USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Померло кошеня, над яким знущались луцькі садисти

24 Вересня 2016 20:24
Кошеня, над яким знущалась переселенка та «фанатка» ЛНР Любов Таропіна та лучанин Юрій Гнатюк не витримало страждань та померло.

Про це повідомляють у ГО «Волинське товариство захисту тварин».

«Вчора, близько опівночі, кошенятко, над яким знущалась, померло. Воно було під опікою волонтера. Декілька днів за життя кошеня боролась ветеринар та волонтер. Але, на превеликий жаль, організм тваринки був занадто виснажений, імунітет після пережитого стресу був поганий. Ні лікування, ні турбота та тепло не змогли врятувати цю маленьку кішечку.

Для нас це велика втрата, так як ми дуже старались подарувати маленькій шанс на нове, щасливе життя! Дуже шкода, що запізно ми її знайшли, втратили дорогоцінний час», - йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧЕРЕЗ ЛУЦЬКИХ МУЧИТЕЛІВ КОШЕНЯТИ МІТИНГУВАТИМУТЬ МІНОСВІТИ

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 19 вересня двоє підлітків – хлопець та дівчина – стали “героями” інтернету – в мережу потрапило відео, де вони знущаються над кошеням. Виявилося, що дівчина Любов Таропіна – переселенка. Вчилася в школі №26, а з вересня продовжує навчання у колишньому ВПУ №6, яке нині є коледжем Національного університету харчових технологій.
Луцькі садисти Таропіна та Гнатюк
Луцькі садисти Таропіна та Гнатюк

Також вона була членом громадського руху “Іскра”. В організації вже відреагували на її дії заявою. Мовляв, за такі дії її потрібно відправити на громадські роботи на комунальне підприємство “Ласка”, що опікується бездомними тваринами. Також із підлітками провели бесіду поліцейські.

До слова, Любов Таропіна попросила вибачення за свої дії та відкинула звинувачення в підтримці бойовиків. 21 вересня мережі з'явилося відео, як Юрій поводився у поліції. Ролик виклав у Фейсбуці активіст Андрій Мацкевич. Як видно на відео, у місьвідділі поліції хлопець "відзначився" нецензурною лайкою і бійкою з поліцейським.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 123
Валентина Показати IP 24 Вересня 2016 20:38
Ту м6разь треба зловити і зробити з ними те саме! Такі скот№ немають права топтати землю...
оксанка Показати IP 24 Вересня 2016 20:42
Каструвати скотиняку!!!! Щоб не розможалося падло!!! Ніяких вибаячень і бесід з людиноподібною твариною.
Виктор до оксанка Показати IP 25 Вересня 2016 19:27
этих уродов нужно так же проучить они не должны жить
РБ Показати IP 24 Вересня 2016 20:47
Куди гроші переказувати?
Валентина до РБ Показати IP 24 Вересня 2016 21:32
Особисто я переказала на картку Приватбанку 5211 5273 0711 2942 Чопей Андрій Іванович
Валентина до РБ Показати IP 24 Вересня 2016 21:47
Особисто я пререкказала на картку Приватбанку 5211 5273 0711 2942 Чопей Андрій Іванович
Це картка до Валентина Показати IP 24 Вересня 2016 23:28
Кілера месника садистів котів?
йцукен до РБ Показати IP 25 Вересня 2016 10:53
Гроші переказувати на кастрацію ?
ЯІЛ Показати IP 24 Вересня 2016 20:51
що,Дана захот1ла б1льшого п1ару...? Кошенятко сама угробила,як 1 быльш1сть пс1в...
оригінал до ЯІЛ Показати IP 24 Вересня 2016 22:41
а ти то ще той знавець. зроби щось добре а тоді говори про інших погано
Бувають і такі йолоп до ЯІЛ Показати IP 24 Вересня 2016 22:45
Дурний коментар! Чимось не вгодила ця Дана тобі?! Заздрощі чи ти тварин не любиш як припускаєш, що хтось може вбити котенятко, видно сам такий як ці малолєтки, тупоголовий ідіот, от і по собі судиш. Що ради п1ару а наживи здатен на все.
Анонім до Бувають і такі йолоп Показати IP 26 Вересня 2016 08:28
А то все Цибульська пише)
РБ Показати IP 24 Вересня 2016 20:53
Куди гроші переказувати?
Волинянин до РБ Показати IP 25 Вересня 2016 08:08
Перехожий, побачиш бездомне кошеня ЗУПИНИСЬ - накорми !!!!!
Краля из Киева Показати IP 24 Вересня 2016 20:54
Жаль... Очень жаль... Есть такая легенда. На самом краю небосклона есть место, называемое Мостом Pадуги. Kогда животное умирает, оно попадает на Мост Pадуги. Там бескрайние луга и холмы, по которым наши друзья могут бегать и играть все вместе. Там изобилие пищи, воды и солнечного света. И там нашим любимцам тепло и комфортно. В этом краю все больные и старые животные превращаются в молодых и полных энергии; имевшие травмы и увечья снова становятся здоровыми и сильными. Пусть ему будет там хорошо - на Мосту Радуги...
