USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Трасу «Луцьк – Ковель – Ягодин» замело, водії самі посипають дорогу

16 Грудня 2018 12:54
Автодорогу «Луцьк – Ковель – Ягодин» замело снігом, проте жодної снігоприбиральної машини на дорогах не видно. Тож водії, які рухаються цією трасою, змушені самі шукати пісок, щоб посипати дорогу під колесами власних автомобілів

Про це написав депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський у Фейсбук.

«Це дорога з Луцька – Ковель – Ягодин. Жодної снігоприбиральної машини! Рухатися надзвичайно складно і навіть небезпечно. Водії вантажівок самі шукають якусь землю, щоб підсипати під колеса і продовжувати їхати далі...

А тим часом на бюджетних слуханнях працівники ОДА знову на обслуговування доріг у 2019 році просять у депутатів підтримати фінансування в розмірі понад 100 мільйонів....", – наголошує у дописі депутат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 16 Грудня 2018 13:22
Щоб самому не підсипати землю на дорогу. треба своєчасно міняти резину...
М до Анонім Показати IP 16 Грудня 2018 14:44
Анонім тупінь
ігор луцький Показати IP 16 Грудня 2018 15:03
Винуваті євробляхи.
Вова Показати IP 16 Грудня 2018 15:37
Ну да,поміняв гуму і дорогу робити не треба.
Котигорошко Показати IP 16 Грудня 2018 15:55
Яка резина,деколи і ланцюги не допомагають,"анонім" топить за бездарних і злодійкуватих чиновників.
777 Показати IP 16 Грудня 2018 16:04
Навіть при Гунчику такого бардака не було.
Лучанин Показати IP 16 Грудня 2018 18:03
А Савченко казав що у всіх напрямках доїзд забезпечено
місцевий Показати IP 16 Грудня 2018 18:06
він ще доріг усіх не вивчив)) не місцевий
Микола Показати IP 16 Грудня 2018 18:31
Тільки що приїхав з Ягодина, нормальна дорога, розчищено, а от в Луцьку завал
Ввв Показати IP 16 Грудня 2018 19:03
Як палити колеса то можуть зібратися... А як по суті щось вирішити....то немає крайніх.
Я Показати IP 16 Грудня 2018 19:50
Вчора їхав по Польщі, там тільки почав іти сніжок, навіть не сніг, а так тільки пролітав на автостради вийшла техніка і все було постановлено. Тут проблема не в колесах, а в привласнені службовими особами грошей. Паливо списали і до побачення, а водії самі хай пісок возять.
до Лучанин Показати IP 18 Грудня 2018 12:45
Савченко му***ило Порошенківський ! Замість того щоб вирішувати проблеми на дорогах займається популізмом свого боса