USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Суд не з’ясував, чи законно звільнили ДАІшника, який не поїхав на Схід

10 Липня 2014 17:17
Суд розглянув позов волинського ДАІшника, який не поїхав на Схід. Колишній міліціонер вирішив через суд добитися поновлення на посаду, втім, усе пройшло не зовсім гладко.

Розгляд цієї справи тривав у Волинському окружному адміністративному суді сьогодні, 10-го липня.

В обласну феміду звернувся звільнений міліціонер Гнатюк Сергій Володимирович, який вважає, що його звільнення безпідставне.

Нагадаємо, що 13 працівників УДАІ у Волинській області відмовилися їхати на Схід, після чого їх звільнив міністр МВС Арсен Аваков за саботаж роботи.

«Ситуація була такою, що 28-го травня я в третій ночі виїхав у відрядження в Київ, вночі повернувся, і нас зібрав командир та сказав, що на добровільних засадах треба двох людей направити у відрядження, але куди – не повідомив. Потім, наступного дня зранку, нас знову зібрали, було 16 присутніх, і сказали, що двоє мають поїхати. Ми дали згоду, що поїдемо, але усім підрозділом -10 людей -у Харківську область.

Потім нам сказали писати переведення, а потім усім сказали: напишіть чому ви відмовляєтеся їхати. Я сказав, що на 30 днів не можу їхати, бо маю малолітніх діти і є незгода родичів, це все у рапорті зазначено. Наступного дня мені сказали, що я звільнений. З наказом я не ознайомлений, з яких причин звільнили – мені нічого не сказали», - пояснює звільнений міліціонер.

Суддя озвучила його заяву про адміністративний позов:

«Вважає звільнення за скоєння вчинків, які дискредитують звання рядового начальницького складу органів внутрішніх справ, - незаконним. Службові обов’язки виконував добросовісно, це підтверджує відсутність дисциплінарних покарань. На утриманні зараз є двоє неповнолітніх дітей, у сім’ї складне матеріальне становище, важко знайти нову роботу, тому звернувся у суд, аби відновили на посаді і дали компенсацію за час звільнення з посади».

Суддя Віра Смокович поцікавилася у міліціонера: якщо він не відмовлявся їхати, але не поїхав, то як так вийшло.

Зі слів Сергія Гнатюка, на той момент він не міг поїхати через сімейний стан і здоров’я. Він неодноразово наголосив, що наказ про відрядження на Схід особисто йому ніхто не показував.

Для нього суддя зачитала присягу, яку склав міліціонер 14.09.2009 року: «Клянуся мужньо і рішуче боротися зі злочинністю, захищати державний устрій і порядок. Якщо ж я порушу, то хай мене покарають за усією строгістю».

Представник позивача адвокат Юрій Плеханов наголосив, що їхати на Схід - це була пропозиція, а не наказ.

Втім, юрист Управлінням МВС України у Волинській області Оксана Забощук запевнила, що звільнення відбулося згідно із законами.

«Був наказ з Києва, аби відправити в зону АТО патріотично налаштованих людей. Тому визначили з кожного взводу відправити по два працівники. Однак, в одному взводі такі працівники відмовилися, тому з ними провели повторно зустріч. Усі вони казали, що не можуть їхати - хто за сімейними обставинами, хто за станом здоров’я. З цього приводу було службове розслідування. Висновок такий: вони підлягають звільненню з УМВС. Тому був виданий відповідний наказ про звільнення через дискредитацію згідно із 114 положенням про проходження служби в УМВС, пунктом 66», - розповіла в суді Оксана Забощук.