Спектр до Краля из Киева Показати IP 24 Вересня 2016 21:10
это откуда такая инфа ?)
Краля из Киева до Спектр Показати IP 24 Вересня 2016 21:35
Из интернета) Мост Радуги — мифическое место встречи в Загробном мире домашних питомцев и их хозяев, которое довольно часто упоминается в среде любителей домашних животных США, Великобритании и других стран. Легенда частично основана на мифологическом представлении о «мосте радуги» между землёй и небом (в частности, мост Биврёст в скандинавской мифологии).
Пацик із двора до Краля из Киева Показати IP 24 Вересня 2016 22:34
Відсипте і мені шо ви там курите таке шо вас так ковбасить
Краля з луцька до Краля из Киева Показати IP 24 Вересня 2016 22:47
Ну це легенда, але насправді. У кожної тваринки є свій покровитель, який захищає і оберігає їх, і який завжди мститься за їх кривдників.
Варвара до Краля з луцька Показати IP 25 Вересня 2016 13:17
Це все лжевчення,не треба ними захоплюватись.У тварин єсть душі,але після їхньої смерті душі розпадаються.Тільки у людини душа вічна,після смерті людини душа йде або в пекло,або в Царство Боже.
саша до Варвара Показати IP 26 Вересня 2016 05:54
ви персонально бачили як вони розпадаються? Чи батюшка сказав?
Перехожий Показати IP 24 Вересня 2016 21:25
Народ! Прокиньтесь! Ви стільки уваги приділяєте котам, в той час, як в Україні маса людей гинуть від голоду-холоду! Інші - під снарядами. Ще інші - від абортів. Для чого ця награна стурбованість! Лицеміри!
ось до Перехожий Показати IP 24 Вересня 2016 21:32
Повністю підтримую перехожого.
ВСІМ ПІДРАСАМ до ось Показати IP 24 Вересня 2016 22:58
ТО ЩО ТРЕБА ЩЕЙ НАД ТВАРИНАМИ ЗНУЩАТИСЬ, ЖИВИХ ІСТОТ КАТУВАТИ І ТОД НЕБУДЕ ГОЛОДНИХ ЧИ СНАРЯДИ ПЕРЕСТАНУТЬ ВБИВАТИ? ВИ НЕЛ@ДІ, НАСПРАВДІ ВАМ НІКОГО НЕШКОДА, А ТАКИМИ РЕПЛІКАМИ ВИ САМІ ПЕРЕД СОБОЮ СВОЮ БАЙДУЖІСТЬ ВИПРАВДОВУЄТЕ! "Я НЕБОЮСЬ ВОРОГІВ...., Я НЕБОЮСЬ ДРУЗІВ..., Я БОСЬ БАЙДУЖИХ БО САМЕ З ЇХ МОВЧАЗНОЇ ЗГОДИ І ВІДБУВАЮТЬСЯ І ВБИВСВА І ЗРАДИ!!!"
Анонім до ВСІМ ПІДРАСАМ Показати IP 25 Вересня 2016 06:59
У ваших словах є тільки ненависть. Ось такі із " пламенным взором" готові наробити і роблять чимало зла заради "високої мети". Злі ви, злі, а захист тварин є лише прикриття вашого гнилого єства. Живодерів не підтримую, але судячи по ненависних коментарях деяких захисників тварин, прихожу до висновку, що вони такі самі.
Яніна до Анонім Показати IP 25 Вересня 2016 15:28
Не злі, а справедливі.Злі -всепрощальщики,оце справжнє Зло
Іван до ось Показати IP 25 Вересня 2016 07:43
Взагалі-то, якщо людина знущається над тваринами, то рано чи пізно вчинить насилля і до людей. І тоді жертвою садиста може стати чи то маленька дитина, чи беззахисна бабуся. Садизм і жорстокість недопустимі у будь-яких проявах!
ось до Іван Показати IP 25 Вересня 2016 09:02
Повністю згідний. Але є такі гуманісти які люблять тварин більш ніж людей. Це не нормально. Ось приклад : Адольф Гітлер був вегетаріанцем і дуже любив свою вівчарку. А який це дало результат?
гвен до ось Показати IP 25 Вересня 2016 12:37
Сколько бездомных вы приютили? пока люди будут так думать,такие как эти двое будут множиться..от вседозволенности и безнаказанности.Жестокость это жестокость,и по все равно на кого она направлена.Зоозащита помогает так же и детям сиротам и инвалидам,только этого никто замечать не хочет, т к это ломает стереотипы "зоошизы..
