USD 39.85 40.24
  • USD 39.85 40.24
  • EUR 40.00 40.20
  • PLN 9.95 10.20

«Прощання слов'янки» для любителів Потапа і Насті

19 Квітня 2016 19:32
Луцькі активісти провели лучан, які поїхали у Рівне на виступ дуету, під марш «Прощання слов'янки».

Відеозапис із події, яка відбулася сьогодні, 19 квітня, опублікував на своїй сторінці у Facebook активіст «Автомайдану» Ігор Алексєєв.

Нагадаємо, концерт дуету Потапа і Насті Каменських у Луцьку скасували. Натомість, його перенесли у Рівне.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Лех Показати IP 19 Квітня 2016 19:48
За**оти поїхали,
12345 Показати IP 19 Квітня 2016 20:07
ненормальні активісти провели під марш з почестями,не подобається не йди на концерт,їм до лампочки .ПОТАП і НАСТЯ для своїх прихильників все одно зробили св'ято.Приходько бастуйте вона теж на євробаченні за рашу була.
Луцьк Показати IP 19 Квітня 2016 20:40
Коли вже по тих * активістам * заграють марш? Тільки не стройовий, а тр****й.
Анонім до Луцьк Показати IP 20 Квітня 2016 07:39
На війні буває так. Що одні перемагають, а інші гинуть. Вина активістів лише у тому що не об'явили справжньої війни мафії.
Просто лучанин! Показати IP 19 Квітня 2016 21:16
Долбо@оби. Інших слів нема.
ще не зовсім свідоми Показати IP 19 Квітня 2016 21:36
Класна пара! Жаль, що не виступлять у нашому місті.
активістам ріспект Показати IP 19 Квітня 2016 22:51
досить терпіти цих прихвостнів кремлівських https://www.youtube.com/watch?v=f2Ri2VRTUbc за іншої ситуації між нашими країнами, можна було б сперечатись за музичні вподобання, а так хай попсу свою примітивну десь в рашці розповсюджують
Перехожий Показати IP 19 Квітня 2016 22:59
Оце ж ті активісти **бнуті! Яка вам Європа? За вами Аушвіц плаче!
Мирон Показати IP 19 Квітня 2016 23:04
В житті б не подумав,що в рідному Луцьку є стільки "вати".. Ну і цілуйтеся з кацапськими підстилками ує@ки..
777 Показати IP 19 Квітня 2016 23:10
Музиканти, які бігають в трюсілях на сценах країни, яка знищила більше сотні волинян. та тисячі українців не заслуговують на повагу. Це проект, який нижче середнього рівня для Європи, але для наших "Б**ів" і "так сойдет". Хіба вони прагнули почути інше? Вони рефлекторно хавають, те що їм пропонує TV та радіо FM. А пропонують фанам потапів музичну тухлятіну, яку нереально почути на світових радіохвилях світової рок та поп музики. Росіяни використовуючи українські радіостанції та телебачення та протягом двадцяти років виховали ціле покоління " культурних" де*лів, які не володіють європейськими мовами та не знають іноземної культури.
ааа Показати IP 19 Квітня 2016 23:10
таким п-кам не місце в луцьку
бивший автомайданіве до ааа Показати IP 20 Квітня 2016 16:00
Ви всі автомайданівці сц*к*ни які бояться їхати в Ато а мутите тут гроші і на бурштин як їзди всі думали тікі як вимутити так шо спочатку на себе подивіться позоріще !!!
Читач Показати IP 19 Квітня 2016 23:25
від російського газу важко відмовитись, але ж від російської попси та артистів можна і потрібно відмовлятись, а тим більше від московських дуполизів
12345 Показати IP 19 Квітня 2016 23:44
от видно всю культуру схаменіться ,чоро куча українців їздить на заробітри в рашу їм с*аки витирати,і заробляти бабло.То нормально.Я в шоці
Вова Показати IP 20 Квітня 2016 06:21
активіст Котлюк, атестував поліцію, тепер атестує артистів, купив новий джип, з зарплатою журналіста? де взяв гроші? "прославив" на росканалах Українців, на кого цей агент працює?
