USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 39.95
  • PLN 9.76 9.92

Перевірити дії Романюка просять прокурора області

13 Березня 2015 18:27
Перевірити дії міського голови, який протягом чотирьох років звільняє з посади одну й ту ж саму людину, просить заступник начальника міського управління освіти Лілія Кревська.

Про це йшлося під час діалогу прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака з громадськістю 13 березня у Луцьку.

Лілія Кревська звернулася до прокурора, повідомивши, що з 2006 року працює на посаді заступника начальника управління освіти Луцької міськради. За цей час закінчила Академію державного управління, не мала жодних стягнень за час роботи, лише грамоти та нагороди. Втім, коли на посаду міського голови прийшов Микола Романюк, він двічі звільняв її з посади.

Рішенням Вищого адміністративного суду її 30 жовтня поновили на посаді з 30 січня цього року. Кошти за вимушений прогул досі їй не повернули. Ще 29 січня цього року міський голова видав розпорядження про скорочення її посади, таким чином втретє протягом чотирьох років звільняючи її. Наразі кошти їй так і не сплатили, а стосовно вивільнення, їй без жодних вагомих аргументів повідомили, що 30 березня вона буде знову звільнена з посади.
Лілія Кревська просила перевірити дії та бездіяльність міського голови Миколи Романюка щодо необґрунтованого скорочення посади заступника начальника управління освіти міської ради та умисного невиконання рішення суду щодо стягнення коштів на користь Лілії Кревської за час вимушеного прогулу.

