USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Сесія в облраді закінчилася: Мітингувальники погрожують не покидати сесійну залу

4 Грудня 2013 14:20
Після перерви позачергова сесія облради закінчилася. Зареєструвалося 37 депутатів, а цього не достатньо для продовження роботи.

Натомість мітингувальники не хочуть йти із сесійної зали в облраді та нарікають, що до їх думки не прислуховуються.

Так, за станом на 14:20 ситуація наступна: мітингувальники заявили, що нікуди не підуть з сесійної зали, поки влада не дослухається до їх вимог. Вони не покидатимуть приміщення до закінчення робочого дня. Протестуючі уже зайшли до приміщення й заняли власні місця.

Зі слів одного з активістів, величезною неповагою в боку окремих депутатів є те, що вони не беруть участі у голосуванні, а в облраді не прислухаються до вимоги мітингувальників щодо відставки діючої влади - Бориса Клімчука та Володимира Войтовича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
вася Показати IP 4 Грудня 2013 14:31
в теплі. Красота. Валіть в Київ.
саша Показати IP 4 Грудня 2013 14:57
Д е Б і Л и просто іншого слова нема
Марічка Показати IP 4 Грудня 2013 16:01
Відпустіть людей(політиків маю на увазі) додому. Їх ждуть сім'ї, як і вас всіх. Досить вже...
Анонім Показати IP 4 Грудня 2013 16:33
А до кого прислухатися? До купки озвірілих активістів разом з Гузем? Климчук, повиганяй їх сраним віником!
Українець до Анонім Показати IP 5 Грудня 2013 10:35
Ти чертяка шо базариш!!!
Я Показати IP 4 Грудня 2013 17:21
Кров пролита на МАЙДАНІ на совісті волинських РЕГІОНАЛІВ. КЛІМЧУК З ВОЙТОВИЧЕМ ВАС ПРОКЛЯСТИ МАЛО. ЗАСРАНЦІ!
Лучанин до Я Показати IP 5 Грудня 2013 00:45
Да дружище ты непроходимый д.......л
Петро Показати IP 4 Грудня 2013 17:22
За сьогоднішні події,тобі ГУЗЬ. честь,хвала,і низький уклін
Іра Показати IP 4 Грудня 2013 17:46
Гузь, поміняй вже свою зелену вязану кофту і вдягни щось інше - революціонер смердяківський. Якщо ти вимагаєш звільнення цієї влади, спочатку вали і ти геть від депутатства свого, а тоді поговоримо про інших. ГЕТЬ ГУЗЯ!
ТАРАС до Іра Показати IP 4 Грудня 2013 18:31
Іра!!! А Вітіва чого забула???
Сергій Осійчук Показати IP 4 Грудня 2013 20:57
блін-клінтон. Хтось може написати, які вимоги висувають мітингувальники? можливо все правильно вимагають і їх необхідно підтримати всією громадою?!
оля Показати IP 4 Грудня 2013 21:19
Робітники, вже напряцювалися, пішли знову на перерву. Бояться щось вирішити для народу. ПОДАЙТЕ У ВІДСТАВКУ, ЯКЩО НІЧОГО НЕ МОЖЕТЕ ПУТНЬОГО ЗРОБИТИ
земляк Показати IP 4 Грудня 2013 21:44
Клiмчука як оплот регiонiв на волинi та першого злодiя гнати, не забути I Карпюка з Башкаленком
Для роздумів Показати IP 5 Грудня 2013 02:24
http://ukrpravda.ua/news/evrozveri-anatomiya-proevropeyskogo-bespredela
макс Показати IP 5 Грудня 2013 08:28
Гоніть вже в шию цих вошивих революціонерів, які не чесно заробили своїми руками ні однієї копійки. Їм люди плюють в обличчя, а вони кажуть, що Божа роса і рвуться до влади, як свині до корита. Ну кого Ви бачите в кріслі голови обладміністрації? Алкаша Вітіва, нездару Бондара, Тупоголового крикуна Гузьо чи злодіїв типу Козюри чи Оськи? Згоден, царя Бориску треба міняти, але покажіть достойну альтернативу, а не те збіговисько під стінами, що запісяло і закакало весь центр міста.