Краля из Киева до Перехожий Показати IP 24 Вересня 2016 21:46
Прохожий, иди себе мимо таких тем вообще. Пиши где там про аборты, голод и холод. Здесь собрались люди, кто против садизма в целом и за справедливость в частности. Не может ни одна живая душа быть загубленной за просто так, за все должно наступить возмездие. И не надо нам тут спекулировать темами голода и снарядов. На войне люди собак и кошек подкармливают, с ними в землянках живут вместе, в мирную жизнь с собой их забирают.Так что кому из нас нужно проснуться и кто лицемерит - ответ очевиден)
Перехожий до Краля из Киева Показати IP 24 Вересня 2016 22:29
Суперечиш сама собі, краля. Тобто аборти, голодні смерті, загиблеь людей на війнах, - це справедливо? Чи це не ті самі живі душі, які губляться за просто так? Весь цей кіпіш - абсолютно награна озабоченість. Ти шкодуєш за невинними життями? Піди, приюти кота з помийки! Забири дворнягу! Зробила це? 3.14здєть - не мішки ворочити. До сраки такий гуманізм, коли люди шкодують котів, не звертаючи уваги на те, як навколо мруть люди.
Краля из Киева до Перехожий Показати IP 24 Вересня 2016 22:48
Не справедливо, но мы тут говорим о другом. А мучить кота это нормально? Не надо мне тут про мешки, я как раз с помойки кота подобрала, и кошке уже 4 года.
Перехожий до Краля из Киева Показати IP 24 Вересня 2016 23:06
Мучити кота - не нормально однозначно! Але дуже дивно виглядає, коли люди за котів переживають більше, ніж за собі подібних.
До перехожий до Перехожий Показати IP 25 Вересня 2016 09:31
І правильно роблять. Бо кіт сам себе захистити від таких "ТВАРЄЙ" не може, кіт не розуміє за що таке ставлення. А сам собі подібний в віділку поліції ще і бійку спровокував.
Анонім до Перехожий Показати IP 26 Вересня 2016 01:17
сделай всем одолжение- шуруй туда и спасай , кого пожелаешь, пиз-ь - не мешки ворочить - делай свою доброту - может времени на тупые коменты поубавится
Людина до Перехожий Показати IP 24 Вересня 2016 22:12
А що ти доброго і заради кого, зроби у своєму, нік43мному житті? Впевнена -НІЧОГО! ТАКІ НЕЗДАТНІ НА ДОБРО! -МИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ТИХ КОГО ПРИРУЧИЛИ!!!
Перехожий до Людина Показати IP 24 Вересня 2016 22:34
Ти когось приручив(ла)?
Людина до Перехожий Показати IP 24 Вересня 2016 23:00
Те що ти нікого не прирув і ніхто не захотів приручати тебе я впевнена, от і злоби в тобі багато...
Анонім до Перехожий Показати IP 24 Вересня 2016 22:42
Ніби все правильно пишеш друже... Але, чи піде людина вбивати собі подібних, якщо вона генетично налаштована давати життя, леліяти його в усіх формах і проявах. Напевно, ні. А де ж беруться садисти, бузувіри, вбивці? Корені, напевно, з дитинства. Виховання, обставини, оточення - це і формує особистість. В дитинстві, на перший погляд, невинні прояви жорстокості пояснюються "ой виросте - порозумнішає". Може й порозумнішати, проте може стати катом, садистом, вбивцею. Тому залишати такі речі без уваги і без покарання просто небезпечно для суспільства. Таких особистостей потрібно Ізолювати або лікувати... Глибина соціальної проблеми тут очевидна. А беззахисного кошеняти дійсно шкода...
Перехожий до Анонім Показати IP 24 Вересня 2016 23:13
Кошеняти - шкода. А щодо цих покидьків - є на них закон. Проливати тут крокодилячі сльози, разом з тим не помічаючи очевидних речей, - лицемірство.
ты че?? до Перехожий Показати IP 24 Вересня 2016 23:58
а что? будем ждать, когда маленькая жестокость переростет в большую? начнут с котенка, а закончать вашим ребенком, нравится перспектива?? тогда продолжайте защищать этих неполноценных!!
не важно до Перехожий Показати IP 25 Вересня 2016 00:06
ты че? начнут с котенка, а закончат твоим ребенком, пока ты будешь здесь сидеть и защищать всяких подобных им
Мыкола до Перехожий Показати IP 25 Вересня 2016 00:08
Хватить пиячити постійно!
Анонім до Перехожий Показати IP 25 Вересня 2016 08:52
Їхала, якось на днях, тай лежить собачка збита по серед дороги! (( шкода дуже...Але це принаймі зроблено випадково! А тут просто якісь познущались та шей виставили , щоб люди подивились які вони "розумні", а ми д*біли!! Такими людьми керує щось страшне, іпотрібно відповідати за наслідки!!!хоча би тим, яких можна виявити!!!!
