USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку власники «євроблях» вимагають припинити поліцейське «свавілля»

23 Червня 2018 11:30
Активісти ГО «Авто Євро Сила» пікетують управління поліції в Луцьку.

Пікет відбувається вранці 23 червня у приміщенні ГУ Нацполіції у Волинській області.

Власники автівок на єврономерах хочуть зустрітися з начальником ГУ Петром Шпигою щодо його розпорядження про заборону відеозйомки у міськвідділах та райвідділах Нацполіції.

Таке розпорядження активісти називають «свавіллям» та спробою створення поліцейської держави.

Петро Шпига, своєю чергою, пообіцяв зустрітися з активістами після закінчення брифінгу, присвяченого затриманню злочинної групи, яка займалася поширенням амфетаміну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
скептик Показати IP 23 Червня 2018 11:34
а заборонити ходити по землі і дихати повітрям гоблін шпіга часом не збирається ?
Бе Показати IP 23 Червня 2018 11:39
Активіст - то посада чи професія? Звідки активісти зарплату отримують? Б в нас зараз без грошей навіть тато з мамою не живуть.
a до Бе Показати IP 23 Червня 2018 13:21
Він не на роботу активістом ходить. Має вільний час - пішов щоб робить
Анонім до a Показати IP 25 Червня 2018 12:38
Нє, це професіонали.
NK Показати IP 23 Червня 2018 11:44
А до тюрми вони не хочуть? Бидлакі понакуплювали тих тазіків а тепер вимагають узаконити їх? Ага... ще трохи і буде їм прес на розборках а не їзда !
а до NK Показати IP 23 Червня 2018 13:22
Читай внематочно що вони вимагають. Узакоювати тут немає чого бо це і є законно. Було би не законно це би пресікалось. Вимагають "зустрітися з начальником ГУ Петром Шпигою щодо його розпорядження про заборону відеозйомки у міськвідділах та райвідділах"
НК Показати IP 23 Червня 2018 11:48
дивлячись на ці "обличчя", розумієш, що по дорогах і ходити і їздити не буде кому!!! Ще трохи... і повезуть вони свій хлам на шроти!
скептик до НК Показати IP 23 Червня 2018 13:12
а їздити буде тільки президент на бронє-члєновозі і його сатрапи
а до НК Показати IP 23 Червня 2018 13:25
Добре що ти вийшов принцесою. Всі ці обличчя рік/два як пересіли з тих же укрномерів. В тебе паралелі: не вийшов вродою - купив бляху? Сходи в ліпіни, перевірся
anatolij Показати IP 23 Червня 2018 11:52
Закон не забороняе проводити відеозйомку! Це не режимний обьект*
Євробидло Показати IP 23 Червня 2018 11:52
какие отвратительные рожи!!!!!!
скептик до Євробидло Показати IP 23 Червня 2018 13:12
відійди від дзеркала і проспись, а то тобі троїться
Ксаомі Показати IP 23 Червня 2018 11:55
Всі ми знаємо, чому вони туди прийшли.
скептик до Ксаомі Показати IP 23 Червня 2018 13:13
НІКОМУ НЕ РОЗКАЗУЙ !!!!!!!!!! ТО Є ТАЙНА !!!!!
Микола Показати IP 23 Червня 2018 12:00
Чим власник ЄВРОБЛЯХ відрізняються від інших водіїв ?? хито....пі ??? Розмитни і їздь. Для них роблять закон. Чи хочуть все на халяву?
скептик до Микола Показати IP 23 Червня 2018 13:14
губозакаточну машинку купи. нормальна ціна розмитнення - 300 євро
456 до скептик Показати IP 23 Червня 2018 17:19
презервативів купи на 300 євро, вони вам знадобляться для подальшої розтаможки. розтаможать вас так шо больно буде ходити
скептик до 456 Показати IP 23 Червня 2018 19:45
я тобі їх подарую. натягнеш на свою хвору голову і шефам своїм подаруєш
АвтоЄвроІмпотенція Показати IP 23 Червня 2018 12:02
