USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку пані в капюшоні «хотіла на капот», але водій не взяв. Відео

12 Січня 2018 12:40
Лише блискавична реакція врятувала порушниць ПДР, які «ломанулась» переходити дорогу в обласному центрі на вулиці Рівненській, пише Район.Луцьк.

Відео інциденту з підписам «Хочу на капот» оприлюднив у Facebook-спільноті АвтоАндони Луцька Євгеній Чайковський.

У четвер, 11 січня, в обідню пору чоловік їхав вулицею Рівненською, у лівому ряду. Правий ряд був вщент зайнятий автівками: вони були чекали «зеленого» на світлофорі.

Зненацька на дорогу напроти зупинки «Готель «Лучеськ» перед машиною між автівками правого ряду «вискочила» жінка у капюшоні – вочевидь, поле зору в неї було обмежене.

На щастя, водій встиг зреагувати і натиснути на гальма. Пішохода врятувала його реакція і те, що автомобіль рухався зі швидкістю близько 30 кілометрів на годину. Порушниця ж, помітивши автівку лише у момент гальмування, рушила далі, зробивши вигляд, що так і має бути.

У коментарях користувачі соцмережі висловили водієві «респект» за його реакцію і зауважили, що на цій вулиці переходи для пішоходів облаштовані через кожних 100-150 метрів, але ті все одно лінуються і наражають на небезпеку і себе, і інших учасників дорожнього руху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
123 Показати IP 12 Січня 2018 13:04
Там за пару метрів зебра є.
Іван Показати IP 12 Січня 2018 13:34
Та пані, видно, має кінський паспорт .
водій Показати IP 12 Січня 2018 14:02
Такі панІ забули, що машина не трахає, а душить, ламає кістки.
респект Показати IP 12 Січня 2018 14:58
оцю людину можна звати водієм! а не отих малолєток на бляхах яких всі підрізають і їм завжди шось не так. погані танцори, а їм розмітка, ями, відбійники мішають і виправдання після дтп шо біднягу підрізали на швидкості за 100км. такому водію навіть якшо дурень захоче під колеса вскочити - то не зможе!
водій-пішоход Показати IP 12 Січня 2018 15:25
С?от, а не люди. Позор.
Інструкція Показати IP 12 Січня 2018 15:35
В таких випадках водій зобовязаний: 1. Зупинити транспортний засіб. 2. Включити аварійну сигналізацію. 3. Догнати пані, відрізати капюшон і запхати його їй в радикюль,бо він їй не дає змоги правильно оцінити дорожню ситуацію .
Сергій! Показати IP 13 Січня 2018 20:47
Реально водію повезло. Та як сказав "інструкція" можна було б запхнути капюшон в ...... І тоді новина звучала б по іншому, та до таких капюшонів доходила б до голови.
Водій Показати IP 13 Січня 2018 20:48
Якщо довго і нудно їздити по місту то можна назбирати шикарну колекцію отаких горе- пішоходів.
Дядя Показати IP 14 Січня 2018 03:27
Певно мозг відморозила коби...а ах да леді
135 Показати IP 14 Січня 2018 08:09
Переходять дорогу як телята
Житель міста Показати IP 14 Січня 2018 08:18
Вона ще так глянула,ніби переходить на зебрі і зелене їй світло,от чума!
бидло з каляскою Показати IP 14 Січня 2018 13:00
недавно став свідком як людина з каляскою бігла прям під колеса ! видно було що він це робив все зплановано і першою підставив каляску з дитиною після невдачної спроби вбивства почав махати руками мовляв куда ти преш рухався він на зебрі на червоне світло для пішеходів,шо по правилах дорожнього руху забороняється.В мене склалось враження що ця людина гавкає на всіх в кого є машина і використовує дитину в любих цілях де можна заробити або когось засудити.будьте уважні це життя в калясці в ваших руках !!!