USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку розбите авто добу не забирають з дороги

27 Жовтня 2018 10:08
У Луцьку водій легковика Volkswagen на іноземній реєстрації не впорався з керуванням і ледь не вилетів на приватне подвір'я. ДТП сталася ще 26 жовтня на Карпенка-Карого, проте за станом на суботу розбите авто і досі стоїть на місці аварії.

Про це повідомив у Фейсбуці Роман Леміш.

«Чергова бляха продовжила свій життєвий шлях на шрот.

Схоже налетів на розділові смугу, втратив керування і долетів аж до виїзду з приватного подвір'я.

Подушки спрацювали у водія і пасажира», – йдеться у дописі.
.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
valdis peish Показати IP 27 Жовтня 2018 10:44
бомжі можете розбирати цього пасата на металобрухт - власник фіг обьявиться (відновлення стовба і електромережі дорожче за його лаха)
мешканець Показати IP 27 Жовтня 2018 11:15
Хай комунальники поміняють фольца на стовпа, іто напевно доплатити за стовп прийдеться
Євробидло Показати IP 27 Жовтня 2018 12:50
Якби була страховка на цього корча то б водій давно б забрав його..... саме водій а не власник. Бо якомусь Гжегошу чи Якубу цей лах нах не потрібен.
Тутті Показати IP 27 Жовтня 2018 13:10
Резину можна приїхати забрати? =)
власник до Тутті Показати IP 27 Жовтня 2018 14:47
забирай всього тількі стовба постав на місце і прибери територію
123 Показати IP 27 Жовтня 2018 13:57
Не вийде - резиновий виріб після того як скоїв ДТП втік з місця пригоди)
сергій Показати IP 27 Жовтня 2018 14:24
Був би жигуль нікого б і не шукали...Подушки вдома...
Треба Показати IP 27 Жовтня 2018 14:30
А мотор можна приїхати забрати?
Водій Показати IP 27 Жовтня 2018 18:47
Сьогодні подібний бляхер в капішоні на очах вирішив , що крутий і пішов на обгін десятка машин перед цукровим заводом на повороті мені в лоб. На щастя хтось тормознув і він вліз в "колєйку", а я полегшено зітхнув. Хоча крім і таких євробляхерів вистачає і наших ідіотів...
Правдоруб Показати IP 27 Жовтня 2018 18:58
Не забирають бо дивляться за ним прокуратори))) випасають хто власник!!!
Правдоруб Показати IP 27 Жовтня 2018 19:41
В допомогу прокураторам: перевірте хто протягом 12 годин після дтп звертався в травмпункти обл. та міськ . лікарень!!!
Дмитрий Показати IP 29 Жовтня 2018 02:31
Только не надо специально гаишников рожать которые знают как дороги в порядке содержать всеравно депутатов нарожаете