Т. До перехожого до Перехожий Показати IP 25 Вересня 2016 11:10
Ви праві, але такі , як ці живодери, як кота так і людину можуть вбити. Це хворі люди.
Варвара до Перехожий Показати IP 25 Вересня 2016 13:13
Тут мова йде про жорстокість,насильство.Цим людям приємно було,коли кошеня мучилось.Всякі там маньяки колись починали з тварин,потім вбивали людей.
Дегенерату до Перехожий Показати IP 25 Вересня 2016 19:33
по себе не суди!!! если ты лицемер и равнодушный ходячий труп не значит что все такие и не приводи в примеры циничные доводы
ден до Перехожий Показати IP 25 Вересня 2016 20:19
больной ублюдок..вт почему у нас нет будущего..а людей не жаль..эт настоящие твари
оля до Перехожий Показати IP 27 Вересня 2016 11:01
Істина в дрібницях! Той хто турбується про котів, неодмінно виявить турботу і про людину. Співчувати це не лицемірство!
вача Показати IP 24 Вересня 2016 21:36
я плачу
Анонім до вача Показати IP 24 Вересня 2016 23:09
Плач, дарую бавовняну жилєтку!
ВВВ Показати IP 24 Вересня 2016 21:37
ТІ ХТО МОЖУТЬ НЕЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ЗНУЩАННЯ НАД ТВАРИНАМИ НЕ МОЖУТЬ НАЗИВАТИСЬ ЛЮДЬМИ! ЦЕ БЕЗДУШНІ ПОТВОРИ І ВОНИ НЕ МОЖУТЬ ЩИРО ВБОЛІВАТИ ЗА ЛЮДСЬКЕ ГОРЕ !! "МИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ТИХ КОГО ПРИРУЧИЛИ " -!!!!
Перехожий до ВВВ Показати IP 24 Вересня 2016 22:33
Одне питання - Ви хоч когось приручили?
ВВВ до Перехожий Показати IP 24 Вересня 2016 22:56
А ВИ ЯК ДУМАЄТЕ? Я ЖАДНОГО РАЗУ НЕПРОЙШЛА МИМО ЗЛА "МОВЧКИ", ХОЧ ЦЕ НЕ РАЗ МЕНІ ДОРОГО ОБХОДИЛОСЬ.
Модератору Показати IP 24 Вересня 2016 21:59
Де мої повідрмлення? Що це за бард@к??
000 Показати IP 24 Вересня 2016 22:01
Віддам викоханих кошенят у добрі руки. Хлопчики.Мама- киця вже навчила ловити мишей.
Ніка до 000 Показати IP 27 Вересня 2016 03:12
Маму кицю СТИРИЛІЗУЙТЕ щоб не родила більше кошенят і Ви не мусили шукати добрі руки, бо такими добрими руками (часто буває) можуть стати такі як ці два садисти що знущалися над кошенятами.А ще дуже часто буває беруть люди кошеня чи совача бо маленьке і гарне а коли підростає або захворіє то викидають на вулицю як смітя чи до лісу вивозять.Ті тварини які виживуть родять. ОТ ЗВІДКИ СТІЛЬКИ У НАС НА УКРАЇНІ БЕЗДОМНИХ ТВАРИН!!!! На заході Дуже багато людей стерилізує свої коти і собаки а притулки коли знаходять добрі руки для кота чи собаки то ПІДПИСУЮТЬ УМОВУ ПРО АДОПЦІЮ ДАНОЇ ТВАРИНИ В ЯКІЙ Є ПРАВЕЛА ЯКИХ ПОТРІБНО ДОТРИМУВАТИСЬ (ЗВІСНО КОЖНА ТВАРИНА ЯКА ВИАДОПТОВУЇЦЯ МАЄ МІКРО ЧІП) ВОЛОНТЕРИ САМІ ЗАВОЗЯТЬ ТВАРИНКУ ДО НОВОГО ДОМУ А ПОТІМ ІНТЕРЕСУЮЦЯ ЯК ВОНА ПРОЖИВАЄ. МОЖЕ КОЛИСЬ І В НАС ТАК БУДЕ. ПОЧНІЙМО СТИРИЛІЗОВАТИ НАШИХ КОТІВ І СОБАК. ПРОШУ ВАС ЛЮДИ ЯКШО ВАМ НЕ БАЙДУЖА ДОЛЯ НАШИХ ЧОТИРОЛАПИХ ДРУЗІВ СТИРИЛІЗУЙТЕ!!!! НЕ РОЗМНОЖУЙТЕ БЕЗДОМНІСТЬ!!!!! ЦЕ ЄДИНИЙ ВИХІД!!!!!!
