USD 25.8 26
  • USD 25.8 26
  • EUR 28.9 29.1
  • PLN 6.75 6.84

Романюка звинуватили у невиконанні передвиборчих обіцянок

Луцький міський голова Микола Романюк непослідовний у виконанні своїх передвиборчих обіцянок, оскільки проголосував проти фінансування міської програми сприяння створенню об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, - вважає депутат міськради Андрій Козюра.

Таку думку голова фракції «Нашої України» у Луцькраді Андрій Козюра висловив 28 лютого під час «круглого столу» «100 днів нової влади в Луцьку: оцінка громадських експертів».

«Мені прикро констатувати, що луцький міський голова непослідовний у своєму твердженні щодо підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків», - сказав Козюра.

При тому він кинув докір колегам депутатам, додавши: «Так само, як і найбільша фракція у Луцькій міській раді».

«Бо коли голосували перед прийняттям бюджету за програму безоплатного виділення земельних ділянок для ОСББ, ця програма не була підтримана. І це факт. Зокрема при бюджеті про виділення коштів за програму сприяння створенню ОСББ міський голова проголосував проти», – розкритикував міського голову Козюра.

«Це неправда, що фракція «Батьківщини» не підтримує ОСББ. Фракція «Батьківщини» не підтримала вашу ініціативу, тому що у нас є своє бачення. Ми так само підтримуємо ОСББ. Напевно, ваші аргументи виявились не настільки переконливими», – став виправдовуватися на закиди Козюри депутат-«батьківщинівець» Григорій Пустовіт.

Натомість перший заступник луцького мера Святослав Кравчук каже, що нечесно підтримувати лише мешканців багатоквартирних будинків і забувати про приватний сектор.

«Щодо виділення земельних ділянок для ОСББ. Ми знову хочемо частину людей виділити за рахунок коштів міського бюджету», - вважає Кравчук.

«А якщо людина живе у приватному секторі? То ми повинні і її врахувати інтереси», - каже віце-мер.

«Чого тим людям, які сьогодні в ОСББ, ми даєм за рахунок бюджету кошти, а всі інші повинні платити за рахунок свій, отримувати той чи інший земельний акт державний?» – прокоментував Кравчук.

Довідково:

