USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучани проти «Беркуту» на Театральній площі

6 Грудня 2013 15:05
Колективного вуличного захисту та наступу навчали усіх охочих активісти луцького Євромайдану.

Декілька десятків молодих людей взяли участь у навчанні, що відбулося на Театральному майдані у Луцьку 6 грудня.

Як розповіла координатор Євромайдану Майя Москвич, протистояти «беркутівцям» неможливо, але елементарні правила того, як потрібно рухатися та триматися один за одного мітингувальникам, варто вивчити.

До заходу долучилися представники охорони Євромістечка та студенти, серед яких були не лише юнаки, а й дівчата.

Їх навчили декількох вправ, які потрібно знати для того, щоб правильно колективно взаємодіяти під час масових акцій.





















































Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Александр Показати IP 6 Грудня 2013 15:33
За заголовок - пять с плюсом! А еще можно на майдане в "ручеек" поиграть, но только девушек нужно побольше...или в "слона"
Юрій Показати IP 6 Грудня 2013 15:43
Не має чим зайнятись, пішли б вчитись. "Борода" на місці, всі решта також.Ось результат "революції", обман.
лучанин Показати IP 6 Грудня 2013 15:45
Покачалися в грязюці, придури? Майя, вибач, але ти дурненька.
123 Показати IP 6 Грудня 2013 15:51
НЕ хочеться когось ображати але це ідіотизм))))))
Александр Показати IP 6 Грудня 2013 17:18
Не забывайте, ЭТО ДЕТИ! Уже майданутые, да, но это еще не клиника, это всего лишь ДЕТИ! РОДИТЕЛИ, ЗАБЕРИТЕ ДЕТЕЙ С УЛИЦЫ ДОМОЙ!!! ИМ ВАШЕГО ТЕПЛА, ВАШЕЙ МУДРОСТИ НЕ ХВАТАЕТ!!!
Толя Показати IP 6 Грудня 2013 17:25
За кого ви, дітки, боретесь? За "ляльколюба" Бондаря ? За Пустовіта? За Гузя, який несамореалізувався?
вася Показати IP 6 Грудня 2013 17:54
за Батькiвщину боремось!!!!
Анонім до вася Показати IP 6 Грудня 2013 18:15
А в тебе її ніхто не забирає! Нове покоління : діти-зомбі(((
Анонім Показати IP 6 Грудня 2013 18:08
це якому остолопу прийшло в "світлу" голову вчити дітей опору "беркуту"вони ж діти і дійсно полізуть в бійку,де в кращому разі будкть просто побиті,а в іншому щей покалічені,майдануті вожді видно зовсім з глузду з"їхали,діти не слухайие ціх вождів,чінити опір беркуту хай йдуть самі,але ж не підуть ,бо дубіняк не хочуть,той вас вчать ,все що їм потрібно,це дірватися до влади,а діти для них просто інсирумент і прикриття,дорослі бовдури ховаються за дітей,ні совісті ні сорому.
невася Показати IP 6 Грудня 2013 21:25
быдолашні зомбі тіпа масі і васі наша батьківщина це не гузь або бондар хочете бидлом в польщі на фермі працювати то дуркуйте за пару людей .які богатіють за рахунок европи.а більшість лучан злидні і хочуть істи та грошей