USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Скільки викликів отримала луцька поліція на Новий рік

2 Січня 2016 17:06
З 31 грудня 2015 до 2 січня 2016 року до управління патрульної поліції надійшло 266 викликів. Таку статистику опублікували на сторінці служби у Фейсбуці.

Найбільша кількість – через сімейні сварки – 24 виклики, а також один – сварка між сусідами.

На другому місці – адміністративні порушення – 20 викликів. 14 викликів було через бійки, 4 – через тілесні ушкодження, з яких одне – ножове.

За два дні трапилось 8 дорожньо-транспортних пригод, з яких одна – з потерпілими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПАТРУЛЬНА ПОЛІЦІЯ У ЛУЦЬКУ: ПЕРШІ ПІДСУМКИ ЗА 5 ДНІВ РОБОТИ

Трапилось 7 крадіжок, з яких одна – з автомобіля та дві – з квартири (без навмисного проникнення, а шляхом вільного доступу). 5 викликів стосувались хуліганства, одну людину затримано.

Патрульні поліцейські зафіксували за 2 доби 43 випадки порушень правил дорожнього руху, у двох випадках водії були у стані алкогольного сп’яніння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Даець Показати IP 2 Січня 2016 18:14
рівень дтп не впав, п'яні як їздили так і їздять, нова патрульна поліця піариться! У новорічну ніч вулиці Київа патрулювала сама Деканоїдзе, "ета" вона молодець, "ета" з з/п 98 тищ можна жить!!!!
Анонім до Даець Показати IP 2 Січня 2016 20:56
завидки? з роботи турнули дайця?
лучанам Показати IP 3 Січня 2016 09:14
патрульна поліція???))))))))))))))..та нічого не змінилось вони не знають правил вуличного руху, ще проблема - банально немає стоянок у місті а машин побільшало, так що, думаю все не дуже добре
Лучанин до лучанам Показати IP 3 Січня 2016 10:55
Так машин побільшало, бо до Луцька приперлася навала селюхів .Які дійсно авто та права за сало понакупляли. І справді їздять як дома нетверезі, поворотами не користуються,про правила паркування взагалі не чули. Ось вам і причина критичної ситуації на дорогах міста . Ткеба взагалі заборонити вїзд автівок зареєстрованих не в Луцьку на територію обл. центру.
Льоня Показати IP 3 Січня 2016 11:44
Служба правильна. Не піариться, а своєю присутністю спонукає дотримання правил вуличного руху, а не ховаються в кущах та інших хлібних місцях. Навели порядок біля ринків( правда ще не до кінця ), не хочеться вірити що цей процес наведення порядку перманентний. Менше стало нахаб, які вискакують перед тобою на світлофор. Владі давно потрібно вирішити питання паркування і стоянок
лучанину Показати IP 3 Січня 2016 12:26
ой у нас усі з полісся один Я з маневич
ДАІ Показати IP 3 Січня 2016 12:49
Кататись добре а хто має розкривати злочини?
Анонім до ДАІ Показати IP 3 Січня 2016 17:24
Злочини,якщо я не помиляють у нас розкриває слідчо-оперативна група,а в обов*язки патрульних це не входить)з новим роком!!