USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Хто на Волині візьметься за інформаційну політику

22 Грудня 2014 11:36
Створення управління інформаційної політики анонсували у Волинській облдержадміністрації.

Про це під час оперативної наради 22 грудня повідомив голова ОДА Володимир Гунчик.

З його слів, завданням нової структури буде формування інформаційної політики області, робота з громадою, робота зі ЗМІ та, «коли Волинь перебуває у стані жорсткої інформаційної війни з супротивниками», максимальне використання можливостей інформації для захисту інтересів, свободи і прав громади.

Володимир Гунчик запевнив, що зауваження на адресу роботи управління будуть відпрацьовані, і до розгляду питання він повернеться під час зустрічі з представниками мас-медіа.

На думку голови ОДА, нове управління повинне стати «шлюзом у роботі влади до громади».

Нагадаємо, в Україні нещодавно створили Міністерство інформації. Громадські активісти та працівники ЗМІ різко засуджують створення такої структури і вважають її рудиментом авторитарної системи.

ЧИТАТИ ЩЕ: НАВІЩО УКРАЇНІ МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЇ?

Натомість чиновники переконують, що на ЗМІ Міністерство тиснути не буде, а створене воно заради захисту від російської пропаганди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Анатоль Показати IP 22 Грудня 2014 11:41
Для повного щастя саме цього управління інформацій нам не вистачало! Гунчику низький уклін від вдячних волинян!
мы до Анатоль Показати IP 22 Грудня 2014 12:51
а в россию приезжал президент зимбабвэ...пообещал всяческую поддержку...
дідо до мы Показати IP 22 Грудня 2014 13:05
сама ти зімбабва!
віктор до мы Показати IP 22 Грудня 2014 14:14
російське тв визнало що сюжет про розіпятого хлопця був фейком...та хіба тільки цей сюжет? саме російське тв це фейк...
екскурсовод до Анатоль Показати IP 22 Грудня 2014 17:54
Зомбування узаконили!
ВОНО Показати IP 22 Грудня 2014 11:42
Йозеф Фрідріхович вже чекає достойних послідовників з Волині
держслужбовець Показати IP 22 Грудня 2014 12:07
Тож вже є одне управління інформаційної політики, і працює скільки часу, і при гунчику, то що воно не є шлюзом в роботі влади і громади. Нашим керівникам аби створювати , реформувати. Кстаті, любі друзі, пам'ятаєте на пресусі гунчика, як він сказав, що в ода, структури створювали раніше під конкретну особу. то як зараз, не так ж само він робить. коли вже цю систему в нашій країні зламають, нічого не змінюється, лише прізвища губернатора та його заступників.
До держслужбовця Показати IP 22 Грудня 2014 12:13
Управління інформаційної діяльності то є, але там керівник повний неадекват, ---навіть не розуміє що таке інформаційна політика, захист інформаційного поля.....лише чутки збирати та "випить" разом зі заступником файно організовує.....ось такого цінного "кадра" Пустоцвіт призначив за поданням "друга" Дубняка а зараз радник з Ковеля хвоста навколо неї крутить......цікаво, чим вона так всіх заманює?
волинянка до До держслужбовця Показати IP 22 Грудня 2014 12:21
Як чим -тим самим місцем.
76889 до волинянка Показати IP 22 Грудня 2014 12:24
А губи то які, як намалює, на півлиця і бюст в оборочках))))
ЗМі Показати IP 22 Грудня 2014 12:39
Колеги, а хто знає взагалі ту керівницю управління інформаційної діяльності - Чубару - і звідки вона взялася? Десь у газеті працювала, чи де? Підскажіть?
оля до ЗМі Показати IP 22 Грудня 2014 12:56
Із Ковеля,працювала в сільській школі в Люблинці.А потім пішла в місцеву політику типу в партію здається "Батьківщину".Вона не журналіст і взагалі навіть не орієнтується в цих медійних справах.
віктор Показати IP 22 Грудня 2014 13:15
для чого воювати з російськими ЗМІ які і так в говні...ви краще розкажіть коли українські можновладці красти перестануть...хай покажуть це на прикладі і тоді ніякі ворожі змі ні на кого не вплинуть...
правдива Показати IP 22 Грудня 2014 13:17
Поганою метлою треба гнати з ОДА тих БЮТівців Козюпу, Дубняка, Чубару...!!!
Івасик Телесик Показати IP 22 Грудня 2014 13:23
Та хто там взагалі має працювати. Вся прес-служба пішла
mist Показати IP 22 Грудня 2014 13:23
То та Чубара, яку у Ковелі знали як "Інтердєвочка"?
Уважний до mist Показати IP 22 Грудня 2014 13:26
Ану докладніше будь ласка
знаючий до mist Показати IP 22 Грудня 2014 14:00
Та сама -бачите яка "робоча"
Українка Показати IP 22 Грудня 2014 13:27
Люди, перестаньте обс....ти людей, лише Бог один знає:хто поганий, а хто ні. Прийде час - проаналізують люди. А сидіти тут в коментах і анонімно розповідати хто і що робить, вміє чи не вміє - всі ми мастаки. А ось в очі правду сказати - тоді ховаємося в кущіці. Мова тут взагалі про дрцліьність створення іншого інформаційного управління.... тож висловлюємо свої думки і пропозиці, бажано без прізвищ, без характеристик, будьмо людьми і людянними - ми ж україні!!!!!
Анонім до Українка Показати IP 22 Грудня 2014 13:34
Доцiльно оптимiзувати iснуюче управлiння, а не створювати нове. Щодо коментiв - не реагуйте, будьте вище, просто самi висловлюйтесь по темi, тодi їм надоїсть.
вiктор Показати IP 22 Грудня 2014 13:30
Росiйськи ЗМI правду повiдомляють!
до волинянки Показати IP 22 Грудня 2014 13:36
Яким тим самим місцем? Чи не можна конкретніше?
волинянка до до волинянки Показати IP 22 Грудня 2014 14:02
Соромно писати ну невже не зрозуміло яким?? Точно не головою...а п.ю
віктор Показати IP 22 Грудня 2014 13:51
мені вже подобається як московські брехунці моїм ім'ям підписуються і від мене пишуть...значить все нормально...скоро фашистам пі..ець...
нагорний до віктор Показати IP 22 Грудня 2014 17:43
Де так матюкатися навчили цю старшу пані, у Москві? Га, Наталко-віктор?
кучерява Показати IP 22 Грудня 2014 18:24
Чубара не керівник.... таким не місце в держслужбі. Негативний приклад для тих хто дійсно хоче щось досягти працюючи на користь держави, а не Неадекватного Гунчика