USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Скільки витратять на роботу нового відділу Волинської ОДА

19 Січня 2015 12:40
Фінансування та склад відділу інформаційної політики облдержадміністрації прокоментував голова ОДА Володимир Гунчик.

Про це йшлося під час його брифінгу після завершення оперативної наради 19 січня.

Він повідомив, що у відділі, який є складовою колишнього відділу інформаційного забезпечення та внутрішньої політики (кількість працівників структурного підрозділу зменшили на 20% - з 25 до 20 осіб),

працюватиме шестеро працівників, включаючи оператора. Ще 14 осіб працюватиме у відділі внутрішньої політики. Фінансування, з його слів, залишається на тому самому рівні, який був у відділі інформаційного забезпечення та внутрішньої політики за мінусом 20%, та становитиме приблизно 300 тисяч гривень на рік.

До слова, сьогодні офіційно представили начальника відділу інформаційної політики. Посаду отримала радник голови ОДА Світлана Головачук.

Раніше голова ОДА висловив сподівання, що нове управління повинне стати «шлюзом у роботі влади до громади».

ЧИТАТИ ЩЕ: НАВІЩО УКРАЇНІ МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЇ?
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Трус и подлец Показати IP 19 Січня 2015 13:35
І для чого їх там тримають? Папірчики один поперед-одного до голови носити і бігати "погоджувати" між поверхами, а потім з діловим виразом обличчя і впевненістю що "здєлав шото важноє" пити каву і обговорювати в чому Танька сьогодні на роботу прийшла? Маразм..
Я ВАМ гаварю Показати IP 19 Січня 2015 14:35
Очєнь, очєнь нужный гатдел !!
Карл Показати IP 19 Січня 2015 16:01
Цей відділ потрібен щоб гуньчика піарити, бо його рейтинг на Волині НУЛЬОВИЙ
www до Карл Показати IP 19 Січня 2015 16:11
А чому тоді не говорите про такі відділи у Вітра, Романюка... що за люди???!!! Це назвали відділом, а по суті це прес-служба і вибачте, але прес-служби зараз ну хіба що у двірника немає! Так що досить тут у монітори плювати!!!
двiрник до www Показати IP 19 Січня 2015 17:15
А у нашої Плахотної не просто прес-служба , а прес-аташе. Таких на Волинi тiльки 2 - у Беати Бживчi, як у посольствах та консульствах годиться та у заступника начальника управлiння освiти i науки ОДА Люди Плахотної - оце правда - понти як у Рокфеллера.
херург Показати IP 19 Січня 2015 16:28
так ми завжди будемо через с...аку гланди рвати. В когось немає за що купити бронежилет, корову продають, там вдова з трьома голодними дітьми побивається, а тут - управління, дармоїди - і все на шиї бідної держави. За що поважати владу!!!!???
педіатр до херург Показати IP 19 Січня 2015 16:46
Яке управління, читати навчиться?! Тут одне реорганізовують і ще гроші економлять, а вже галасу...!
Анонім до педіатр Показати IP 21 Січня 2015 11:46
Ага - був 1 начальник, а тепер 2 ,так і заступники. Економісти ви х ....ороші.
шлюз Показати IP 21 Січня 2015 21:25
шлюз воно і є шлюз. плітки, маразм і амбіції. от і весь відділ. як д-мо не назви, а менше смердіти не стане