USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

СБУ на Волині зробила офіційну заяву. ВІДЕО

20 Лютого 2014 13:10
Начальник управління СБУ у Волиснькій області Юрій Гетало разом із своїми заступниками звернувся до волинян із офіційною заявою.

Текст заяви подаємо без змін:

"Шановні волиняни! Управління СБУ у Волинській області закликає усіх краян не піддаватися на провокації, не застосовувати насильства та агресії щодо співвітчизників. Наголошую, що завжди існує мирний та цивілізований спосіб вирішення будь-якого конфлікту. Щиро сумуємо за кожним загиблим громадянином України і завіряємо, що усі свої зусилля докладемо до того, щоб жоден наш співвітчизник, жоден волинянин не постраждав надалі. Вважаємо, що влада і опозиція, народні обранці, громадські діячі, інтелігенція повинні взяти на себе відповідальність за врегулювання ситуації в державі та докласти всіх зусиль для відновлення миру та злагоди. Відповідально заявляю, що колектив управління залишиться вірним присязі українському народу", - йдеться у заяві Гетало.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Беркут Показати IP 20 Лютого 2014 13:13
Дик ви прогавили ситуацію....
иван Показати IP 20 Лютого 2014 13:19
все что происходит сейчас и что происходило за все годы независимости-ето ваша вина : Вы ничего что должны были делать неделали : понты закончились- есть табельное оружие примите единственное правильное решение : - всю жизнь целовались в десна с бандитами- крышивали-обжирались- и с темы и с етимы понты закончились - если честно яб никогда работника уголовного розыска просто нормального работающего даже на весь ваш целый апарат непоменял-: кому вы всю жизнь служили ? где шпийоны а теперь те кого вы опекали стали правым сектром ну и как ? кто кому поставил мат ?
ау до иван Показати IP 20 Лютого 2014 13:30
сбу сімейний клан в який набирали здебільшого рідню :((( сам колись пробував..... навіть до відділу кадрів не пустили у мене ж нема дядечка..... а хтож буде пускати свого сина чи доньку під кулю краще вже з контрабандистами боротись... :)
Микола Показати IP 20 Лютого 2014 13:24
Так а що вони заявили? Напишіть текстом, будь ласка. Невже спецпризначенці їдуть в Київ боротися з бандитами, що розстрілюють людей?
я з адміністрації пр до Микола Показати IP 20 Лютого 2014 13:28
.. колонки не працюють, тобто не хочу вмикати, щоб ніхто не почув, що готуюся втікати
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 13:28
А чого ти піддакував тим уб***кам, коли прийшли до СБУ???????? С*цикло!!!!!!!!!! А тепер сидиш патякаєш!!!!!!!! Де ти був коли Башкаленка приковували наручниками? Чим ви взагалі там займаєтесь??? Яка безпека може бути, коли на вас тільки цикнеш, а ви вже в штани наложили!!!!!!!!!
Радикал Показати IP 20 Лютого 2014 13:34
Ця структура поки ще єдина,котра може не допустити насильства
неальфа? до Радикал Показати IP 20 Лютого 2014 14:34
А хто тут не криючись розстрілює людей з калашів і оптики http://tsn.ua/kyiv/z-yavilosya-video-yak-siloviki-strilyayut-po-mitinguvalnikah-z-avtomativ-i-snayperskih-gvintivok-335587.html?
Радикал до неальфа? Показати IP 21 Лютого 2014 09:49
Це долбані руССкие. Наші б так не змогли! Я чув, що російський спецназ працює в українській формі
иван Показати IP 20 Лютого 2014 13:35
правильно кажеш лучанин-де вони були вси разом из н-п-т-у -коли першу особу в области ук пса припняли до паркану: Що про що -яки заяви ни стида ни совисти !
Микола Показати IP 20 Лютого 2014 13:39
Дякую, тепер зрозумів, що наша обласна служба безпеки унітазу, маючи зброю та технічні можливості є свідком вбивств борців за волю та демократію (людей розстрілюють снайпери та звірі з автоматами). І саме ці наші "силовики" покладають відповідальність на дві сторони: одна мирно намагалася ТРИ!!! місяці дати народу, цілому народу повітря та послухати його друга діяла і продовжує діяти бандитськими та цинічними методами вбиваючи людей. А СБУ тут ні при чому, до її функцій це не входить
давид Показати IP 20 Лютого 2014 13:40
