USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ремонти дороги Луцьк-Львів розпочнуть 16 квітня

14 Квітня 2015 15:07
Автомобільний шлях із Луцька до Львова перебуває в жахливому стані і неодноразово викликав обурення громадськості.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області, ремонт автомобільної дороги розпочнуть з 16 квітня, - повідомляє "Волинь.infо".

"Першочергово Службою заплановано розпочати ремонт автомобільної дороги Н-17 Львів-Радехів-Луцьк в межах населених пунктів село Сілець – село Бабичі. Наступна ділянка місто Радехів – село Стоянів", - йдеться у відповіді на запит "Волинь.info".

Ремонті роботи передбачатимуть укріплення основи дороги, влаштування вирівнюючого шару та верхнього шару покриття.

На ремонт дороги Львів-Луцьк уряд виділив 33 мільйони гривень.

Нагадаємо, минулої весни уже ремонтували дорогу Луцьк-Львів. Тоді ремонт обійшовся у 20 мільйонів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анатолій Показати IP 14 Квітня 2015 15:37
Не ремонт треба розпочинати, а будівництво нової дороги СТОЯНІВ-РАДЕХІВ і далі......
Корупція Показати IP 14 Квітня 2015 15:38
Полатають дорогу коров'ячими ліпйошками і прикаткують їх, а спишуть 33 млн.грн. Потрібно проконтролювати їх роботу і витрати. Бо знову 50 років ремонту не будуть робити. Кожну грнивню проконтролювати маємо !!!
Лучанка Показати IP 14 Квітня 2015 15:44
Нову дорогу треба класти, немає там вже що латати!
не треба Показати IP 14 Квітня 2015 15:59
нічого ремонтувати-...здата дорога.
Анонім Показати IP 14 Квітня 2015 17:16
"Нагадаємо, минулої весни уже ремонтували дорогу Луцьк-Львів. Тоді ремонт обійшовся у 20 мільйонів гривень". І хто бачив той ремонт ? так сам і зараз зроблять імітацію, а гроші роздерибанять.
я бачила до Анонім Показати IP 14 Квітня 2015 21:07
там був ремонт, закидали вапняком і породою, дебілізм
бардак Показати IP 15 Квітня 2015 08:59
Народний контроль -є таке ще в Україні ? Можна проконтролювати кожну машину щебня і асфальту, але ми тільки махаємо руками після .....Як на майдан, то тисячами ходимо, а в будні возмущаємось із-за кутка і по хатах по- одному, а десять дивляться і слухають в стороні.
роман Показати IP 15 Квітня 2015 17:48
і поставити шлагбаум на висоті 2 метрі, щоб фури не їздили, бо це все через них, колись всі великі вантажі йшли залізницею, а тепер машини по 50 тон розбивають дорогу за 1 сезон
Серг Показати IP 20 Квітня 2015 15:54
Перед лісом як на Радехів в суботу бачив Онурівці щось робили.