USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Президенту запропонували перейменувати Україну в Київську Русь

2 Квітня 2016 16:35
На сервісі петицій офіційного інтернет-представництва Президента України опублікували петицію, в якій Главу держави Петра Порошенка просять перейменувати Україну у Київську Русь. Петиція №22/022640-еп розміщена 30 березня.

“Повернути нашій державі історичну назву Київська Русь”, — йдеться в тексті петиції.

Зазначимо, що за цю петицію вже зібрано 457 підписів з 25 тисяч необхідних.

До кінця збору підписів залишилось 90 днів.

Підписати петицію можна ТУТ.

Раніше Новоград-Волинський міський голова вніс пропозицію Президенту України Петру Порошенку про перейменування держави Україна назвою “Україна-Русь”.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Сераховичі Показати IP 2 Квітня 2016 16:46
таку дурню можуть придумати тільки "" справжні патріоти які безмежно люблять"" Украіну! Боже.добав людям розуму і
В десятку Показати IP 2 Квітня 2016 16:46
попали б , якщо на сервісі петицій офіційного інтернет-представництва Президента України опублікували б петицію, в якій Главу держави Петра Порошенка попросилиб перейменувати Україну у Пекло на Землі
не лучанин Показати IP 2 Квітня 2016 16:55
І розідрати Украіну на князівства! Жах! хто таке міг придумати!
Швондер Показати IP 2 Квітня 2016 16:56
Ніякої Київської Русі не було - була просто Русь. "Історичну" назву Київська Русь в кінці 19 ст. ввели москалі для того, щоб "обгунтувати" існування якоїсь Московської Русі і оправдати окупацію України-Русі.
рома волинь Показати IP 2 Квітня 2016 17:25
457 ********* вже є
Анонім Показати IP 2 Квітня 2016 17:54
дурнів багато, але не всі разом ходять
Рогі Яцилап Показати IP 2 Квітня 2016 18:03
Краще перейменувати Президента в Презирватива. премєр міністра в злодія.а Порошенка в Шоколадного зайця!
Добряк Показати IP 2 Квітня 2016 22:56
457 убогих на 45 міліонів це дуже хороша статистика.але громадяни,будьте обережні маразм крепчає
Ковелє Показати IP 3 Квітня 2016 01:48
Провокатора в СБУ !!! Де органи!!!
Украина Показати IP 3 Квітня 2016 06:10