USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку «Інспектор транспорту» провів першу ревізію тролейбусів

21 Січня 2016 15:06
Новий проект «Інспектор транспорту» проїхався двома тролейбусами Луцька. Позаглядав в усі шпарини - один з них рекомендував лучанам для користування, а інший «забракував».

Свій перший рейд луцька команда «Інспектор Транспорту» здійснили вчора, 20-го січня.

Його реалізовують Дмитро Шевчук та Антон Новосад.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини інспектори розповідають, що вирішили зайнятися цією справою, бо набридли недоглянуті тролейбуси й захотіли змін.
«Ми перевіряємо поки тролейбуси. Це такий другий проект на всю Україну. Подібний зараз існує в Житомирі – «Інспектор електротранспорту», де перевірками теж займаються студенти. Особисто нас до цього підштовхнуло те, що в Луцьку багато поганого транспорту, особливо тролейбусів: не належно доглядають за ними, жахливий стан у салонах. Тому, своїми діями ми хочемо привернути увагу громадськості до проблем й показати те, що ми, лучани, заслуговуємо на кращий сервіс.

Ми не порушуємо законів України, діємо згідно з Конституцією України, частиною другою, статті 34, де вказано, що ми маємо право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб», – розповідає Дмитро Шевчук.


Інспектори першу свою здійснили перевірку на маршрутах тролейбусу № 1 із загальною назвою марки тролейбуса 204 та № 2 із загальною назвою марки № 231.

Кажуть, що лучани з інтересом спостерігали за дійством та радо відгукувалися допомагати: говорили - сфотографуй тут і тут, вказували, де брудно, де поломане сидіння тощо.
Після ревізії, команда інспектора прийняла таке рішення:

Комфорт – сидіння в двох тролейбусах мають задовільний стан, салон тролейбусів великий, поручні розташовані правильно, двері відчиняються згідно зі стандартами.

Ціни в луцьких тролейбусах надзвичайно низькі, Луцьке підприємство електротранспорту надає одні з найдешевших послуг в Європі.

Оперативність – тролейбуси рухаються швидко, немає довготривалих зупинок. Правда, є недоліки в тролейбуса №1 – машину зупинили, від’їхавши 3 метра для посадки пасажирів, які не встигали зайти в транспорт після закінчення посадки.

У випадку пожежі в тролейбусах присутні вогнегасники. В тролейбусі №2 деякі показники залишилися на державній мові Польщі.

Молотки для розбивання скла в екстрених випадках – присутні.

Обслуговування – кондуктори привітні, видно, що надійні люди, вітаються та дарують Вам усмішку).

Чистота – дуже болюча проблема для тролейбуса №2. По віконному обрамленню прижився грибок та сміття, пилюку над дверима не витирають, проте підлогу миють та протирають поручні. В тролейбусі №1 протирають час від часу віконне обрамлення, витирають пил, і більше того – миють сидіння, але недоліки в віконному обрамленні були.

Дотримування руху – водії тролейбусів, які перевірялися, дотрималися розкладу руху, яке вказано на офіційному сайті Луцького підприємства електротранспорту.

Інтервал – досить хороший, як для міста Луцьк, хоча тролейбус доведеться почекати хвилин 15-20.

ЗАГАЛЬНИЙ ПІДСУМОК: Підрахувавши усі плюси та мінуси, «Інспектор транспорту» радить тролейбус № 1 з загальною назвою марки 204, для переміщення пасажирів.

Втім, тролейбус №2 з загальною назвою марки 231 радити не може. Якщо ж виправити проблеми з чистотою, то «Інспектор транспорту» перегляне рішення.