Прокурор запевнив, що чув про цю ситуацію під час засідання сесії облради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 19:13
Погано працює юридичний департамент міської ради. Думаю , що пані Кревській свої сили треба направити на інше.... Жоден керівник не захоче працювати з людиною- проблемою. Колошматити колектив , щоб всіх трясло - нікому це не треба. Пані Кревській треба краще працювати, а як люди вчилися, отримували нагороди - смішно. Такий ви , спеціаліст, коли не хочуть з вами працювати.Та і в місті очевидно не так багато робочих місць, де вам би щиро були б раді. А спускати всіх собак на мера- то ж все ж зрозуміло - почались вибори... І вас , пані Кревська , використовують у виборчих перегонах....
Лучанин до Анонім Показати IP 13 Березня 2015 22:50
Поняття не маю, хто ця панянка. А спускати всіх собак на колю-буратіна давно пора, бо він вже не обранець громади, а "карабас в станє дураков". Він міг бути і поганим мером і добрим, але відверте лобіювання інтересів родини і певних осіб - це бездарь.. пора на пенсію - бухати не ховаючись і бавити внуків. Якщо не дурний - піде тихо, а ні - то смердітиме ще довго..
* Показати IP 13 Березня 2015 19:20
Скоро побачим де буде Романюк і де йому будуть раді. Сьогодні вже написав заяву на звільнення Кравчук. Романюка просто списують, бо це ЛЮДИНА _ П Р О Б Л Е М А
з міської ради до * Показати IP 14 Березня 2015 13:21
Кравчук як щур перший покидає Романюка. Отак завершує свою кар'єру.
Справедливий Показати IP 13 Березня 2015 19:26
Якщо потрібна правда про чинних просукорорів і її хтось хоче чути то Прокуратурі області потрібно створити певну гарячу лінію про всі факти їхньої діяльності. Інформації буде багато!
Знаючий до Справедливий Показати IP 14 Березня 2015 09:26
Зайди на сайт прокуратури Волинської області - "гаряча" телефонна лінія вже діє 3 роки
правда Показати IP 13 Березня 2015 19:37
Романюк є голова і буде ним. Йому рівних не видно. Якщо видно, назвіть і я, не вагаючись, проголосую за цю кандидатуру. А чому кравчук написав заяву і чому його так довго терпіли, можна написати цілу книгу. Прийшов кінець - втомилися терпіти. Романюку стаж роботи з кравчуком треба порахувати рік за три - як на війні. А взагалі, 90% помилок Романюка на посаді - кадрові. Одна з цих помилок - кравчук. Це найбільша помилка!!!
я Показати IP 13 Березня 2015 19:43
А Корнейка Миколу за що звівльнив Романюк? Професіонал, порядна людина. А Романюк звільнив. Звільнив просто так....
Ура Показати IP 13 Березня 2015 19:46
НЕма кравчука - нема Гребенюка
А Показати IP 13 Березня 2015 19:49
А Ліля вже не та.... Час робить своє.
Б до А Показати IP 13 Березня 2015 20:40
Ще б всі були такі "не ті". В міській раді можна на пальцях однієї руки перерахувати жінок, які слідкують за собою і завжди стильно виглядають. Балюк, Соколовська, Кревська....ще десь може пару є.Нажаль переважна більшість обідрані курки з абсолютним несмаком
БЕРКУТ до Б Показати IP 13 Березня 2015 21:39
ТА НЕМАЄ ТАМ ТАКИХ - УСІ ВОНИ З ЯКИМОСЬ ВЕЛИКОГЛУШАНСЬКИМ ШАРМОМ....
В до Б Показати IP 13 Березня 2015 23:02
А Любку Ковпак куди віднесете?
Поціновувач до Б Показати IP 14 Березня 2015 00:57
А Наташа Бунда? Взагалі супер!!!
Маруся до Б Показати IP 24 Березня 2015 15:28
Не треба ображати людей! Зніміть з Кревської її тряпки і буде справжня баба-яга! !! Судять не по одежі! За зарплату рядового державного службовця не наодягаєшся!
я до А Показати IP 14 Березня 2015 06:17
А вона ніколи "тою" не була. Давно її знаю, зла і неприємна людина
Я до я Показати IP 14 Березня 2015 09:38
Біля неї і тут ніхто не сів, бо всі знають цю даму. Просто новий прокурор ще не в курсі її справи. У нас в державі з роботи можна звільнитивсіх від робочого до президента. А Кревську - ні! Усі - ніщо, вона - щось!
УСЕ Показати IP 13 Березня 2015 20:03
Треба знати права мера. Романюк робить у рамках своїх прав і обовязків Кому щось не подобаеться - ініціюйте зміну прав міського голови. А на данному єтапі - це все ємоції, дійсно неприемні для заступника міського управління освіти. Микола Ярославович людина грамотна, він і адміністратор і фінансист. Еднання цих напрямків є сила. Між адміністратором і фінансистом знаходиться право, якого Романюк дотримуеться.
А ндрій до УСЕ Показати IP 13 Березня 2015 20:28
Звичайно,він же комсомолець,а це багатого варте!
Маруся до УСЕ Показати IP 24 Березня 2015 15:33
Підтримую вас. Микола Романюк порядна людина!! А те що на нього ллють всякий бруд - це людська заздрість, ненависть та передвиборчі чиїсь грязні справи. А за Кревську, то хай згадають хто її привів на посаду?
СССР Показати IP 13 Березня 2015 20:12
а в СССР освіта була безкоштовною і вчителі цінилися і мер був мером і люди любили один одного
УРСР до СССР Показати IP 13 Березня 2015 22:51
ага, і хліб був по паро капєйок і сєкаса не було! о!
Сусід Кревської Показати IP 13 Березня 2015 20:14
Кревська - нормальна людина, завжди привітна.
Такі да до Сусід Кревської Показати IP 14 Березня 2015 14:59
Особисто з Лілією просто знайомий. Те що йдучи вулицею не відвернеться і привітається (чи з посадою, чи без) - правда.
Ще один сусід Показати IP 13 Березня 2015 20:59
Не то слово. КРАССУНЯ!
ДА до Ще один сусід Показати IP 13 Березня 2015 22:32
Да, факт налицо
Сусідка до Ще один сусід Показати IP 14 Березня 2015 00:59
Кревська - це Бунда через сорок років.
Так до Сусідка Показати IP 14 Березня 2015 09:42
