USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Українських водіїв можуть зобов'язати проходити ще одні курси

2 Березня 2021 18:14
Українських водіїв можуть зобов’язати проходити ще одні курси.

Про це йдеться в наказі Міністерства інфраструктури України, повідомляє ТСН.

Зокрема, йдеться про навчальні курси, які потрібно буде пройти всім водія для підтвердження професійної компетентності. Після їх проходження доведеться також здавати іспит в навчальному центрі.

Повідомляється, що були розроблені різні програми для навчання початкових, початково-скорочених і періодичних навчальних курсів. З урахуванням категорії посвідчення водія та стажу керування транспортним засобом, водіям доведеться проходити той чи той курс.

Варто відзначити, що після проходження курсу і складання іспиту будуть видавати відповідне свідоцтво про підтвердження професійної компетентності і кваліфікаційну картку водія. Уточнюється, що ці документи будуть залишатися дійсними протягом 5 років. Цей наказ уже був зареєстрований в Мін’юсті 16.02.2021, а вступить в силу він з того дня, коли його офіційно опублікують.

Наразі документ відсутній, але відомо, що його порядок містить: процедуру визначення навчальних центрів, які б підтверджували професійну компетентність водіїв, після проходження якої будуть видаватися сертифікати – їх можна буде переоформляти, робити дублікати і анулювати. Також чітко прописані обов’язки і вимоги до навчального центру, де будуть проходити нові курси.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
здивований Показати IP 2 Березня 2021 18:18
Викачка грошей....мало зоробляють
Антон до здивований Показати IP 19 Квітня 2021 02:52
У Сша та у Европі такого немає. Значить ми самі " розумні". Тільки результату немає.
Ячсм Показати IP 2 Березня 2021 18:36
Це новий вид корупційної схеми в державі !!!
Анонім Показати IP 2 Березня 2021 18:37
Правильно,а то понакуплюють і п'яні їздять,людей вбивають.
Макар Показати IP 2 Березня 2021 18:42
а що будуть робити "блондини і блондинки" які просто купили права? не вірю в цю затію! В цій країні гроші вирішують ВСЕ! Висновок хтось в чергове заробить гроші а мавпи які не мають ні досвіду ні навичок проплатять цей "проект". .... "Поле чудес- країна Дурнів"...
скептик Показати IP 2 Березня 2021 18:42
тобто створити ще одну екзаменаційну комісію. ідіотизм цього рішення очевидний
Дмитро Показати IP 2 Березня 2021 18:44
Курва,все новіші і ізисканіші способи "нажертися ще більше" !!!!
Пересічний Показати IP 2 Березня 2021 18:50
А, чи не пора тих панів, що придумують законы зобов'язати проходити курси в психіатрів, без змоги купити довідку на профпридатність
опа Показати IP 2 Березня 2021 19:01
Викачування грошей з людей.
роо Показати IP 2 Березня 2021 20:16
а негласним власником таких організацій і є Криклій, так само як зараз має інтереси з техоглядом і сертифікацією транспортних засобів
Ноунейм Показати IP 2 Березня 2021 20:24
Брєд брєдом, зробіть тоді права на 5 років і перездачу кожних 5 років, норм чо...
666 Показати IP 3 Березня 2021 06:45
изыскание новых возможностей обогатиться, а заодно укрепить уважение у совка)). Чем больше гнешь, тем больше уважают)))
Карма Показати IP 11 Березня 2021 06:15
Читаю комменты и ваши возмущения. И хочется сказать одно: Нехер было прыгать на Крищатике 6 лет назад! Допрыгались, теперь пожинайте плоды! А тем кто поддерживает новые вымогательства и пишет что правильно, хочется спосить: До вас ещё не дошло что эта страна уже изжила себя? Что правительство новое и более новое не прекратит вас обворовывать? Что дальше будет только хуже? Насколько нужно быть туп.м, чтобы это не видеть и не понимать?
Степа Показати IP 22 Березня 2021 10:17
Необходимо каждые 5 лет подтверждать школьный атестат.
Андрей Показати IP 25 Березня 2021 02:45
Еб*н*лись
Николай Показати IP 7 Квітня 2021 20:16
Я с 1971 г. За рулём работал от 157 до мана,Рено Магнум,Вольво, объездил всю Европу, Россию,Украину ну тд.,чему меня может научить дебил протирающий штаны в кабинете? Мне 67 лет и я ещё до сих пор работаю.
Феофан Показати IP 11 Травня 2021 23:54
Ну и правильно, пусть жестче и жестче придумывают новые законы, что бы взвыли скакуны майданутые