На базарі Показати IP 24 Вересня 2016 22:02
Пенсіонери вже просять зважити дві картоплини... Не подивуюсь що пси і коти скоро стануть найдешевшими м'ясними продуктами для народу який голодає. Люди доведені тарифно-ціновим геноцидом до краю... Порівняйте пенсіі та зарплати з цінами і тарифами. Як вижити? Це знущання з народу Украіни покруче знущання над котиком. А наші обіцяльники кращого життя прилітають до виборців на чартері за 40000 дол. В туфлях зі шкіри за 1млн. гривень... То хто живодери? Поідьте на бойню погляньте на телят, корів, коней, свиней, кроликів яких на ковбасу та інші м'ясопродукти переробляють. Не перегніть палку котолюби- людей не погубіть. Чи ви мишей не вбивали на мишоловку? А це теж знущання. Роботу треба провести але не тільки з ними.
шок до На базарі Показати IP 24 Вересня 2016 23:04
от якщо вибачимо садистам відразу пенсіонери стануть жити розкішно!! Чи може якщо вибачимо катам котинят то вони завтра шкуру з пенсіонера з а 3 гривні знімуть!!! ? чи ні???
А ти до шок Показати IP 25 Вересня 2016 14:50
Не бачиш шо вже знімають з пенсіонерів останнє і шкуру теж?
Мыкола до На базарі Показати IP 25 Вересня 2016 00:09
Як вижити? — Працювати і не скиглити
А я до Мыкола Показати IP 25 Вересня 2016 14:52
Працюю податки сплачую. От може ти мені європейську зарплату до євроцін і тарифів підкинеш?
До перехожого Показати IP 24 Вересня 2016 22:04
От через таких садистiв i гинуть люди!!! Представ, що вона зробить з людиною, якщо так знущалась над беззахисною тваринко.
Перехожий до До перехожого Показати IP 24 Вересня 2016 22:31
Зрі в корєнь! Бачили, в якій організації вона перебуває? От там шукайте!
123 Показати IP 24 Вересня 2016 22:05
Может траур объявить по стране? Пенсионеры голодают, считают копейки, в стране вор на воре, бардак, война а вы тут слезу из народа давите.
VV до 123 Показати IP 24 Вересня 2016 22:41
ЧЕРЕЗ ТАКИХ ЯК ТИ І В КРАЇНІ БАРДАК! ТИ НЕ ПЕРЕЖИВАЄШ ЗА ПЕНСІОНЕРІВ ТИ НІ ЗАКОГО НЕ ПЕРЕЖИВАЄШ, НАСПРАВДІ ТИ - БАЙДУЖИЙ!
Анонім до 123 Показати IP 24 Вересня 2016 23:25
Все починається в житті з малого З зернинки - хліб, З промінчика - зоря. Садист і вбивця розпочав свою дорогу, Замучивши маленьке кошеня!
456 до 123 Показати IP 25 Вересня 2016 21:14
100%
000 Показати IP 24 Вересня 2016 22:05
Віддам викоханих кошенят у добрі руки. Хлопчики.Мама- киця вже навчила ловити мишей.
лора до 000 Показати IP 25 Вересня 2016 16:40
Відправити іх туди,звідки приіхали,вони не помвняються,такими садиста і залишуться,а в лугандоніі таких чимало
000 Показати IP 24 Вересня 2016 22:05
Віддам викоханих кошенят у добрі руки. Хлопчики.Мама- киця вже навчила ловити мишей.
123 Показати IP 24 Вересня 2016 22:06
Может траур объявить по стране? Пенсионеры голодают, считают копейки, в стране вор на воре, бардак, война а вы тут слезу из народа давите.
000 Показати IP 24 Вересня 2016 22:06
Віддам викоханих кошенят у добрі руки. Хлопчики.Мама- киця вже навчила ловити мишей.
людина Показати IP 24 Вересня 2016 22:09
Кожен отримає по ділам своім,а знущатися над слабшим великий гріх,на сході вмирають найкращі а ця мразота сюди приіхала над твариною знущатись,хочеться вірити що справедливість є
На базарі Показати IP 24 Вересня 2016 22:09
Пенсіонери вже просять зважити дві картоплини... Не подивуюсь що пси і коти скоро стануть найдешевшими м'ясними продуктами для народу який голодає. Люди доведені тарифно-ціновим геноцидом до краю... Порівняйте пенсіі та зарплати з цінами і тарифами. Як вижити? Це знущання з народу Украіни покруче знущання над котиком. А наші обіцяльники кращого життя прилітають до виборців на чартері за 40000 дол. В туфлях зі шкіри за 1млн. гривень... То хто живодери? Поідьте на бойню погляньте на телят, корів, коней, свиней, кроликів яких на ковбасу та інші м'ясопродукти переробляють. Не перегніть палку котолюби- людей не погубіть. Чи ви мишей не вбивали на мишоловку? А це теж знущання. Роботу треба провести але не тільки з ними.