А їй що 70? То це звільняти треба по віку
лучанка Показати IP 13 Березня 2015 21:04
А коханку Кравчука з директора школи №... теж приберуть!!!
? до лучанка Показати IP 13 Березня 2015 22:57
24
* до ? Показати IP 14 Березня 2015 09:44
Повний брєд
про фото Показати IP 13 Березня 2015 21:21
тут не хватає коментаря про фото присутніх в залі, до теми: Дружинович (Правий сектор) та "нашуміло мощна" П'ята влада на чолі з київською адвокатесою Черьомухою Альоною. Те, що Черьомуха А. дуже вродлива дівчина - це факт, розум тоже присутній. Але, Альоночка, вибирай хлопців собі!!! Правий сектор уже не в моді!
Женя до про фото Показати IP 13 Березня 2015 22:43
цукерка
Володя Показати IP 13 Березня 2015 21:39
Ой нічого у владі не мінялось даремно тільки люди гинули і инуть а тут все розкрадають і нічого кращого а навпаки гірше і гірше. І при цьому всьому Порошенко ще відмінив обмеження максимальної зарплати посадовцям. А люди і далі прості бідніють і виживають цим усе й сказано
000 Показати IP 13 Березня 2015 21:48
Рыжий поменяй костюмчик.....і жовтий джемперок....а то вже проївся
катя Показати IP 13 Березня 2015 22:22
Кревська хороша жінка, просто в'їлись на неї, але ще все попереду, нікому не копай могили, бо сам туди вскочиш!
Мишко Показати IP 13 Березня 2015 22:25
Окраса міської ради-це Балюк, а Соколовська стара шкапа, тільки що молодиться!
Солдат Показати IP 13 Березня 2015 22:31
А засмарканий Козюра чого не в Ато, а сидить в залі соплі жує.
А до Солдат Показати IP 13 Березня 2015 22:34
А він вміє дітей стругати, як Папа Карло Буратін, скоро третє
чоловік зі смаком Показати IP 14 Березня 2015 07:11
Шедевр стилю дивитися за собою - Балюк Зоя. Там є все: смак, протокол, фізична жіноча краса, чарівність, сексуальність, привабливість, культура, вихованість... Продовжувати? Смак дається від Бога, адже можна навішати на себе турецьких ганчірок з хмельницького базару, купу бляшаної біжутерії, підвести сажею очі і набути вигляду новорічної ялинки, яку після свят хочеться розбирати і викидати. В міськраді є багато красивих жінок, які мають смак до усього, але не знаю, як їх звати. Але порівняти їх з Зоєю - це скривдити Зою. Просто, видно візуально. Дуже розсмішили мене Соколовською. В її гардеробі немає сукні і спідниці, а лише чоловічого покрою штани, випрасувані "на кант". Ще б до них кишеньковий швейцарський годинник на срібному ланцюжку. Одягається, як прибиральниця в колишньому обкомі партії. Соколовська - це овечка.
А до чоловік зі смаком Показати IP 14 Березня 2015 08:12
Так ми про Лілю чи про Зою?
Ж Показати IP 14 Березня 2015 11:29
А про красуню тетяну гнатів незаслужено не згадали?
дівчинка Мапійка Показати IP 14 Березня 2015 15:00
що міська рада, що управління освіти - одна бидлота, зажерлива еліта. Але настане час..))) ходіть і оглядайтеся
SET Показати IP 14 Березня 2015 15:35
Думаю потрібно на законодавчому рівні закріпити принцип індивідуальної МАТЕРІАЛЬНОЇ відповідальності чиновників. До прикладу. Якщо Романюк своїм рішенням звільнив Кревську (чи будь кого іншого), а пізніше рішенням суду було встановлено що звільнення було незаконне і рішенням суду стягнуто зарплату за час вимушеного прогулу. Тоді всю цю суму спочатку стягнути з міськради, а після цього особисто з Романюка (чи іншого службовця). Бо у нашій країні складається дивна ситуація в порівнянні з Європою до якої ми так намагаємося "доповзти". Так от, на відміну від розвинених європейських країн де кожен чиновник боїться позову до суду, наші "безсмертні" службовці навпаки ще навіть самі радять звернутися в суд. І фраза нашого службовця "то подайте на мене в суд" вже скоріше звучить як неповага та відверте відкрите хамство, а не порада людини, яка живе за наші гроші. Багато людей стикаються з тим що рішенням суду часто визнаються дії чи бездіяльність того чи іншого чиновника незаконними, навіть гроші стягуються з держави (наші гроші). А чиновнику "як з гуся вода". Він і далі може робити що хоче, адже вищезгадане рішення суду не несе для нього жодних негативних наслідків. Хіба начальник із сарказмом та "дибількуватою ухмилкою" пальчиком помахає і скаже щось на зразок "ну-ну не можна так більше робити". А далі.... а далі все повторюється знову і знову. Я назавжди запамятаю слова Сашка Положинського який в одній із телепередач (по-моєму Шустер) сказав : "Проблема в нашій країні у тому, що ніхто ні за що не несе відповідальності".
Мужик до чоловіка зі Показати IP 14 Березня 2015 17:51
Ви праві 100%, смак дається не всім, але треба завжди бути самим собою і основне мати культуру в спілкуванні з людьми, бути добрим і простим.
Никодим Показати IP 14 Березня 2015 17:56
Ви за Бунду мовчіть, бо там нема за кого говорити-одне слово кавалеристка, яка поскаче по трупах, вірніше поковиляє на своїх кривулях, але любими путями свого доб'ється.
прокурору Показати IP 14 Березня 2015 18:30
Зло має бути покаране. Романюк має відповісти за незаконні рішення . Нехай платить кошти з своєї кишені.А то що хоче, те робить. Юристи міської ради замість нього ходять на суди , гроші повертають з бюджету міської ради, а він тільки підписує розпорядження і тріпає людям нерви.
Мужику Показати IP 14 Березня 2015 19:01
Будь собі культурним, хто тобі заважає? Що є, те є. А серед мужиків мало культурних людей.
колі Показати IP 14 Березня 2015 19:55
пам'ятаю романюка ще з комсомолу гнилуватий був вже й тоді.