У Горохівському районі бояться, що через замети діти знову не доїдуть до школи
![](/resize/450x391/r/files/news/2016/12-13/206969/Avtodor-vizmetsya-za-asfalt.jpg)
Мешканці Горохівського району нарікають на роботу ДП «Волиньавтодор»: коли приходять замети, дороги вчасно не розчищають. Своєю чергою, в автодорі звітують про високу готовність до зими - 100%.
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства в прес-центрі 13-го грудня.
Витяг з документу: «У зв’язку зі складними погодними умовами, що виникли 12, 13 листопада цього року, в районі утворилася складна ситуація з розчищення автомобільних доріг. Як наслідок, діти з 5 сіл, де були закриті школи шляхом оптимізації, не могли поїхати на навчання. Більше того, на території Горохівського району було багато аварійних ситуацій, одна з них із смертельними наслідками. На нашу думку, керівництво «Горохівського автодору» неналежно організовує роботу підприємства».
Зі слів заступника голови райради Віталія Клемби, дивним є те, що дорожники звітують про 100% готовність, але вчасно розчищувати автошляхи не можуть.
На це директор «Волинського облавтодору» Олександр Зіньков каже, що дійсно, готовність була 100%, але техніка застаріла й ламається.
«Ми були підготовлені на 100%, але після першого виїзду 10% техніки притягнули на місця дислокації. Техніка в районі - радянська, ще 80-их років. Більше того, техніки не вистачає для очищення», - пояснив Зіньков.
Зваживши на таку ситуацію, члени засідання вирішили виїхати на місце для вивчення стану.
Наприкінці розгляду питання, представник райради повідомив, що з бюджету готові виділити кошти на підвищення зарплати працівникам, аби їх мотивувати у зимовий період.
Нагадаємо, раніше дорожники казали, що не справляються з обов'язками через відсутність кадрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства в прес-центрі 13-го грудня.
Витяг з документу: «У зв’язку зі складними погодними умовами, що виникли 12, 13 листопада цього року, в районі утворилася складна ситуація з розчищення автомобільних доріг. Як наслідок, діти з 5 сіл, де були закриті школи шляхом оптимізації, не могли поїхати на навчання. Більше того, на території Горохівського району було багато аварійних ситуацій, одна з них із смертельними наслідками. На нашу думку, керівництво «Горохівського автодору» неналежно організовує роботу підприємства».
Зі слів заступника голови райради Віталія Клемби, дивним є те, що дорожники звітують про 100% готовність, але вчасно розчищувати автошляхи не можуть.
На це директор «Волинського облавтодору» Олександр Зіньков каже, що дійсно, готовність була 100%, але техніка застаріла й ламається.
«Ми були підготовлені на 100%, але після першого виїзду 10% техніки притягнули на місця дислокації. Техніка в районі - радянська, ще 80-их років. Більше того, техніки не вистачає для очищення», - пояснив Зіньков.
Зваживши на таку ситуацію, члени засідання вирішили виїхати на місце для вивчення стану.
Наприкінці розгляду питання, представник райради повідомив, що з бюджету готові виділити кошти на підвищення зарплати працівникам, аби їх мотивувати у зимовий період.
Нагадаємо, раніше дорожники казали, що не справляються з обов'язками через відсутність кадрів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.