USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Рахунок неоголошеної війни: загинули 145 бійців

29 Червня 2014 16:31
З початку проведення антитерористичної операції на сході України загинули 145 українських військовослужбовців, ще 312 бійців отримали поранення. Про це інформує «Радіо Свобода».

Зі слів спікера інформаційного центру Ради національної безпеки і оборони Андрія Лисенка, за минулу добу на Донбасі загинули п’ятеро українських військових, 18 - поранені.

«Банди терористів протягом минулої доби знову порушували умови припинення вогню, кілька разів обстріляли з автоматичних гранатометів і мінометів один із блокпостів під Слов’янськом. Атаку - відбито. В бою загинули троє українських військовослужбовців, ще четверо - поранені», – сказав Лисенко.

Він повідомив також про кілька інших нападів на сили АТО в Донецькій і Луганській областях.

Бойовики атакували колону тилового забезпечення в районі населеного пункту Нижня Вільхова Станично-Луганського району в Луганській області. Бій тривав близько 30 хвилин, двоє військовослужбовців загинули, вісім - поранені.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
гiсть Показати IP 29 Червня 2014 16:45
Ганьба тим,хто розв'язав вiйну!
Правда Показати IP 29 Червня 2014 16:49
Загинувших хлопців вже більше 200,може вже хватить владі занижувати наші втрати чи вони думають що народ не вміє рахувати?
Анонім до Правда Показати IP 29 Червня 2014 19:29
ото ж бо і захищають.. ту владу, яка бреше та навіть не збирається цих хлопців там спасати.. буде як з 51 бригадою... напишуть.. що померли на дорозі.. Прости Господи, бо ця влада сліпа повністю, а діти , ті що воюють ні в чому не винні... в них обовязок і наказ... ( так і Беркут стояв... а всі сміялися... ) ідентично.. просто де хто очі ще не відкрив..
Дончанин до Правда Показати IP 29 Червня 2014 21:42
По имеющейся сводке с росписью по частям с 02.05.2014 по 15.06.2014 потери сил АТО 200+300+пленные - 3 016 человек (последние три цифры - по памяти).
гiсть Показати IP 29 Червня 2014 20:30
Якщо матерi не спасуть.то дiтей нiхто не спасе.
Анонім до гiсть Показати IP 30 Червня 2014 00:43
це точно бо вони потрібні тільки матерям а не державі.
українець Показати IP 29 Червня 2014 22:28