USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Перший заступник луцького мера розкритикував себе

20 Березня 2014 18:46
Звітуючи перед профільною комісією, перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук розповів де недопрацював.

Під час засідання постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму сьогодні, 20-го березня, Святослав Кравчук розповів про свою роботу на обійманій посаді у 2013 році.

Він зазначив, що про здобутки можна прочитати в електронному варіанті звіту, який підготовлений на 40-а сторінках. Про недопрацювання розповів сам.

«Не зміцнили матеріально-технічну базу бюджетників, комунальних структур, зокрема КП «Ласка» та КП «Парки та сквери міста Луцька», не вдалося зрушити роботу по молодіжних організаціях», - доповів чиновник.

Серед наболілих проблем вдалося усе ж деякі вирішити: «Торік ми зміцнили матеріально-технічну базу у сферах освіти, культури. Щодо бібліотеки імені Данила Братковського, там плануємо другий поверх доопрацювати й буде такий собі культурно-просвітницький центр. Влітку зробили новий будинок культури у мікрорайоні Вересневе».

Досі невирішеною залишається проблема щодо ремонту центрального басейну міста.

«Там треба замінити очисні і теплові конструкції. На це знадобиться десь мільйон гривень. І це єдине місце, де можуть тренуватися спортсмени. Але в бюджеті міста таких грошей немає, треба шукати інші джерела фінансування», - каже перший заступник Луцького міського голови.

Звітуючи про свою роботу, Святослав Кравчук відзначив, що Луцьк отримав відчутну підтримку від благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». Зокрема Фонд вклав у розвиток та благоустрій міста понад 26 мільйонів гривень.


«Треба віддати належне фонду Ігоря Палиці. Для міста це 5 нових футбольних полів зі штучним покриттям, реконструкція басейну. Це дає змогу забрати дітей з вулиць і виховувати їх у дусі спорту й патріотизму», - наголошує Святослав Кравчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідо Показати IP 20 Березня 2014 18:50
Старий лис. І вашим,і нашим.
доді Показати IP 20 Березня 2014 19:09
будьоновку другою стороною повернув. геть старих пердунів від будь-якої влади!!!
діді Показати IP 20 Березня 2014 19:17
Кравчук єдиний заступник, який працює і витягує усю роботу. Решта дотирають штани тихо покрадуючи...Його досвід і поміркованість іншим би в науку
петро до діді Показати IP 20 Березня 2014 21:01
Цей тягне найбільше, школи не фінансуються, пора цьому діду вже йти.
лучанин Показати IP 20 Березня 2014 21:13
Не піде... поки ще внукам по квартирі та по лексусу не замутить )) ..так як доці..
анонім Показати IP 20 Березня 2014 21:25
всі школи міста ждуть не дождуться, коли він піде на пенсію. Цікаво, яка йому користь заставляти всіх директорів шкіл збирати батарейки!
Лучанин Показати IP 20 Березня 2014 22:06
Хто такій Кравчук? Така собі ******!
Галина до Лучанин Показати IP 20 Березня 2014 22:43
Консультує і підказує протягом останніх 25 років що і де можна вкрасти. Наприклад продати за копійки половину дитячих садочків, а потім викупити втридорога. Всі мери і деякі губернатори користуються послугами.
Нік Показати IP 20 Березня 2014 22:54
Після того що зробили у Криму, хіба зможуть навести тут порядок. Для початку, партію Батьківщина справедливо буде називати - Родина. Партія Свобода - тепер Руська Свобода. Партія Удар - Удар по своїм.
лучанин Показати IP 21 Березня 2014 09:16
Да їх всіх треба гнати із міської ради. Говорять про бюджетні кошти, треба економити, а самі купують планшети по 2000 грн. для депутатів. Гади і все.
люстрация Показати IP 21 Березня 2014 10:54
...если взять калькулятор....школа %-9..дети здают по -40-50гр умножаем на год.детей около 1000..павильно....!!!!потом школа -21.дети здают по 100гр.умножаем на всех детей.....школа -4...дети здают по 70гр...какая нах***р революция.Эти как воруют так и воруют.Деректор школы %-9.после того как ему предложили поговорить на диктофон.рассказал что деньги собирает МВД,и Прокуратура.Прикрывая его сына который был замечен в связи с несовершеннолетними.
Олег Показати IP 26 Березня 2014 21:13
Не розумію, чому за Кравчука ще не взялась громадська люстрація? Продаж землі парку 900-річча - його рук справа, тільки копніть глибше!