу. Але правда всi iншi коментатори о*енi?
обс Показати IP 15 Січня 2015 23:23
подуріли люди
ого Показати IP 15 Січня 2015 23:32
з % - це "серйозна економія". напевно на 3 % виросте зарплата для решти 97 %. "радикальні" зміни
Спостерігач Показати IP 16 Січня 2015 09:07
За характером категоричності суджень тут навряд чи може народитися істина у такій надто пристрасній, на мою думку, дискусії. Хоча істина, як правило, знаходиться десь посередині між полярними точками зору. «Ubi Concordia ibi Victoria», - так, здається, колись казали древні римляни. В перекладі це означає, що де згода, там перемога. Перед лицем зовнішнього ворога, який вже не те що стоїть біля воріт, але вже зайшов у наш дім, ми не маємо права тепер на дріб’язкові чвари. Невже інстинкт самозбереження загострює в нас власний егоїзм до межі цинізму та егоцентризму? Невже ми не здатні знайти розумного балансу між підходом «дорога молодим» та «почесть старим»? Невже ми не знайдемо компромісу між недоліками у вигляді слабкої компетентності молодих спеціалістів та ригідністю мислення чи опором до інновацій у ветеранів праці? Здатність ходити по трупах щороку більшої кількості українців роз’їдало нашу країну наче корозія впродовж останніх 23 років незалежності. Я маю велику надію, що Господь пошле вітчизняним керівникам мудрості під час прийняття ними кадрових рішень. А також, що освітня та пенсійна системи будуть настільки ефективно реформовані, щоб випускник вишу володів усіма необхідними компетенціями для якісної роботи, а пенсіонер з 30-річним робочим стажем за плечима не рахував щодня копійок під час купівлі найнеобхідніших речей. Латинська мудрість каже, що закон суворий, але він закон (dura lex sed lex). Попри жорсткість та жорстокість кадрового рішення в сучасних умовах, але, на моє глибоке переконання, наріжним каменем при його прийнятті повинна бути все ж таки справедливість. Нехай роботу збереже саме той, хто на неї дійсно більше заслуговує. А кожен державний службовець нехай пам’ятає, що незалежно від розміру свого посадового окладу фундаментальним завданням державної служби є все ж таки благородний процес служіння. При цьому вважаю, що справжнім є саме служіння усім без винятку людям, а не лише найвпливовішим з них.
на даний час ще держ до Спостерігач Показати IP 16 Січня 2015 09:19
Сумніваюсь, що справедливість тут матиме місце...
WWW до на даний час ще держ Показати IP 16 Січня 2015 10:22
Про яку справедливiсть може йти мова, от менi якось пiсля стажування 7 рокiв назад запропонували роботу в однiй установi. Зi мною процювала напарниця, яка згодом пiшла в декрет i в той же час попала пiд скорочення одна пенсiонерка, щоб вона не втратила роботи її пiсля скорочення влаштували на мiсце моєї напарницi тої, що в декретi. Так, як робота була зв'язана з комп'ютером, яким пенсiонерка звичайно не вмiла користуватись, мене просили її навчити, навчання їй давалось якось не дуже, тому вона виконувала лекшу роботу, а я працювала i за себе i за неї, було шкода старшу людину тому й допомогти було не складно. Через два роки такої працi на двох вийшла основна працiвниця i тут викликає мене начальник i каже: "вийшов основний працiвник, а ми хочемо зберегти Iрину Степанiвну (ту пенсiонерку), адже вона стiльки рокiв проробила не може просто так пiти, а вам про понуємо iншу роботу в пiдпорядкованiй установi. а якщо не погодитесь у вас виникне багато неприємностей та доган". Я з своєї недосвiдченостi у таких справах, тай з недостатку зв'язкiв i грошей на хорошого адвоката, погодилась перейти на iншу запропоновану роботу в порядку переводу начальник переконував що ця вакансiя нова та мiсце роботи є постiйним. Через два мiсяця на новiй посадiя дiзналася , що оформлена на роботу на мiсце постiйного працiвника по тимчасовому договору, сама маю дитину 5рокiв, до суду звичайно навiть не зверталась бо немаю грошей та зв'язкiв для цього - знаю, що результату не буде. Так що правильно ви все сумнiваєтесь.
Анонім до WWW Показати IP 16 Січня 2015 11:00
у молодi романтизм в головi, не знають, що можуть пiдставити ще й як. Iнколи професiоналiзму вистачає, але як кажуть "полiтики нуль" - це приходить з досвiдом, тому пенсiонери здаються хитрiшими чи мудрiшими, далеко не завжди хлорошi навики - запорука успiху часто, щоб перемогти конкуренцiю треба бути полiтиком от якраз такого довiду у молодi не вистачає.