Вислухавши доводи усіх сторін, суд не зміг остаточно прийняти рішення, тому засідання переніс на 11 липня на 10.00 й зобов’язав прибути командира взводу Лагоду Олександа і керівника управління ДАІ у Волинській області Володимира Кравченю, аби в повній мірі й чітко з’ясувати, всі обставин у справі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Боголюбы Показати IP 10 Липня 2014 17:24
Зря не поехал, в 90 х в Чечне за взятку через блок посты, террористы автобусами проезжали.
vekelka Показати IP 10 Липня 2014 18:46
чекаємо
Я Показати IP 10 Липня 2014 19:10
Думаю правосеки тоже на заседание придут.
Дід Показати IP 10 Липня 2014 19:43
Даішники це навіть не мєнти
Баба до Дід Показати IP 10 Липня 2014 20:22
гнилі відброски- це ті що судять людей ВСІ РОЗУМНІ КОЛИ ЇХ НЕСТОСУЄТЬСЯ!!!!
Іванов Показати IP 10 Липня 2014 19:58
Служив в армії сверчком. 90-ті. Житомир. В неділю було весілля. Моє. В розгар весілля викликає командир. Мол, наказ. Зранку в Узбекистан їдеш. Куди дінешся, весілля догуляв і в понеділок на поїзд. Які тут обговорення. Жінка через який час сама приїхала.
Дончанин до Іванов Показати IP 10 Липня 2014 20:18
коментар було видалено
служив до Іванов Показати IP 12 Липня 2014 03:12
Тоді не так було, як зараз,один одному допомагали,а зараз сруть і гадять один на одного бо в житті складається все не так як пише в книжках!
Волинянка Показати IP 10 Липня 2014 21:12
Ніхто незнає правди чому їх звільнили а керівництво,тільки бігає в громадські організації і просить щоб зірвали судовий процес...
Правда до Волинянка Показати IP 10 Липня 2014 21:19
Всю правду напише суд у своєму рішенні.
я до Правда Показати IP 11 Липня 2014 15:50
вже всі судді теж підкупленені всіх 12 звільнено, ніхто правди недобється нажаль:( тільки піаряться КРАВЧЕНІ
громадьські активіст до Волинянка Показати IP 10 Липня 2014 21:29
а нащо зривати.....
ВОНО Показати IP 10 Липня 2014 21:20
коментар було видалено
Українка Показати IP 10 Липня 2014 21:22
То може всіх корупціонерів виправдати і нехай все буде так, як і було? Чи, може, взагалі їх не чіпати? І взагалі нікого не чіпати? А що, ім так добре... а народ і далі миріться ...
громадьські активіст Показати IP 10 Липня 2014 21:28
суди завтра на 10.00 на 12.30 і 14.30 за драмтеатром ,словацького 3. приходьте подивитись в очі цім офіцерам
Відставник Показати IP 10 Липня 2014 23:48
Поїхав на схід,значить пройшов люстрацію.Відмовився виконувати наказ,значить презирство і ганьба.Готовність №1.Війна ще не закінчилась.
Ростислав Показати IP 11 Липня 2014 00:29
не можуть їхати - хто за сімейними обставинами, хто за станом здоров’я. А палочкою махати, як мінімум за 100грн., стан здоровя не мішав ?
лучанка до Ростислав Показати IP 11 Липня 2014 15:52
Непорушуй правив дорожнього руху !!! а як порушеш сам тиккаєш .... щоб протокола не писали!!
лучанка до Ростислав Показати IP 11 Липня 2014 15:57
Не порушуй правил дорожнього руху!!!А як порушуєш сам тикаєш...... щоб протокола не писали ПОЧНИ З СЕБЕ.....
Гусар до Ростислав Показати IP 12 Липня 2014 03:06
Ти теж хотів махати тільки стан здоров`я підкачав, шизофренія нажаль не лікується, а вавки в дурній голові починають гнити. Не всі беруть, не зустрічав за 8років командировок по всій Україні, почни їздити а не порушувати і пити за кермом!!!!!!!!!
босяк Показати IP 11 Липня 2014 04:37
бабло палочкою збивати- це вигідно і просто !!! даішники- відрижка пьяної мавпи
111 до босяк Показати IP 11 Липня 2014 21:13
вивчи правила дорожнього рухи (після того як купив права)і в перед без хабарів
Анонім Показати IP 11 Липня 2014 08:49
Може у них просто совісь є, своїх же українців не стріляти. А їдуть моральні і духовно неповноцінні люди.
просто Показати IP 12 Липня 2014 01:06
Гидоту тільки пишете, розуму не вистачає не порушувати правила дорожнього руху а потім зі злим обличчям гроші тикати щоб протоколи не писали бо ви бачте поспішаєте?? А даішники завжди "погані". Маю стаж 15 років і даішники хороші і ввічливі траплялись навіть взимку допомагали. Не всі вони погані і "гнилі" як дехто пише!!!!!