USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку крадуть номерні знаки і вимагають кошти за повернення

6 Січня 2018 12:41
У ніч на 6 січня у Луцьку покрали номерні знаки.

Про це повідомляють користувачі Фейсбук.

"Сьогодні 6.01.2018р. по місті Луцьку пройшовся рейд, з масовими викраданнями номерних знаків, як з українських авто так і євро номера.

Номер зловмистників 0994088582 вимагають 500 грн на карточку 4323355202349866.

Я теж сьогодні побачила своє авто без номерів із номером телефону на лобовому склі", - пише Вікторія.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Оксана Показати IP 6 Січня 2018 12:50
ну бляхи покрасти то нормально, а навіщо українців ображати?
Вельмишановний до Оксана Показати IP 6 Січня 2018 13:28
Красти це не нормально! Це злочин! Гріх! З таким світоглядом так і живемо! Значить так нам і треба!!!!!
Водій до Оксана Показати IP 6 Січня 2018 14:06
Бид..о ти Оксана !
Ігор до Оксана Показати IP 6 Січня 2018 14:30
Бажаю щоб у Вас вкрали Вашу заздрість. Може Вам жити легше стане)))
Андрій до Оксана Показати IP 7 Січня 2018 10:13
а на бляхах не Українці Їздять по твоєму
я Показати IP 6 Січня 2018 13:02
А піліція де? Є номер карточки, є телефон, найти - дєло тєхніки.
Че до я Показати IP 6 Січня 2018 13:57
То так колядують на новий лад. Те, що для Вас "дєло тєхніки", ребята можуть в упор не бачити. Ну, робота в них така за нашi з Вами грошi.
987 до я Показати IP 7 Січня 2018 09:22
Патрульна поліція свої авто прикрашають, тому що їм 8 січня діток катати солодощі роздавати та вікторини проводити. Як завжди не має часу та бажання працювати...
Ніка Показати IP 6 Січня 2018 13:17
Вчора ввечері з ліхтарями ходиди 2 в балахонах в районі Балки
—- Показати IP 6 Січня 2018 14:01
Виготовити дублікати Укр . Ном. Знака коштує 450гр. За пів години !!!
Дмитро Показати IP 6 Січня 2018 14:21
Шо ви фігню пишете. Мозок вмикайте. Крадуть ті номета, до кого мобільний знають, щоб зв'язатися і вимагати кошти. Крадуть із близького оточення жертв.
Дід Відун до Дмитро Показати IP 6 Січня 2018 15:37
Даа, Дмитрику бачу він в тебе вже давно вимкнений (мозок) Зловмисники залишають свої дані на бумажці на лобовому склі. Ти не уважно прочитав статтю і пишеш. Через таких як ти і зявляються неправдиві слухи.
Ірина Показати IP 6 Січня 2018 15:51
Я думаю,що укр.номери приплели для того,щоб всі не писали,що так їм і треба(прогнозована реакція). Їх красти немає ніякого сенсу...
valik Показати IP 6 Січня 2018 16:29
те що крадуть то номера то магнітоли,та підвали грабують,то людей із за наркоманів...їх ніхто не ловить і тому подібне..скоро будуть вас вбивати кожен день тому що всім байдуже....розраховуйте на свій самозахист самі і оборону теж..ніхто вам не допоможе тому що ми такий український народ...моя хата з краю нічого не знаю....
Че Показати IP 6 Січня 2018 17:26
Вже кілька років по місту крадуть парктроніки bmw. Я особисто знаю 3 потерпілих. На минулому тижні у знайомого вкрали бампер. Вчора невідомі в місті зняли номери та вкрали позашляховика. Видатки на утримання мвс зростають щорічно і у 2018 зростуть на 13 млрд. грн. В мене одного відчуття, що щось не так?
Андрій Показати IP 6 Січня 2018 18:29
Так поліцаям ніколи займатися ловлею злодюг. Он на Різдво народ катати по місту будуть замість таксистів, селфі з народом робити... А взагалі "нє царскоє это дело" злодюг ловити.