Анонім до WWW Показати IP 16 Січня 2015 12:25
Що ти верзеш, нащо хорошу людину ображаєш
ой до Анонім Показати IP 16 Січня 2015 17:31
Та такi пiдстави на кожному кроцi, усi цi советськi робiтницi добренькi бабусi до пори до часу i з ким треба. Але в них є свої внуки, за яких треба думати, а не за когось чужого. Це ще нiчого, а от як в магазинах наприклад грошi пiдкладають нiби вкрав, щоб посаду звiльнити для свого о це проблема...
ого до Анонім Показати IP 17 Січня 2015 12:21
оце хороша бабця! Хай Бог вiд таких милує...
Анонім до Анонім Показати IP 18 Січня 2015 12:45
Суду Божого бiйтесь, бо як є Бог - то навряд чи вiн це хорошою людиною назве...
Не пенсіонер і не мо Показати IP 16 Січня 2015 10:06
Дякую Спостерігачу. Так викладати думки може лише викладач кафедри політології історичного факультету чи грамонтий юрист. Держслужбовці завжди мають готові штампи, але об" єднати їх в одне ціле, на жаль, не можуть.
Вася Пупкін Показати IP 16 Січня 2015 17:55
В кожній бюджетній установі повно кумів і братів. Тому будуть звільняти рядових працівників, а свої так і будуть гріти жо*и за бюджетні гроші
Спостерігач Показати IP 18 Січня 2015 02:21
Будь ласка, шановний дописувачу з ніком «Не пенсіонер і не мо». Якщо я якимось чином викликав у Вас симпатію своєю точкою зору на певну ситуацію, то можна вважати, що я вже недарма з’явився на цьому світі. Ви, мабуть, і є тим дописувачем, що поставив навпроти мого коментаря плюс, кількість яких поки що обмежується двома. Подякувати, в свою чергу, хочу і Вам. Ваші слова щодо мого вірогідного роду занять та щодо грамотності я ризикну сприймати лише як комплімент на свою адресу. Викладати мені ніколи не доводилось ані політологію, ані право, ані будь-які інші навчальні дисципліни чи науки. Певні знання в галузі права хоч і маю, але, на мій погляд, на мінімальному рівні. Просто мені чомусь здається, що я вже народився з філософським мисленням. Як державним службовцям, так і іншим українцям незалежно від роду занять чи покликання потрібно ще багато часу, щоб духовно переродитися. Переродитись для того, щоб жити на світі зі світоглядом, який буде зітканий з найкращих світових християнських традицій, в тому числі і європейських. Чомусь мені хочеться вірити, що така духовна реінкарнація для нашого народу є неминучою, хоча, на жаль, і болючою. Просто Господь не завжди веде народи чи нації найлегшими шляхами. Мабуть, для того, щоб народ України нарешті почав цінувати свої надбання. Шановний дописувачу з ніком «на даний час ще держ», Ваш скепсис можна зрозуміти. Живучи в Україні, багато хто розуміє, що якщо найближчим часом нічого не зміниться, то скоро справедливість можна буде занести в своєрідну «Червону книгу людських якостей». Знаєте, якось я побачив на дверях кабіни водія тролейбуса календар з афористичним написом на ньому, який дуже глибоко закарбувався у моїй свідомості. Тож дана сентенція звучить наступним чином: «Люди кажуть: «Не побачу – не повірю», а Бог каже: «Не повіриш – не побачиш»». Я вважаю, що потрібно попри все вірити у краще і налаштовуватись на позитив. Пам’ятайте про один із фундаментальних метафізичних законів Всесвіту – закон притягання. Його квінтесенція полягає у тому, що подібне притягує подібне. Образно кажучи, мені здається, що мислення породжує для людини окуляри, через скло яких вона дивиться на цей світ. Ризикну припустити, що якось скептичний та песимістичний погляд на певні речі та явища може колись зіграти з Вами злий жарт. При цьому іронія гумору може полягати в тому, що Вам не вдасться, на жаль, розгледіти очевидного прояву, наприклад, справедливості в житті, навіть того, що продемонстрований буквально у Вас під носом. Я маю велику надію, що Ви будете приємно здивовані і хоча б на мінімальному рівні, але все ж таки Вам розгледіти справедливість. В тому числі, і під час прийняття кадрових рішень в процесі скорочення чисельності персоналу бюджетної та інших сфер, щодо підходу до здійснення якого тут донедавна точилося так багато емоційних дискусій.