12345 Показати IP 20 Квітня 2016 08:35
він один, бандюгани і бєздельнікі,сидять на войні заробляють гроші
Юля Показати IP 20 Квітня 2016 08:49
Кожен сам за себе має вирішувати чи ходити на такі концерти чи ні...а активістам раджу зайнятись кориснішим ділом, з якого буде якийсь сенс, бо що ви добились з цього маршу не зрозуміло
111 Показати IP 20 Квітня 2016 08:52
А які в нас чесні активісти. Хто згадає на якій машині їздив до Майдану Сергій Кушнір (голова Автомайдану) ? А ось після - зразу з"явився Нісан ікс-треіл. І це "на зарплату" звичайного супервайзера. ну-ну
222 до 111 Показати IP 20 Квітня 2016 10:13
прокуратура,угаманітєсь)))Вас і так всіх там звільнять і без них))) І буде на вас Луценко)))
Весна Показати IP 20 Квітня 2016 08:57
Привіт всім!Для чого писати, що лише автобус набрався прихильників даної групи, багато людей поїхали своїми авто.Не робіть з цього знову піар,наші Патріоти.Концерт був класний!!!!Звучали пісні на українській і російській мові, до Вашого відома Піарщики ! Спочатку щось зробіть ,щоб і до вас приходили повні зали глядачів.А тоді і поговоримо. ПАТРІОТИ ПРАЦЮЙТЕ! !!Весна на вулиці!!!!Всім гарного дня.
Лучанка Показати IP 20 Квітня 2016 09:36
Я теж прихильниця творчості Потапа і Настя! А від тих нероб-активістів ніякого толку, завдяки їм загинуло більше сотні волинян, саме вони несуть розбрат в суспільстві і збагачуються за рахунок інших
Яна Показати IP 20 Квітня 2016 09:39
Я прихильниця Потапа і Насті! Засуджую вчинки нероб-активістів та міської влади, які не допустили в Луцьку виступ цих талановитих людей
Вася Петрусенко Показати IP 20 Квітня 2016 10:02
Де-біли нероби-активісти вносять тільки смуту в суспільство та цьому наживаються.
зовсім не прихильник Показати IP 20 Квітня 2016 15:33
В жодному разі не підтримую вояжі потапа в рассєю і його подяки раші "за приём". Але: в автобусі були діти з обмеженими можливостями, були атовці... З числа інших "прихильників" не всі навіть зрозуміли "офіціоз слов'янки". Кому і для кого ви, шановні активісти, "прокачали" той марш, потративши немало часу? .... Чи не доцільніше було б "заграти" такі марші в місцях скупчення гіперкорупції; там, де розкрадають державні кошти; там, де беруть хабарі; ....? - Поцупив чиновник чи інший злодій гроші - марш; взяв прокурор чи інший правопохоронець хабар - марш; кинули асфальт в болото - марш; ..... Повірте, робочого дня буде мало, можна "грати" цілодобово. І це може дати хоч якийсь результат.... Не хочете чи не можете організовувати такі марші - сьогодні в розпалі с. г . роботи: поля Волині потребують молодих здорових рук. Там також можна гроші заробляти. А так зробили антирекламу собі і ВО "Свобода". Складається враження, що акція добре проплачена і причина бойкоту зовсім в іншому. Нам би тільки проблем, що потап в росії гроші заробляв.... З рештою, якщо в діяльності артистів є щось антидержавне - є служби, які можуть не тільки заборонити таку діяльність, а й ізолювати їх від суспільства. А простим (не простим) смертним для того, щоб боротися з антидержавністю, є не лишнім побачити на власні очі ту антидержавність (в даному випадку концерт) і зробити свій висновок, а не всліпу виконувати чиїсь забаганки ....
бе-е-е-е-!!! Показати IP 20 Квітня 2016 16:36
ще б ви так любили і обговорювали класичну музику чи хоч нормальних виконавців!