Яким боком до наших (власників авто на єврономерах) інтересів оце розпорядження Шпиги? Вже наші громадські "вожді" підтягуються до любого "двіжняка", де можна засвітитись в пресі і пару рублів заробити. Ми зовсім не для цього збирались і організовувались. А на проект закону по "бляхах" коли буде реакція? Коли буде наша альтернативна пропозиція по цьому закону? Чи краще загорнутись у Державний Прапор як Зорро у плащ і перед журналістами піаритись? Голівуд сільський мля...
Андрій до АвтоЄвроІмпотенція Показати IP 23 Червня 2018 12:50
А що вам в проекті закону про "бляхи" не подобається? Що розмитнити авто можна буде з 2 тисячі доларів, а не за 10? Чи ви безплатно хотіли?
скептик до Андрій Показати IP 23 Червня 2018 13:15
300 євро, як в Європі
Pavlo до скептик Показати IP 23 Червня 2018 13:44
А чому ви не говорите про ті податки, які сплачують в Європі і при тому чим старіше машина тим більший податок? В нас в державі таких податків для власників авто просто не існує!
скептик до Pavlo Показати IP 23 Червня 2018 15:41
і хто тій державі лікар? ти не шариш. чинуші СПЕЦІАЛЬНО встановлюють високі ставки розмитнення, щоб брати хабарі
Антискептик до скептик Показати IP 23 Червня 2018 14:28
Тоді вже треба і податок з власників транспортних засобів, екологічний податок і вимоги до технічного стану автомобілів робити як у Європі. Крім того, має бути європейська відповідальність за хабарі митникам, контрабанду, підробку документів, за ухилення від сплати податків... Р.S. Чи могла б взагалі існувати в Європі відкрито організація правопорушників, яка диктує суспільству і державі свої умови?
скептик до Антискептик Показати IP 23 Червня 2018 15:35
ти не вали з хворої голови на здорову. ніхто не платив би митарям хабар, якби була нормальна ціна розмитнення. держава сама СВІДОМО створила умови для протиправних дій, щоб брати откати
АНАТОЛЬ_ Показати IP 23 Червня 2018 12:03
А як ми радiли коли та нова полицiя появилася. I шо
Євробидло Показати IP 23 Червня 2018 12:19
Бидло полішуцьке.
скептик до Євробидло Показати IP 23 Червня 2018 13:16
ага, ще й погони натягнуло
Україна Показати IP 23 Червня 2018 12:19
достали кучка лохів! Хай розмите ять авто , а тоді будуть пікетувати !
скептик до Україна Показати IP 23 Червня 2018 13:16
лохи - це ті, що платять за розмитнення 10000 євро
Євробидло до скептик Показати IP 23 Червня 2018 16:36
Це не лохі. Це багаті і успішні люди.
скептик до Євробидло Показати IP 23 Червня 2018 19:47
в цивілізованому суспільстві вони називаються злодюги, на яких клейма нема де ставити
456 до скептик Показати IP 23 Червня 2018 17:27
нєа, лохи це ті шо могли їздити безплатно, але намітінгували собі розтаможку в 3 вартості від корча. і ті хто на вивозі цього корча назад в польшу продасть квартиру шоб заплатити штраф за протермінування транзиту/врєм.ввоза
скептик до 456 Показати IP 23 Червня 2018 19:50
ти лохом був , лохом помреш, бо тупий як валянок. ХТО ТУ машину в польщу повезе, прид"рок ? квартиру стягнеш ?!!! а кінець не відтягнеш ?
1 до Україна Показати IP 23 Червня 2018 13:37
Якби собівартість хліба коштувала 1 гривню, після депутатів власників хлібларків і податків цей же хліб коштував 10 гривень, ти би і дальше купляв його за 10 гривень, коли через дорогу він же стоїть 1 гривню? Да, 9 гривень податків не пойми за що піднімає економіку і висоту будинків депутатів, но тобі то що? Колись бензин коштував 12 гривень, потім його взвінтили до 23 з ремаркою - різниця піде в дороги. Де дороги? Собівартість бензину гривень 10, остальне податки і побори. Податки з авто йдуть туди само. Зробіть обовязкову реєстрацію авто на українця і не трахайте людям мізки тим, що когось не найдуть у випадку чого(аварії, втік з дтп і тд). Все це і вирішить всі проблеми. В тій же европі куда ми всі катимся чомусь немає проблем коли ти на італійській машині в португалії катаєшся, в нас же дебілів це мучає. Скоріше за все жабою бо не можуть і корча на бляхах купити.
