USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Відсьогодні увійти в приміщення облради можна буде після «запису»

6 Січня 2017 15:17
Починаючи з ранку 6 січня 2017 р. зайти і вийти в «Білий дім» – адміністративну будівлю органів влади обласного рівня, де розміщуються і деякі представництва центральних відгалужень влади – громадяни можуть лише після попереднього запису в «амбарну книгу» постового.

Потім вояка з Нацгвардії натискає кнопочку, лампочка на турнікеті червоний колір змінює на зелений, і відвідувач має право пройти коридором у той чи інший кабінет. На зворотній дорозі потрібно знову підійти до постового і розписатися, повідомляє «Волинська газета».

Як пояснили охоронці, ця процедура стосується всіх без виключення громадян України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Мойша Показати IP 6 Січня 2017 16:26
Браво Палиця !!! Так тримати, а то соплі розпустили, перетворили ода у помійну яму....
Шимон до Мойша Показати IP 6 Січня 2017 16:45
боїтесь народ, слуги народні?
мамон до Шимон Показати IP 6 Січня 2017 21:05
А хто народ? :)))
Анонім до мамон Показати IP 6 Січня 2017 21:48
ну не ті ж, що за турнікетом заховались
волинянин до Шимон Показати IP 7 Січня 2017 09:33
Перед виборами в ср*ку будете готові залізти. До зустрісі м*даки
ОДА Показати IP 6 Січня 2017 16:44
Влада з народом.
006 до ОДА Показати IP 6 Січня 2017 18:33
Ага народ знизу в позі прачки, а влада,як завжди ,зверху а так все правильно разом....
ОДАрик до 006 Показати IP 6 Січня 2017 21:04
Скажіть це десь за кордоном! Розвели анархію в України!
Анонім Показати IP 6 Січня 2017 21:50
шманати будуть тільки до трусів, чи з оглядом інтимних місць ?
Лу Показати IP 6 Січня 2017 22:40
Нормальне явище.
до Лу до Лу Показати IP 7 Січня 2017 06:54
нормальне для краІни, де влада нормальна. А то ж жителІ резервацІІ І гнобителІ