USD 37.72 38.00
  • USD 37.72 38.00
  • EUR 40.75 41.07
  • PLN 8.70 8.78

Родина загиблого Героя-волинянина просить кошти на будівництво оселі

11 Серпня 2015 15:28
Майже 300 тисяч гривень на завершення будівництва потребує родина загиблого на сході країни волинянина, у якого лишилося двоє дітей.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 11 серпня.

Як повідомив депутат Олексій Приходько, потрібні кошти у розмірі 279 тисяч гривень на добудову житлового будинку загиблого у зона проведення АТО лейтенанта Романа Корця (уродженця села Люб’язь Любешівського району).

Нагадаємо, лейтенант Роман Корець загинув під час боїв на сході України 14 липня 2015 року.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик пропонував взагалі не вносити питання на розгляд комісії, адже до нього, мовляв, звертаються чимало родин загиблих учасників АТО, коштів на допомогу для яких в обласному бюджеті недостатньо. Він пропонував розглянути питання під час наступного засідання.

Голова комісії Анатолій Грицюк закликав його не втручатися в роботу комісії, зауваживши, що депутати зобов’язані реагувати на звернення громадян.

Як пояснив депутат Олексій Приходько, загиблий військовослужбовець раніше розпочав будівництво двоповерхового житлового будинку, вже підведена каналізація та електропроводка.

Для завершення будівництва потрібно 279 тисяч гривень, які просять виділити з обласного бюджету, зважаючи на те, що у загиблого лишилося двоє неповнолітніх дітей.

Своєю чергою, голова ОДА закликав виділити лише частину коштів на умовах співфінансування за кошти райради та сільської ради.

У результаті, члени комісії рекомендували виділити з обласного бюджету 150 тисяч гривень на умовах співфінансування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus