USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку активіст припаркував авто на «бляхах» на дитмайданчику

12 Листопада 2017 22:56
У Луцьку учасник ГО «Авто Євро Сила Волинь» припаркував авто на дитячому майданчику, що на вулиці Дорошенка. На зауваження муніципалів чоловік почав розмахувати посвідченням преси ГО та розповідати, що йому все байдуже.

Про це повідомляється на сторінці муніципальної варти у Фейсбук.

«Знайомтесь, це Тарас (так було записано у посвідченні, - ред.).Тарас пригнав гарне європейське авто, їздить по місту, але не привіз правильних манер та не знає, що у Європі не паркують автомобілі на газонах. Ще даний хлопець відстовує права власників «іноземних автівок».

Змушені були передати дану автівку в орієнтування», - йдеться у дописі луцьких муніципалів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Не на бляхах Показати IP 12 Листопада 2017 23:06
Куда не плюнь одні активісти і борці за права....
Йо* ти до Не на бляхах Показати IP 13 Листопада 2017 08:52
Пора цим от "активістам" черговий гей парад влаштовувати, та дорогу перекривати, їхнього тритвараса обідили.
! до Не на бляхах Показати IP 13 Листопада 2017 09:30
Да які вони оці от активісти. "Разваділи" на бляхах.
Лучанка Показати IP 12 Листопада 2017 23:08
Ну що тут скажеш, Тарас-ПіТарас!
Анонім Показати IP 12 Листопада 2017 23:09
Цим все сказано
Антиактивіст Показати IP 12 Листопада 2017 23:11
Походу просто гусь, як більшість активістів
Бляхам-НІ Показати IP 12 Листопада 2017 23:11
Ну що тут скажеш, Тарас - піт*рас!!!
Бляху - Геть! Показати IP 12 Листопада 2017 23:13
Ой, Тарас, Тарас, який ти .....с!
АНАТОЛЬ_ Показати IP 12 Листопада 2017 23:15
Шо такоє активіст? То посада чи звання? А то усюди куди не плюнь суцільні активісти та пасивісти! Так не може бути!
Якось так Показати IP 12 Листопада 2017 23:50
Головна умова користування такими автомобілями (Литовські, Польські або ще якісь) це на такому авто має їздити той, хто ввіз його на територію України і крапка! Що стосується юридичних моментів з приводу розмитнення таких автомобілів-не обійтися без документів які підтвердять що ви є власником даного авто.До речі забрати зі штраф-майданчика теж потрібно пред'явити документ на право власності.Так що довіреність, будь то генеральна або ще якась, особливої ​​сили не має. Ну і найголовніше щоб авто мало реєстрацію в своїй країні, зазвичай авто злітає з реєстрації якщо закінчився техогляд або поліс страхування .Як тільки авто злетіло з реєстрації перший патруль зобовязаний його конфіскувати.Так повинно бути згідно законодавства.Питання : коли ,нарешті,відповідні структури почнуть виконувати свою роботу? Панове "активісти"-коли щось не так-поправте.
Андрій Показати IP 13 Листопада 2017 00:01
Це бидло залинило вісім дітей і він відстоює права.Хамло.
ак47 Показати IP 13 Листопада 2017 00:13
В АТО цього г*ндона,нехай там показує свою активність,бик волинський!!!
антон до ак47 Показати IP 13 Листопада 2017 09:22
а сам ти там був?
Парасюк до антон Показати IP 13 Листопада 2017 11:05
Антон - хантон)))
Психолог Показати IP 13 Листопада 2017 00:29
Поєднання слів "активіст" і "...мені все байдуже" - є ознакою психічного захворювання. Стой там - іді сюда. Шизофренія чистої води в поєднанні з хамством, безкультур'ям і відсутністю елементарного батьківського виховання .Рівень інтелекту прослідковується за виразом та рисами обличчя. Які активісти - таке суспільство вони і будують. Збадати та ізолювати того бляхера. А бардак отой з ними, на жаль, триватиме до виборів. А потім пошротяться авто і розчиняться в соціумі активісти.
Xxx Показати IP 13 Листопада 2017 01:06
Заспокойтеся з ким не буває? Що всі тут правильні і ніколи не порушували? Хто не порушував хай той і пише всякий безлад!
Вадік до Xxx Показати IP 13 Листопада 2017 13:56
Я сам автовласник, але тут хочу сказати, що таким потрібно цеглиною в лобовуху. Хамів на дорогах вистачає, але 80% на бляхах, бо відчуавають свою безнаказаність.
Андрей Показати IP 13 Листопада 2017 01:19
Це б*дло лишило своїх вісім дітей.
Андрій Показати IP 13 Листопада 2017 05:41
коментар було видалено
Іра Показати IP 13 Листопада 2017 08:35
Цей активіст полюбляє нетрезтим керувати транспортним засобом.
Андрей Показати IP 13 Листопада 2017 08:35
я ху..ю от праведности праведников
Дмитро Показати IP 13 Листопада 2017 09:18
Я являюся власником двох авто на укр номерах (це щоб не писали що МЕне жаба давить), і борцем проти бляхарів, але тут Я не погоджуюсь з авторами статті і муніципалами, адже якщо пройтися по місту то і на укрбляхах купа водіїв стоять і на газонах, і на переходах, і т.д.. і т.п.. В Мене складається враження, що якась невідома сила хоче зіштовхнути лобами власників авто на бляхах і укрбляхах, а стадо нічого не помічаючи продовжує кричати "євробляхи фуууу", "даєш дешеве розмитнення".
Інквизиція Показати IP 13 Листопада 2017 09:33
Нехай муніципали передадуть в орієнтування автівку свого дружбана AUDI н.з. FG 4032 F !
Лучанин Показати IP 13 Листопада 2017 10:10
Порада євробляхарям. Виженіть це ....покажіть всім свою принциповість
Інквизиція Показати IP 13 Листопада 2017 11:53
Якщо муніципали стали працювати чесно, а не показово, як завжди було, нехай передадуть в орієнтіровку автівку свого дружбана( бувшого інспектора Укртрансінспекції у Волинській області Насолюка І.С.) "ЄВРОБЛЯХУ" AUDI FG 4032F. Як цей " бідний" по місту їздить і що в нього з мотором!
вовк Показати IP 13 Листопада 2017 11:56
активыст - це активний пыд@ р
Ага ага до вовк Показати IP 13 Листопада 2017 21:21
а ти пасивний ... ха ха ха ...
5.45 Показати IP 18 Листопада 2017 17:27
Лице не обтяжене інтелектом. Поведінка тому підтвердження. Шрами на обличчі присутні, не дарма мабудь)))
той що думає Показати IP 19 Листопада 2017 16:01
ще раз переконуюсь в тому, як легко маніпулювати бидло-масою, показали якісь фото авто з якимось водієм, (де немає навіть відео на підтвердження його слів), і всі вмить стали борцями за права і проти активістів)), а ніхто з вас не помітив в якому стані знаходиться цей "ДИТМАЙДАНЧИК", зарослий чагарниками та болотом по коліна? хоча нащо думати про це, чи як вирішити проблему з автостоянкою біля будинку, краще потріпатись про те які ж ті "євробляхери" погані. P.S. не являюсь власником авто на єврономерах.
Олексій Показати IP 24 Січня 2018 16:09
Уважно всі подивіця ще раз і ще раз якщо непобачили заїтьте по адрусу який указано АВТО ПРИПАРКОВАНЕ БІЛЯ ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА ТАК ЯК МАЙДАНЧИК ОБГОРОЖАНИЙ СКАТАМИ...