111 Показати IP 24 Вересня 2016 22:19
Якось підозріло блін! Скільки часу воно жило в них і причому по вашій версії над ним там постійно знущались...потім скільки ще собі гуляло після того випадку...але як тільки його знайшли ці супер захисники і почали лікувати то померло?
ВВВ до 111 Показати IP 24 Вересня 2016 23:16
Нічого підозрілого тут немає! Котячий організм частіше важких симптомів непроявляє, хворіє "тихо", а потім ніби раптово помирає. Це дуже терплячі фізично тварини і духе слабкі насправді... Я б хотіла взяти те кошення але коли почила на фото ту кров з носика відразу зрозуміла що воно жити не буде, на жаль, а міні це дуже важко ...
ага підозріло)) ха х до 111 Показати IP 24 Вересня 2016 23:16
воно після того всього попало в той притулок, то ти думаєш там шо всі коти здорові? воно там могло чимось банально заразитись
ага підозріло)) ха х до 111 Показати IP 24 Вересня 2016 23:17
воно після того всього попало в той притулок, то ти думаєш там шо всі коти здорові? воно там могло чимось банально заразитись
Killer Показати IP 24 Вересня 2016 22:30
Завалю уродов за символическое вознаграждение .
VV до Killer Показати IP 24 Вересня 2016 23:19
Скыльки?
Шо за до Killer Показати IP 24 Вересня 2016 23:33
Базар? Ти красава в зеркало гляди. В собі спочатку урода завали.
нн до Killer Показати IP 25 Вересня 2016 08:27
Сколько валителей на погосте кости сушит ?
До Таропіноі і Гнатю Показати IP 24 Вересня 2016 22:34
Вибачтесь через і-нет, бо вас такі як ви загноблять
Валентина до До Таропіноі і Гнатю Показати IP 24 Вересня 2016 23:20
Сподываюсь вмбачення недопоможуть!!!
Кот Показати IP 24 Вересня 2016 22:57
Пробував писати ,мля одні мати виходять... Ну окрім того ,що відмудохати до мяса нічого доброго в голову не приходить ,хоча це їх не виправить.Їх треба загнобити морально всі хтоїх знає повинні їх гнобити і принижувати.
Іди ти до Кот Показати IP 24 Вересня 2016 23:26
Мишей лови, поки захисники мишей до тебе не добралися. Відмудоханий і загноблений ти наш. І не жалко тобі мишей знищувати і мучити? Садист.
Лучанка Показати IP 24 Вересня 2016 23:06
Багато людей нічого не зрозуміло.вв основному ті,які не люблять нічого що не можна з'їсти.бідний котик!сволочі попався.не захищайте ту дрянь,майте хоч жалість до маленької тварини.вона ж жива!тварини теж мають душу,не мають духа.не беріть гріх на себе та своїх дітей.кіт- містична тварина.
Психлікарня Показати IP 24 Вересня 2016 23:16
О! Тут повний аншлаг з наших пацієнтів! Ненависть, помста, погрози- "вєрним"путьом ідєтє таварищи. І чим ви відрізняєтесь від Тар. І Гнат.? Койки готові. Смирительні сорочки теж. Не уподібнюйтесь. Не чиніть за ділами іх.До речі, а де результати розтину котика? Може він помер від гіпертурботи? Залюбили? В нас і такі пацієнти є. Т і Г вибачтесь через інтернет. Бо бачте скільки зла викликало ваше зло.
Лучанка до123 Показати IP 24 Вересня 2016 23:19
Ти нормальний? Чи такий самий? Тільки не зловили?їх накаже як не народ,то вони заробили собі карму.мало не покажеться.хочеш в темному провулку зустрітися з таким,як той пацан.не відомо,що йому зайде.
56 Показати IP 24 Вересня 2016 23:24
зловлю, вбю обох садистів
Dm до 56 Показати IP 25 Вересня 2016 12:41
Готовий вбити двох людей і сісти на пожиттєве?
ВВВ до Dm Показати IP 25 Вересня 2016 14:07
Наша правоохоронна система працює так, що його нннніііхтооо і ніколи не знайде....
wert Показати IP 24 Вересня 2016 23:35
zydov-ot vlasti!
Михаїл Показати IP 25 Вересня 2016 00:17
Коли похорон кошеняти ?
АСАВ Показати IP 25 Вересня 2016 00:50
Походу нынче коты в авторитете...
Таня Показати IP 25 Вересня 2016 03:27
За біблійною легендою коти і собаки нам в Бога хліб випросили я думаю про це не варто забувати...
Христос сказав Показати IP 25 Вересня 2016 07:32
Хто з вас без гріха - хай першим кине на неі каменем. Тоді люди бачили себе. І ніхто не кинув...
