USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

Даішники у Луцьку зупинили водія, який підтримав пікет прокуратури?

23 Грудня 2013 11:22
Автівку, яка сигналила на підтримку пікетувальників прокуратури у Луцьку, зупинили працівники ДАІ, - це помітили пікетувальники.

Інцидент трапився під час пікету прокуратури, що відбувся 23 грудня у Луцьку.

Мітингувальників, які пікетували прокуратуру на знак протесту проти політичних репресій на Волині, сигналами підтримували водії авто, які їхали повз будівлю. На протилежному боці вулиці чергували працівники ДАІ. Одна з учасниць акції помітила та повідомила іншим, що одну з автівок, водій якої продемонстрував підтримку учасників пікету, даішники з невідомої причини зупинили. Невдовзі практично усі пікетувальники перейшли на протилежний бік вулиці та оточили авто працівників ДАІ.

Присутні під час пікету депутати облради вимагали пояснень у інспектора. Він запевнив мітингувальників, що зупиняв авто відповідно до правил дорожнього руху, тому що сигналити у населеному пункті заборонено. Пікетувальникам не сподобалося таке пояснення, чулися вигуки «ганьба» на адресу працівників ДАІ. Втрутитися у ситуацію намагався очільник УМВС у Волинській області Олександр Терещук, переконуючи, що працівник нікого не зупиняв. Під крики пікетувальників «забирайтеся геть» авто працівників ДАІ поїхало з цього місця.













Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Уч. акції Показати IP 23 Грудня 2013 11:33
Олександр Терещук, переконуючи, що працівник нікого не зупиняв - забрехався
не уч. акціі Показати IP 23 Грудня 2013 11:56
а якби він тебе до себе викликав в кабінет то ти ще й би і обгадився!)
Нормальний Показати IP 23 Грудня 2013 12:14
А що, цього водія тепер не можна ніколи зупиняти? Бо він попіпікав?
Семен Показати IP 23 Грудня 2013 12:14
Да, беспредел начинается. Скоро и водителей маршруток із центра гнать будут.
Алекс Показати IP 23 Грудня 2013 12:44
Та що ви, де таке бачено що ГЕЇ-шніки про сто так машини зупиняли... Він напевне із власної ініціативи зупинився біля них.... Клоуни!!! :)
Янукович вперед Показати IP 23 Грудня 2013 13:20
Майданутим правила неписані!!!
ххх Показати IP 23 Грудня 2013 13:43
а чому портрет гаранта на ГАЙдоновській машині вниз головою? Це що після мусорського св"ята в них голови ходять кругом? ГАЙдонів до суду щоб не знущались із гаранта.
лучанин Показати IP 23 Грудня 2013 14:49
коментар було видалено
Анонім до лучанин Показати IP 23 Грудня 2013 15:03
коментар було видалено
123 Показати IP 23 Грудня 2013 14:54
Міліціонери, залиште місто - майданівці самі розкриватимуть злочини, охоронятимуть громадський порядок. Взагалі, нікого не чіпайте, щоб майданівці не образились на вас. Клоуни ряжені, нема кому вас розігнати поганою мтлою.
правдоруб Показати IP 23 Грудня 2013 17:05
А Бондар що там робить? Хоча мабуть знову до "корита"
правдоруб Показати IP 23 Грудня 2013 17:06
А Бондар що там робить? Хоче мабуть знову до "корита"
ХХХу Показати IP 23 Грудня 2013 17:16
коментар було видалено
Луцьк Показати IP 23 Грудня 2013 17:27
А хто сьогодні за головного в стаді баранів?
spravedlyvist Показати IP 23 Грудня 2013 17:41
щоб вас всіх разом з тою опозицією, вивернуло на тих майданах, простим людям жить спокійно не даєте!!!! фу на вас.......