USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Рада підготувала закон про розмитнення авто на єврономерах

12 Жовтня 2017 19:57
Законопроект про розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації в Україні вже готовий.

Про це заявила глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ефірі 5 каналу.

"Законопроект готовий і готовий саме з тією ідеологією, яку ми проговорювали з активістами і без них. Я думаю, що суспільство також очікує, яке рішення може прийняти влада. Я намагаюся зараз зібрати керівників із виконавчої гілки влади і з законодавчої для того, щоб востаннє проговорити концепцію законопроекту, який ми будемо пропонувати. Вона відмінна від того, що ми обговорювали з учасниками акції", - сказала вона.

З її слів, не можна проводити акцію для тих, хто скористався прогалинами в митному законодавстві, порушив чинне законодавство і використовував систему незаконного ввезення в режимі тимчасового ввезення або в режимі транзиту.

"Ми маємо підійти зважено і на якийсь період часу прийняти таку шкалу акцизного податку, щоб кожен громадянин захотів, зміг привезти вживаний автомобіль", - зазначила Южаніна.

З її слів, лібералізація повинна застосовуватися з коефіцієнтом залежно від віку автомобіля.

Зараз для громадян України неможлива реєстрація ввезених з-за кордону авто, які не відповідають стандартам Євро-5. Це означає неможливість реєстрації автомобілів старше 2010 року випуску (коли почав діяти цей стандарт) - незалежно від їх технічного стану.

Нагадаємо, що в кінці липня Вищий адміністративний суд Києва виніс перше рішення щодо водія автомобіля з іноземними номерами. Штраф склав 420 тис. грн.

Пізніше Южаніна повідомила, що вартість розмитнення авто на єврономерах складе від €1 тис.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ссд Показати IP 12 Жовтня 2017 20:07
Южанiна граеться з вогнем!вона не розумie що суспiльство мiняется.i ii думка вже застарiла
нас багато і нас ... Показати IP 12 Жовтня 2017 21:36
А де про компенсацію тим,що законно розмитнив? Чи вони стануть л*хами?
скептик до нас багато і нас ... Показати IP 12 Жовтня 2017 22:44
такі да .......
Перевод з дипломатич до нас багато і нас ... Показати IP 12 Жовтня 2017 22:47
Вона відмінна від того, що ми обговорювали з учасниками акції ,.—скакуни йдуть на,,,
Andrew до нас багато і нас ... Показати IP 13 Жовтня 2017 01:32
Яка компенсація? Закони постійно змінюються. Чи ви цього не помічаєте, якщо вони вас обходять?
ромко до нас багато і нас ... Показати IP 13 Грудня 2017 02:35
може ще компенсувати курсову різницю тим людям, які в 2015 році купували долар по 32 грн? йдеться про покращення умов для цілої країни, а не для обраних
Анон Показати IP 16 Жовтня 2017 22:00
Якщо авто коштує наприклад Шкода А5 2005 року 3500евро + розмитнення треба буде сплати 8000 штук ото буде халява)))) 13тис$ Якщо авто таке можна купити з 7000 нормальне без гемора !!!
Владимир Показати IP 25 Жовтня 2017 04:37
коментар було видалено
Павло Показати IP 1 Березня 2018 11:34
До каких пор с нами простыми людьми будут играться с этими законами во всем мире включая россию можно купить и ростаможить за копейки любое авто а у нас единственных если купил за1500 долларов то за ростаможку отдай еще4-5 тысяч долларов.Когда уже эти олигархи нажруться в доволь сколько им надо ?
Павло Показати IP 1 Березня 2018 11:39
Разрешите уже и нам хоть на б\у авто поездить не отдавая все копейки до последней.
Андрій Показати IP 1 Березня 2018 12:29
Тварюки дограются скоро в людей терпець урвется непереливки тоді йим буде с*отинякам
Володимир Показати IP 4 Липня 2018 15:13
В нас люди ......Кращі України сини гинуть на війні ,,,,а ви п*дли!!!!!!! ще хочите збрити бабло на євро бляхах . Я буду першим хто піде на вас . Мене звати Володимир Живу я м.Львів ,мій тел +380672648285 ,я не ховаюсь!!!!!