Лучанка Показати IP 25 Вересня 2016 07:32
Люди схаменіться!!!Я розумію жалко живу істоту,але це вже занадто !!!!Що відвертають увагу від більш наболілого?!!!!А ми на це ведемося
123 Показати IP 25 Вересня 2016 08:16
Що особисто мене напрягає у цій ситуації. Однозначно-: я за покарання садистів! Такі випадки не повинні залишатися безкарними. Але...Напрягає мене те, що почали підкреслювати постійно, що ця дівчина з ЛНР. Шановні, раніше не катували тварин? Чому саме зараз і знов підкреслено- переселенка зі Сходу? Ці факти завжди потрибно зауважвати і карати винних, звідки і ким би не були садисти! І в чомусь я солідарна з Перехожим, згадуючи радість моїх земляків в соцсетях, коли загинуло 50 людей в Одесі...Це як назвати? Це не садизм, шановні? Читати про" смажених колорадів" було гидко . Підозрюю, що і зараз мене, як Перехожого, заплюють. Але, в Одесі загинули прості люди. Чому ви їх не жаліли і, впевнена, не пожалієте і зараз. Так, мене коробить і коли знущаються з загиблих українських вояків і на тій стороні конфлікту. Яка різниця? Це прояви одного порядку. А кошеня жалко, бо це беззахісне створіння, як дитинка, воно навіть не може захищатися від нелюдів.
До 123 до 123 Показати IP 25 Вересня 2016 14:43
Дуже з Вами згідна! Я коли побачила 92 коментаря під цією новиною - то відразу подумала, що навіть страшенне звірство в Одесі не викликало такого резонансу серед наших читачів. Знущання над беззахисною твариною неприпустиме і має бути покаране якимсь реальним покаранням - виправними роботами, наприклад, бо сьогодні - кошеня, завтра - людина. Але насторожує, коли нашим співвітчизникам людей менш шкода ніж кошеняти. Не було стільки закликів знайти і покарати катів, як в цьому випадку. Добре, що люди нетерпимі до жорстокості щодо братів наших менших, але якже щодо наших справжніх братів?
Анонім до 123 Показати IP 25 Вересня 2016 15:31
У ваших міркуваннях логіки ноль,
месник Показати IP 25 Вересня 2016 08:29
Народ, все звісно класно, захищаємо котиків, собак, а людей коли почнемо захищати? Не один раз викликав поліцію і втручався сам, бо малолітні герої бомжів били і на камеру знімали, одного з героїв з цтвільного корпусу Азов, сам бачив. Ще здивувався, то юнак бомжів генселить, то котиків захищає! Може цінності переберемо?
Патріот Показати IP 25 Вересня 2016 08:40
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!!!
Анонім Показати IP 25 Вересня 2016 11:31
Хотілося б побачити заключення ветеринара по цьому котику, аналізи, рентген та діагноз .Бо не віриться, що воно померло від травм, на мордочці рясніє вірусна інфекція
країна Показати IP 25 Вересня 2016 11:33
Можна робити все і всім: знущатись над тваринами і людьми, морити голодом і вбивати тих і інших.... Просто ПОТІМ нічого і нікому не буде. НЕ БУДЕ! Країна ідіотів, яка вбиває сама себе. Що там за бідних тварин. Он дівчинку в Нововолинську вбили і ЩО? ТИ-ШИ-НА. Так що .....
Збоку тьотка Показати IP 25 Вересня 2016 12:13
Які д*більні коменти.
Піпец Показати IP 25 Вересня 2016 12:49
Оце розкрутили тему, по всіх місцевих ресурсах. Більш проблем в нас немає ?
Краля из Киева до Піпец Показати IP 25 Вересня 2016 15:22
Об этой теме вся страна говорит. Вот только несколько общеукраинских интернет изданий, которые опубликовали эту новость: РБК-Україна "Умер котенок, ставший жертвой луцких живодеров" https://styler.rbc.ua/rus/zoopark/umer-kotenok-stavshiy-zhertvoy-lutskih-zhivoderov-1474792962.html, Пресс-центр " Померло кошеня, над яким познущались садисти із Луцька" http://press-centr.com/ua/news/19716_Pomerlo-koshenya-nad-yakim-poznushchalis-sadisti-iz-Lutska, Комсомольская правда в Украине "В Луцке умер котенок, которого садисты "постирали" в машинке" http://kp.ua/incidents/552077-v-lutske-umer-kotenok-kotoroho-sadysty-postyraly-v-mashynke. Эта ситуация давно уже вышла за пределы этого города.
Віктор Показати IP 25 Вересня 2016 15:53
Подобаються коментарі , які починаються зі слів "- люди схаменіться! У нас багато інших проблем" складається враження, що від них уряд таким чином приховує який вірус, чи кінець світу! Немає НЕ ВАЖЛИВИХ проблем чи це насильство з людини чи тварини. Тим і відрізняється наша Волинь своїми великими серцями! Пенсіонери вже не перший рік купують по дві картоплини, війна не перший рік, а уряд як працював так і буде працювати. Тому випадкові перехожі на сайті є безліч тем де ви можете лишати свої коментарі про важливі проблеми, які турбують вас не перший рік. А людям , які захищають, дають домівку для беззахисних тварин НИЗЬКИЙ УКЛІН!!!! Більше би вас таких !!
