USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Радник Гунчика тисне на депутата Волиньради?

23 Грудня 2014 14:30
Депутат облради Олексій Приходько нарікає, що радник голови облдержадміністрації та претендент на посаду голови Любешівської РДА Олег Кух здійснював на нього тиск.

Про це депутат розповів під час засідання інтерактивного прес-клубу на тему: «Рік, що минає: наміри, зміни та перспективи» у редакції газети «Волинь-нова» 23 грудня.

З його слів, радник голови ОДА робив йому зауваження, щодо того, що депутат не узгоджує свої депутатські запити та запитання з ним. Як пояснив депутат, під час розмови з Олегом Кухом, радник голови облдержадміністрації запитав його, чому той робить запити стосовно харчування дітей. Депутат відповів, що має право робити запити, запитання та звернення. Після цього, мовляв, розпочався моральний тиск з боку Олега Куха – радник голови ОДА наполягав, щоб усі свої дії депутат узгоджував з ним.

Олексій Приходько відповів, що люди, які обрали його депутатом, звертаються до нього, тож він не має права не реагувати.

Після цього депутат нагадав про корупційні схеми, які існують в районі. Після сказаного радник голови ОДА повідомив, що перевірить ліцензію Олексія Приходька та з’ясує, чи має той право займатися підприємницькою діяльністю у власному кіоску. Депутат наголосив, що ліцензія видана через центр надання адміністративних послуг.

Олексій Приходько вважає, що відбувся прямий адміністративний тиск на нього як на депутата та підприємця, що суперечить Закону про статус депутата та Закону про підприємницьку діяльність. Він просить взяти до уваги цей факт під час подання кандидатури Олега Куха на посаду голови Любешівської райдержадміністрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
АТОгейт Показати IP 23 Грудня 2014 14:38
Тиснути не треба!
між іншим Показати IP 23 Грудня 2014 14:38
на фото бувший голова кам-каш рда дмитрук
Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 14:45
До речі, чого на фото Сергій Дмитрук ??? Алло модератори ....
Лариса до Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 14:57
Неправда! Це Кух 100%
Кух до Лариса Показати IP 23 Грудня 2014 16:17
http://www.volynpost.com/news/30767-kadrovyj-den-na-volyni-predstavyly-shistoh-goliv-rda Будьте уважні, на Вашому фото Дмитрук!!!
лариса до Кух Показати IP 23 Грудня 2014 17:29
Шановний пане кух, на фото справді Олег Іванович Кух, якого я дуже добре знаю особисто, а Волиньпост у тій своїй публікації просто перепутали фото
Кух до лариса Показати IP 24 Грудня 2014 11:52
Волиньпост не перепутав фото, просто треба уважно читати і слідкувати за порядком викладу матеріалу, там спочатку біографія, а потім фото.
ікс Показати IP 23 Грудня 2014 16:04
Альоша ти ким себе уявив.А Кух О. іще хай перевірить як Приходько ен-ну кількість років отримує соціальну допомогу показуючи доходів нуль як підприємець.Що слабо меценат хренов.
ТАНЯ Показати IP 23 Грудня 2014 16:08
Альоша опустись на землю.
Іра до ТАНЯ Показати IP 23 Грудня 2014 17:10
Спочатку ти вилізь з під Алєжика.
Любешівець Показати IP 23 Грудня 2014 17:08
Олексію, якщо ти такий законопослушний депутат то будь законопослушним підприємцем. Інакше чому ти боїшся перевірки свого бізнесу? Чи може ти продаєш свої отрутохімікати в збиток собі?
Волинянин Показати IP 23 Грудня 2014 17:10
Раджу депутату культурно повідомити радника-ПТНХ-ось такою абревіатурою.
кінолог Показати IP 23 Грудня 2014 17:34
Обоє рябоє! Ділом займіться, чи вам надати перелік проблем районного масштабу? Гризетесь як Тузік з Бєлкою. Працювали би то не було б коли стосунки виясняти. Обох нах.. з поля.
Анатоль_ Показати IP 23 Грудня 2014 18:19
ти знов за своє, Наталіє?
Я Показати IP 24 Грудня 2014 08:27
Майдонутих двох нахер з пляжа.Докерувалися.Що доброго за рік зробили для району.Прозвітуйтеся перед народом а не перед кучкою придурків.
Майдонутий Показати IP 24 Грудня 2014 08:53
Звіт то святе! І перед кучкою і перед великою купою.
любешів Показати IP 27 Грудня 2014 00:19
Олексій заслуговує на повагу, він не мовчить як це роблять інші, людина яка працює і не думає щоб десь урвати ласий шматок. Так тримати!
любаш Показати IP 28 Грудня 2014 08:04
В тому й справа, що приходько не мовчить, а виніс свій брєд вже на рівень області. І, як завжди, без фактів та підтверджень, А та сама перевірка виявила, що рвав він свої шматки роками НЕЗАКОННО! Маємо вже третього депутата- нікчему, який прославляє і без того горесвісний район (бущик і чикида),
Борис Показати IP 28 Грудня 2014 08:14
Після перевірки Приходько не отримав 70000 грн допомоги і ще має повернути 60000 грн, а за свою діяльність у сфері "гриби-ягоди беру" наш "вумний" депутатішка не сплатив жодної копіїчки в районний бюджет,
мер Показати IP 4 Січня 2015 23:29
у слові х*й приходько робить 3 помилки.а підакцизними товарами(отрутохімікати) торгівля у кіосках,ларьках,павільйонах(будках) на територіі селищного ринку ЗАБОPOнена. в т.ч. цілому депутату облради.чи не так,шановний обранець?
меру до мер Показати IP 5 Січня 2015 20:33
а куда дивиться мер?чи може в долі?