У Розділі 4, який стосується реформи ЖКГ, передвиборчої програми кандидата на посаду луцького міського голови Миколи Романюка вказано, що він обіцяє «підтримку створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків».
Загрузка...
Коментарів: 20
юрист Показати IP 1 Березня 2011 16:55
молодець Козюра, таких би побільше в місті )))
Є до юрист Показати IP 2 Березня 2011 14:32
..."Правозахисник" х..в!" Так він болгарин?
Прокурор Показати IP 1 Березня 2011 17:18
Козюра не правий, а правий заступник міського голови Святослав Кравчук. Якщо в приватному будинку живе бідна сімя пенсіонерів, яких в місті тисячі, і будинок сиплеться, то чому б їм не допомогти? А в підїзді багатоповерхівки може жити бідолаха, середняк і багатій. Хай багатші візьмуть на себе хоч частково витрати, щоб купити 5 кг фарби, кісточку і пофарбувати панель. У мене в будинку живуть люди, що мають пенсію по 800 гривень, є такі, які мають 4,5 тис. гривень і є безробітні. Як тут бути? А щодо знаменитого юриста Козюри, який корчить з себе такого народного правозахисника типу Коні чи Плєвако, то нехай він паралельно розповість, як він пішов з роботи з "Континіуму", скільки там вкрав і чим це закінчилось. А то є люди, які можуть розповісти. "Правозахисник" х..в!
Адвокат до Прокурор Показати IP 1 Березня 2011 17:26
Ух, як вас ковбасить. Це вде не роздратування, це вже злість... Правда очі коле? БО ніколи не повірю, що ОБ"ЄКТИВНИЙ захисник позиції Романюка писатиме якесь гамно на Козюру. Отже ви - захисник СУБ"ЄКТИВНИЙ. Іншими словами - романюківський прихвостень. Ну і щодо суті першої частини вашого коментаря: все було б добре, якби Романюк цього не пообіцяв. Але він пообіцяв. І йому повірили. ТОМУ ТЕПЕР МАЄ В ЛЄПЬОШКУ РОЗБИТИСЯ - але виконати обіцяне. Інакше ніхєра він не відповідальний. Згідні?
виборець Показати IP 1 Березня 2011 17:18
Напевно, ваші аргументи виявились не настільки переконливими», – став виправдовуватися на закиди Козюри депутат-«батьківщинівець» Григорій Пустовіт. Браво -ну що голосували за секретарок бют -маєте.
прокурору Показати IP 1 Березня 2011 17:28
відповідь така-багатші купують фарбу .середні -кісточки .а бідні беруть ту фарбу і кісточки і фарбують панелі. А потім всі разом не плюють на сходи -і всім буде щастя.але.....
Ще раз прокурор Показати IP 1 Березня 2011 17:36
Чи здогадується депутат Козюра, що Шиба разом зі своїм депутатським корпусом в минуле скликання допустив 218 мільйонів гривень боргу? Кривицький йому ж передав лише 7 мільйонів. Гадаю, хто має здоровий глузд - не такий, як в Козюри, Григоренка чи Гузя, - для тих коментарі зайві. А ще добавлю, що річний бюджет міста складає 500 мільйонів гривень. Теж, очевидно, Козюра вловлює? Це складає 44%!!! Не думаю що Романюк проти ОСББ, навпаки, він виступає їх ініціатором. Але стоїть питання, чи матимуть за що завтра чиновники з міської ради купити олівець і пачку паперу, не говорячи про зарплату чи фінансування найневідкладнішого. Створюється враження, що юрист Козюра щойно зійшов з НЛО або прокинувся з глибокого летаргічного сну і запізнився в розвитку на років 15!. Шкода, що так. Шкода, що такі юристи не лише марнують повітря в раді, а, взагалі, й в Україні.
До тупого прокурора до Ще раз прокурор Показати IP 1 Березня 2011 22:24
Боргу в міста немає! Є облігації на 40 млн., частина з яких вже погашена. Розберіться з початку що таке довгострокове зобов'язання, а що таке борг!!!!!!!!
дідо Показати IP 1 Березня 2011 18:12
безграмотний вискочка Козюра вирішив знову попіаритись... такі як він є пройдисвітами,які не мають нісовісті ні честі... КОЗЮРА, ДЕ СТАРИЙ ТАРИФ НА МАРШРУТКАХ ?... чи це був передвиборний піар ?
дідо Показати IP 1 Березня 2011 18:18
Кравчук правий, не можна за рахунок всіх лучан винагороджувати одних... Вже дахи одним робили,а іншим дулю... НЕХАЙ КОЗЮРА ЗА СВІЙ РАХУНОК ЗАЙМАЄТЬСЯ БЛАГОДІЙНІСТЮ..
Тарас Показати IP 1 Березня 2011 18:18
ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ КОЗЮРА,ТИ КРАЩЕ НАПИШИ,ЩО ТИ ЗРОБИВ ДОБРОГО ЗА ЧАСИ СВОЄЇ "ПОЛІТИЧНОЇ" КАР"ЄРИ ?!
00 до Тарас Показати IP 1 Березня 2011 19:01
УСІ 100 % депутатів і інших чиновників не виконують свої обіцянки. Навіть КОЗЮРА який обіцяв проїзд у маршрутках по 1.50. Що ж він затих? Де його обіцянки і листівки які роздавали перед самими виборами?
майже Адвокат Показати IP 1 Березня 2011 20:31
Для Всіх нік "Адвокат" - Козюра :-)
Валя Показати IP 1 Березня 2011 20:58
Козюру всю минулу каденцію попускали депутати і зараз ніхто всерйоз не сприймає. Доки не подорослішає толку не буде.
сергій тарасу Показати IP 1 Березня 2011 22:11
зайдіть на сайт козюри і поцікавтесь. А по питанню осбб обіцянки треба виконувати. шкода що Луцький БЮТ вже працює з владою. Останій приклад Луцькреклама.
))) Показати IP 1 Березня 2011 22:30
шо они куролесят с участками? неужели еще не все доприхватизировали? кстати, о каких участках речь? ОСББ должна автоматически передаваться территория при доме ))) правда, у нас никто не знает, где границы, но все равно - сгоняйтесь в объединения и требуйте, иначе нас опять надолбут
Дмитро Показати IP 2 Березня 2011 07:47
Козюра, це, мягко кажучи, чиряк на дупі ради міста. 2-3 специ починають робити погоду на тому, що в місті все погано, не знаючи суті. Це - щеня, яке хоче какати, крутиться і не знає де присісти. Чудово, що БЮТ працює з владою. Та й БЮТа, як такого, вже немає - до літа залишиться пшик. А Пустовіт - молодець. Це стримуючий буфер в раді для того, щоб не було "кориди" і самодурства. Це розум.
Гість Показати IP 2 Березня 2011 08:38
Ви запитайте в Козюри, як захисника ОСББ, чому він не створив ОСББ в себе в будинку по вул.Відродження, 43 і не показав як потрібно працювати?
Свєточка-конхвєточка Показати IP 2 Березня 2011 12:20
Прошу не звинувачувати мене в пліткарстві, але... Краєм вуха чула (інформація злетіла з уст обізнаного в цих справах місцевого політичного діяча), що пан Козюра надає юридичні послуги Юлії Сабатюк. І нічого дивного в цьому не було б, якби Юлія Володимирівна не очолювала Асоціацію ОСББ в Луцьку. Розклад зрозумілий. А нас усіх просто використовують, кидаючи чергову кістку-мульку. Все дуже просто: ніхто із наших народних обранців не зробить жодної публічної заяви "по доброте душевной". І громада та її проблеми їм, даруйте, до того самого місця.
кака Показати IP 11 Березня 2011 15:17
а де обіцянка Козюри здешевлення проїзду. вискочив як чорт з табакерки.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.