да ми теж за мирне. але простий люд вже не може так їх же за людей не рахуюють а тільки сміються. Візьміть навіть у місті всі ресторани бари для багачів а для бідоття забігайловка яка небудь і то дурять. так само і в школах тупі діти багатих навчаються в гімназіях бо гроші платять а розумні не платять то їх заганяють в тупік, така ж ситуація в земельних і в податковій -одні знайомих мають то в них все гаразд а інші діляться те що заробили або штрафи платять, в міську раду на роботу так само хто доця чи син папи чи мами модного то ройде а хто проста чи простий то находять що небудь щоб людина не працювала ХІБА ЦЕ СПРАВЕДЛИВО??????? синочки і доці на пішохідноу зупинятись не будуть , в барах і ресторанах собі все дозволяють -пити гвалтувати і так далі і хто відповідає? жаль що в нас така влада.. Але чи буде колись краще? чи буде правда хоч десь, чи будуть сидіти за гратами лише винні а не і що не мають гроші
Микола до давид Показати IP 20 Лютого 2014 13:45
Щось твоя репліка не в'яжеться логічно із темою статті!! Тролю, тобі що за такими темами наказали писати твої хазяїни від януковича, а раб?
ау до давид Показати IP 20 Лютого 2014 13:46
це ти до сбу звертаєшся???? піди колись під управління зранечку подивись на їх машини.....
АУ Показати IP 20 Лютого 2014 13:54
ШАновні пани хотів сказати офіцери але вже не скажу ВИ дескретували себе та всю СБУ проспавши зародок конфлікту ще на етапі корупції та кумівства, конфлікт словами нажаль вже не спинити :( якщо не буде прямої війни думаю почнеться партизанська :((( ВИ все профукали :( нажаль але Ви не ПРОФІСІОНАЛИ:( СБУ як і країна потребує оновлення.....
сум і гнів Показати IP 20 Лютого 2014 13:54
Чому нема заяви від усіх силовиків Волині про перехід на бік народу?!!!
Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 13:55
Гетало пошліть парочку снайперів від Волині захищати народ, або рахуйте себе зрадниками!
иван Показати IP 20 Лютого 2014 14:28
вы западенцы можеты говорить о работниках нквд- мгб что угодно имеете на ето право- да были псевдобоивки была успешная агентурная работа и с той из другой стороны : потом была реабилитация открития школ-высших учебных заведений-армия-высшая школа цк кпсс для выходцев из западной украины- дальше единая страна союз советских социалистических республик : огромный потенциал ума-инициативы-служению своему отечеству-кто-кому запрещал ? быть инженером-прорабом-командиром в-ч-самой секретной подводной лодки тритон 2 тритон 2-мнаходиться во всех даже немислиных широтах океона и слышаать что мы словьне для них я немогу понять? никогда ни для меня ни для моих детей которых я вижу каждый день - когда нападение на на силовые структуры и беезпас грузите для применения сегодня луччшечем вчера : можна для вас тернопольских рагулей задать вопрос ? кто живет лучше чем вчера?
вітя Показати IP 20 Лютого 2014 16:42
коментар було видалено
бивалий Показати IP 20 Лютого 2014 17:06
в 2004 сбу переламало хід подій приєднавшись до народу і пригрозивши силовикам, можливо цього разу ОДУМАЄТЕСЬ???!!
иван Показати IP 20 Лютого 2014 18:33
невже можна вирити курви яка називаеться сбу-
666 Показати IP 20 Лютого 2014 20:22
отдел по борьбе с эк приступл.крышует бизнес.контрабас и наркоту.какая совесть у них.вы о чем люди.что такое совесть.среди них нет людей .так все гнилье и навоз.
666 Показати IP 20 Лютого 2014 20:28
кто руководит отделом 7.почему он не тюрьме как в хмельницком.вопрос к терещуку..кто тебе сука подарил лексус.новый ответь гнида мусорская ты отдавал приказ почему ты бздишь рассказать правды .людям что ты вооружал но не успел стрелять ты же сука все знаешь.блядь ты .
ы Показати IP 20 Лютого 2014 21:59
нагадує ГЧКП ))
ага Показати IP 21 Лютого 2014 11:28
Цікаво. Тут вони пишуть одне, а самі спецпідрозділ Альфа разом з снайперами до києва понаправляли. А потім кажуть, це мліція. Брехуни. У чора в чорних формах з автоматами та з СВБ був цпецпідрозділ Альфа.
123 Показати IP 22 Лютого 2014 12:01
а на митниці так ібуде керувати сімя калетника мрочки та ще 34 племінники сестри брати