Анонім до 1 Показати IP 23 Червня 2018 23:03
+100500 Подстки не плати, державу розпустити
ESP Показати IP 23 Червня 2018 12:39
М*рди інтелектом обділені!!!
скептик до ESP Показати IP 23 Червня 2018 13:17
відійди від дзеркала
До євробляхєрів Показати IP 23 Червня 2018 13:07
Хлопці, якби ви, то шо робите сьогодні, зробили два роки тому, то вам би ціни не було. А якби ше й домоглися позитивного рішення перед масовим завозом авто, то половина з вас вже би ходила в депутатах, а другій половині була би уважуха і респект. А так, все то робиться зі сторони &упи. Хтось ніби побачив дірку в законодавстві.Та виявляється не така то й вже дірка, а просто корупція і митники - хабарники. Виходить, шо ви такі мудрі, як моя жінка взавтра . Якщо не хочете позбутися авто зовсім, то розмитнюйте авто сьогодні або завтра після прийняття закону. То шо задурно розтаможки не буде і не буде блях - розумні вже знають. Але на майбутнє - хороша наука. Проблєм ще багато і дай бог усім здоров'я і мудрості їх повирішувати .
Лучанин Показати IP 23 Червня 2018 13:10
Пов"язати всіх пікетувальників на 15 діб з виправними роботами. Стадо, яке хоче бути хитрішими за всіх ще й рот відкриває. В нормальній цивілізованій державі вже були б давно затримані
а до Лучанин Показати IP 23 Червня 2018 13:26
За що затримані?
Василь Показати IP 23 Червня 2018 15:09
Правда--це те, що 80% блях мають пiдробленi доручення та договiри з iноземними фiрмами... Ще щось хочуть!
скептик до Василь Показати IP 23 Червня 2018 15:37
правдивий ти наш. у тебе є висновок експертизи, що документ підроблений ?
456 до скептик Показати IP 23 Червня 2018 17:29
експертизу тобі зробить поліція, на другий день після того як приймуть 8488
скептик до 456 Показати IP 23 Червня 2018 19:51
ага, паяція тільки може в штани наробити і зробити селфі
Степан до скептик Показати IP 23 Червня 2018 21:41
Продавав свою бляху, хлопці дістали чисте доручення з печатками. Тільки номер машини вписали в себе
скептик до Степан Показати IP 24 Червня 2018 11:34
напиши заяву в поліцію
уважний Показати IP 23 Червня 2018 15:29
одні порушники прийшли сказати іншим порушникам, щоб ті не порушували) Україна..
скептик до уважний Показати IP 23 Червня 2018 15:38
а ти що, з місяця звалився ? не знаєш, що в УРКАїні все робиться через ж"пу?
456 до скептик Показати IP 23 Червня 2018 17:15
навєрно через твою, якшо ти так добре це знаєш)
скептик до 456 Показати IP 23 Червня 2018 19:53
і везде-то ви билі, і всьо-то ви знаєтє ..
інтелект Показати IP 24 Червня 2018 19:56
нехай піднімуть зарплати всім людям такі як собі, тоді будуть розмитнювати за 10000 доларів, але чогось самі їздять на іномарках, а не українських ланосах. Чи може на розтаможку назбирали з зарплати? І ті , що рот відкривають, теж з зарплати назбирали на авто.
Лучанин Показати IP 26 Червня 2018 17:49
уй...бки!!! Тільки свої бляхи хочуть легалізувати..., а про розмитнення для всіх чому раз в півроку говорять, і то нехотя. Якщо тільки за свою д*пу паряться - значить контрабандисти грьобані!