Мясник Показати IP 25 Вересня 2016 16:20
Местные жители надо как то реагировать на живодеров...провести беседу разъяснительную ,
Тут Показати IP 25 Вересня 2016 16:48
Гасло свіже : хто ість ковбасу- той живодер!
лучанка до Тут Показати IP 25 Вересня 2016 17:15
шановна Дана. організуй вилов кошенят, собачок у масиві Лаврів, Квітневе. їх стільки там бігає за бідними пенсіонерами, які не мають чим себе прогодувати, а не цих животних. наступає зима , кому вони потрібні. жалістю не покормиш.
ВОВК Показати IP 25 Вересня 2016 17:23
тепер чмирі ходіть і оглядайтесь.
Я- до Лучанки Показати IP 25 Вересня 2016 18:34
Кошенята і щенята, що потрапляють до притулку "Ласка", яким керує Дана Новарчук, помирають від хвороб у страшних муках. Тут мутують віруси, тварин ніхто не вакцинує, вони сидять всі разом у тісних клітках і заражаються одне від одного. Так що не туди звертаєтесь, шановна. Дана Новарчук давно жалість до братів наших менших проміняла на дзвінкі монети. А міська рада через притулок відмиває гроші. Тому в притулок нікого зі сторонніх не пускають. Прийдіть і спробуйте потрапити туди без попередження - і ви побачите конаючих і мертвих тварин.
Валентина до Я- до Лучанки Показати IP 25 Вересня 2016 21:05
ДАВАЙТЕ ОРГАНІЗУЄМОСЬ І ПІДЕМО.....
честь Показати IP 25 Вересня 2016 20:25
Може воно померло після того як його віддали Пані Богдані...
доктор Показати IP 25 Вересня 2016 22:57
Краіна поступово стає дурдомом, головне подати правильно інфу через смі,щоб заодно посилити ненавість до переселенців. Ми привикли вже до вбивств ненароджених дітей, це вже стало нормою,бо в законі. Привикли до безглуздоі війни.. Скільки мирних людей гине на сході... Скільки вже фото з чорною смужкою у сімей укаінців... Не той зараз час,шановні,щоб так сильно і довго плакати за котиком. Це діагноз якись вже....
Враження Показати IP 26 Вересня 2016 10:44
що деякі представники молоді д***ьні, або тугі в розвитку. Показували сюжет по телебаченню про цей випадок, то в коледжі де вчиться ця Таропіна наперебій розказували, яка вона старанна студентка і як вчиться на відмінно, а одногрупники коли стали говорити, то можна взагалі було офігіти - одна говорить, що це відео в групі вони вже бачили і "ну посміялись, бо це ж такий жарт, але ж ніхто не думав, що це відео виставлять в інтеренет", тобто вони бачили це звірство посміялись і тільки, а друга все запевняла "ми не засуджуємо Таропіну, ні-ні, її ніхто не засуджуватиме", то ви її ,б...ть, там на дошці пошани увіковічте і винагороду виплатіть, де***льне покоління покемонів.
З ТАКИМИ МІНІСТРАМИ до Враження Показати IP 26 Вересня 2016 18:57
Й ГОДІ ЧЕКАТИ ЧОГОСЬ ІГШОГО!!!! ВИХОВНУ СИСТЕМУ ЗНИЩЕНО! І не без допомоги журналістів! Вчителі ні що! Тим, бл"@ть? діткам, і сдлва немає права сказати, вони є бо знають свої права! Чуть що--винен вчитель!!! Батьки визованням не зацмаються от і плодяться дегінерати, ск-ти!!!
ольга до Враження Показати IP 2 Жовтня 2016 15:39
Обоих ур*дов-живодеров в бетономешалку, пусть на себе попробуют. А те кто путают события в государстве и издевательство над беззащитным животным-это ни одно и тоже. Кто то при желании может себя защитить, а кто то не в силах. Садистам одна дорога.
Инна Показати IP 2 Жовтня 2016 20:40
Мы подали петицию Президенту Украины на тему «Посилити покарання за жорстоке поводження з тваринами.» Пожалуйста, проголосуйте за петицию и распространите информацию об этом, где сможете. Ссылка на петицию https://petition.president.gov.ua/petition/29359 Спасибо.
Санітар Показати IP 10 Серпня 2018 15:31
Та насправді всі люди це під*раси яких не шкода бо б... за 30 срібняків і маму свою вб'ють))) А українці це взагалі біомусор який нікол жити добре не буде. Стрибунці б...