USD 39.95 40.15
  • USD 39.95 40.15
  • EUR 43.00 43.30
  • PLN 9.12 9.25

Тетяна Чорновол передбачила війну з Росією

18 Жовтня 2014 18:18
Завдяки Майдану українці зустріли Путіна сильними, - розповіла лучанам журналістка та громадський діяч Тетяна Чорновол.

Про це йшлося під час зустрічі Тетяни Чорновол з лучанами 18 жовтня.

Вона розповіла, що пішла у опозицію до Януковича у найскладніший час – у 2012 році, коли більшість українців була розчарована та зневірена, вважаючи, що Янукович пануватиме завжди. Тоді, виховуючи двох дітей, вона розуміла, що у державі Януковича на них чекають два варіанти майбутнього – або вони виростуть яничарами (а такими дітей вона не хотіла побачити), або вийдуть на Майдан, на якому Янукович знищить їх танками. У 2012 році, з її слів, Путін був переконаний, що покладе Україну в кишеню, зробивши її просто однією із губерній Росії, а Януковича – губернатором.

«Я в 2012 році розповідала, що нас чекає війна з Росією. Тоді люди були зневірені і це був найстрашніший період. Завдяки Майдану ми зустріли Путіна сильними та витримали удар», - розповіла Тетяна Чорновол.

З її слів, російську загрозу вдалося зупинити завдяки духу, що викристалізувався завдяки Майдану. Так, ще нещодавно територія південних та східних областей була українською лише за назвою, натомість дух їхній був антиукраїнським. Нині там із вікон вивішують синьо-жовті прапори, а мешканці Маріуполя вітають українських військових як визволителів.

Таким чином, завдяки Майдану від Путіна довелося звільнити Дніпропетровщину, Одещину, Харківщину та інші донедавна неукраїнські за духом регіони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Редакція сайту прийняла рішення тимчасово закрити коментування під новинами, які стосуються військових подій на сході.
В Україні триває війна, зокрема інформаційна. Таким чином, ми не можемо допустити, щоб ресурс Інформаційного агентства Волинські Новини використовували як майданчик для дестабілізації ситуації.


Утім нам важлива думка нашого читача, тож запрошуємо до обговорення публікацій на сторінках агентства в соціальних мережах.
Система Orphus