USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Луцькі паломники приклонилися до Холмської ікони Богоматері

22 Вересня 2016 09:23
У день Різдва Пресвятої Богородиці - 21 вересня - у Луцьку відбулося паломництво до оригіналу чудотворного образа, який датується ХІ століттям та зберігається у Музеї волинської ікони. За закликом митрополита Луцького і Волинського Михаїла молилися за дощі і відновлення джерел нашого краю.

Про це повідомили у прес-службі Волинської єпархії.

До святині вирушили хресні ходи. Перший – від храму Холмської Богоматері, де перед цим відбулася Божественна Літургія з нагоди престольного празника під проводом владики. Друга хода відбулася від кафедрального собору Святої Трійці. Процесії зустрілись і спільно рушили до музею.

Поки прочани підходили, вшановували чудотворну ікону, складаючи пожертви на реставрацію волинських образів, духовенство правило акафіст, безперервно повторюючи його.

На завершення богослужіння до його учасників звернулися митрополит Михаїл та завідувач музею Тетяна Єлісєєва, яка подякувала за щорічні пожертви – вагому підтримку для реставраторів, аби давні ікони «і зараз служили Господу».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
коля Показати IP 22 Вересня 2016 10:04
2016 рік надворі пгм-ті носять ікони і водять хороводи...
ти до коля Показати IP 22 Вересня 2016 11:47
чучело ти нерозумне, вчора було велике християнське, і всі віруючі люди йшли і молилися. "розумник" без мозгів.
до колі Показати IP 22 Вересня 2016 11:13
коля іди покайся!!
Віталій Показати IP 22 Вересня 2016 11:14
Я атеїст. Чому я маю двитися на цей цирк фанатиків!... У церкві хай роблять, що хочуть. Хоч ритуальні жерствоприношення... А для чого це все виносити на показ?! У нас же не релігійне правління! Та і 21 століття на дворі, прогрес, технології... Ще й дітей морозять!
Тільки до Віталій Показати IP 22 Вересня 2016 12:00
нерозумні люди ні у що не вірять, ті, які з головою не дружать, але то до пори до часу. Потім в житті стаються ситуації, які кардинально все змінюють і такі атеїсти як ти , вже зовсім інших пісеньок співають. Дехто думає, що пити , їсти і ср..ти - то основні потреби людини, а духовність - то вже другорядне.
Анонім до Віталій Показати IP 22 Вересня 2016 14:00
Атеїст.то й сиди собі тихо.це не показ.так було завжди.може такими методами і достукаються до людей.але до тебе навряд.вот як вдарить тебе.о тоді ти й подумаєш.
Гринь Деревко Показати IP 22 Вересня 2016 11:26
зате як про джерело святої Анни писали, ой))) міліє, бо москалі, а не українські священики (ага, десант путіна воду випив))). А ти глянь - "столичний патріярхат" теж доща потребує, посуха є, виявляється г-г-г.
Анонім до Гринь Деревко Показати IP 22 Вересня 2016 13:57
Ну ти й придурок
Гапка до Гринь Деревко Показати IP 22 Вересня 2016 17:01
Гарно підмічено! все-таки, виявляється, погода на всіх впливає, не тільки виключно на УПЦ. то може, і КП тоді - сепаратисти?))))
Гапка Показати IP 22 Вересня 2016 17:28
Погано, що ікони, котрі були створені для молитви, тепер знаходяться по музеях. Не "воїнствуючий атеїзм" при владі. А ще погано назначати молебень задля дощу як раз перед тими днями, коли і синоптики про появу дощів попереджали. Але у цьому - весь КП, нічого казати.
Хтось до Гапка Показати IP 23 Вересня 2016 07:59
Добре, що в нас хоч МП сильно праведний...
Орест Показати IP 22 Вересня 2016 23:04
Це той шо купує все у "Софрино" а сам кричить про кулі-свічки? Тепер спекулює на чомусь новому? Політикан. Мерз*та з бородою.