Чому біля кондитерської фабрики у Луцьку гинуть люди
Відрізок дороги біля Луцької кондитерської фабрики – аварійний. Так, протягом останнього року у ДТП на цій ділянці загинуло дві особи.
Про це під час засідання 66-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 26 листопада, повідомив депутат Луцькради Сергій Сівак.
«У зв’язку з тим, що біля кондитерської фабрики та Свято-Федосіїївської церкви постійно відбуваються дорожньо-транспортні інциденти, унаслідок яких уже загинуло двоє чоловік, прошу поставити у цьому місці «лежачі поліцейські». Незважаючи на пішохідні переходи, водії часто ігнорують попередження про обмеження швидкості на аварійно-небезпечних ділянках», - зазначив обранець громади.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це під час засідання 66-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 26 листопада, повідомив депутат Луцькради Сергій Сівак.
«У зв’язку з тим, що біля кондитерської фабрики та Свято-Федосіїївської церкви постійно відбуваються дорожньо-транспортні інциденти, унаслідок яких уже загинуло двоє чоловік, прошу поставити у цьому місці «лежачі поліцейські». Незважаючи на пішохідні переходи, водії часто ігнорують попередження про обмеження швидкості на аварійно-небезпечних ділянках», - зазначив обранець громади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 6
лучани
Показати IP
26 Листопада 2014 15:03
Злачне місце біля московської секти.
Корінний лучанин до лучани
Показати IP
26 Листопада 2014 16:54
Ви що, обкурились? Яке там на фіг злачне місце? Там дуже НЕБЕЗПЕЧНЕ місце!
БО водії там пруть як "самашедші", хоча стоїть знак та є ЗЕБРА! Таке враження
ніби у всіх воділ ДАХ ЗНЕСЛО що не звертають УВАГИ!
Корінний лучанин до лучани
Показати IP
26 Листопада 2014 16:54
Ви що, обкурились? Яке там на фіг злачне місце? Там дуже НЕБЕЗПЕЧНЕ місце!
БО водії там пруть як "самашедші", хоча стоїть знак та є ЗЕБРА! Таке враження
ніби у всіх воділ ДАХ ЗНЕСЛО що не звертають УВАГИ!
Теж лучанка до лучани
Показати IP
26 Листопада 2014 19:15
Шановні лучани, подумайте перш, ніж виставляти своє невігластво! По-перше, Свято-Феодосіївська церква Київського патріархату, а по-друге, хіба проблема в церкві, а не у халатності, безвідповідальності, хамстві і п'янстві наших водіїв.
До лучани
Показати IP
26 Листопада 2014 18:07
То церква київського патріархату, а не "московська секта"!! Хто попало тут пишуть, без елементарних знань шкільного рівня!
Мойсей Острозький
Показати IP
26 Листопада 2014 21:30
можливо мається на увазі Церква Адвентистів Сьомого Дня?але в них таке відношення до москви як в папи римського до арабського халіфату.
29 червня: свята, події, факти. Міжнародний день тропіків, день народження Олени Пчілки
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Смерть командира військової частини: поліція відкрила справу про вбивство
28 Червня 2026 23:31
28 Червня 2026 23:31
Чи може змія вкусити людину у воді: що кажуть експерти
28 Червня 2026 23:02
28 Червня 2026 23:02
Сільраду на Волині зобов’язали виготовити документи на ділянку під сміттєзвалищем
28 Червня 2026 22:33
28 Червня 2026 22:33
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
28 Червня 2026 22:05
28 Червня 2026 22:05
Журналіста з Луцька нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня
28 Червня 2026 21:36
28 Червня 2026 21:36
Ректору ЛНТУ присвоїли почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»
28 Червня 2026 21:08
28 Червня 2026 21:08
На війні загинув чемпіон Європи з пауерліфтингу з Луцька Михайло Малкуш
28 Червня 2026 20:40
28 Червня 2026 20:40
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
28 Червня 2026 20:12
28 Червня 2026 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
28 Червня 2026 19:44
28 Червня 2026 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
28 Червня 2026 19:15
28 Червня 2026 19:15

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.