Посилання на офіційну групу «Інспектор транспорту» в соцмережі - https://vk.com/lutsk2016
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
Колишній Показати IP 21 Січня 2016 15:17
А що таке: "із загальною назвою марки тролейбуса 209 та № 2 із загальною назвою марки № 231"?)))
Романюк до Колишній Показати IP 21 Січня 2016 16:56
Хлопці молодці!!!!!!!! Побільше було б небайдужих людей, які замість того, щоб скиглити - беруть справу у свої руки й діють. Аве вам молодики!
Колишній до Романюк Показати IP 21 Січня 2016 17:09
Тут претензії не до хлопців, а до ВН. Для чого писати речі, яких немає в природі. А от ідея хороша.
Марія Показати IP 21 Січня 2016 15:18
Цим хлопчакам хоч по 16 років є?
Петро до Марія Показати IP 21 Січня 2016 16:59
Да хоч по 20, дідо, а тобі скільки років? Мо ти якась комуністична баба, яка тіко й жаліється на важке життя. А вони молоді й активні - справжін українці!
Віра Сергіївна до Петро Показати IP 21 Січня 2016 19:35
Не знаю чи Ви українець. Але не чоловік точно. Ображати жінку справжній чоловік не дозволить.
Юрій Показати IP 21 Січня 2016 15:24
А чому галстуки залізничників?) Таке враження, що цим школярам домашніх завдань не вистачає і вони вирішили погратись))).
Інспектор Транспорту до Юрій Показати IP 21 Січня 2016 16:21
Таке враження, що ви не хочете кращого сервісу, на галстуках намальований метелик, який означає , що це всі види транспорту
Ольга Петрівна до Юрій Показати IP 21 Січня 2016 17:00
Книжок треба більеш читати й знатимеш що цей знак означає! Для громадського інспектора якраз годиться
Ольга Петрівна (чита до Ольга Петрівна Показати IP 21 Січня 2016 19:54
Ви хоч знаєте, що у громадського інспектора (будь якої інспекції) посвідчення має бути?)
Інкогніто до Ольга Петрівна (чита Показати IP 3 Лютого 2016 21:27
Навіщо їм посвідчення? В них же рукавичка є))))
Коля до Юрій Показати IP 21 Січня 2016 18:15
Хлопці роблять суспільно-корисне діло, а не підло ср№уть в коментах, як ти Юрко
Ололо Показати IP 21 Січня 2016 15:41
Взагалі-то, номер тролейбуса на першому маршруті 204, а не 209, ВН, виправте.
Інспектор Транспорту до Ололо Показати IP 21 Січня 2016 16:18
Щойно помітили та надіслали, щоб виправили
лучанка Показати IP 21 Січня 2016 15:58
справа - звичано, дуже добра і потрібна! Ось тільки "інспектори" - такі молоді! От, наприклад, тролебус №3 - їздить БЕЗ КОНДУКТОРА! Це Вам навіть не грибок на вікнах, це безпека руху, точніше ПРОСТО ЇЇ ВІДСУТНІСТЬ!!! Ну і про швидку швидкість руу нши троликів - це просто смішно!
Ололо (інше ололо) Показати IP 21 Січня 2016 16:32
"Луцьке підприємство електротранспорту надає найдешевші послуги в Європі" що, правда? а нічого, що в Рівному, наприклад, 1.50 проїзд в тролейбусі вартує? ЛПЕТ - спонсор програми?) "тролейбусу № 1 ... та № 2" в унівєр і назад катнулися, да?)
Ололо до Ололо (інше ололо) Показати IP 21 Січня 2016 17:53
В Херсоні взагалі 1,25 грн.
Доброзичлива до Ололо (інше ололо) Показати IP 21 Січня 2016 18:06
"Луцьке підприємство електротранспорту надає найдешевші послуги в Європі"- це прекрасно що найдешевші в Європі. Щоправда і зарплата у Луцьку певно НАЙМЕНША В Європі (але що то за проблема в зарплаті - головне тролейбус найдешевший дочекаємось - що не зможемо і з цими найдешевшими цінами їздити - пішки ходитимемо)
Девід Показати IP 21 Січня 2016 16:39
Не забувайте в Україні сама нища зарплата в світі,иому в нас мають надаватися відповідні послуги по відповідних тарифах,ми застряли в 60 х роках!
До колишнього Показати IP 21 Січня 2016 16:39
Не чіпляйтеся..... Все що могли , ви вже зробили ! Не заважайте, краще допоможіть ,але не з дивана
Сергій до До колишнього Показати IP 21 Січня 2016 19:38
От всі кричать. Допоможіть і т.д. А ніхто не задумується, що сам зробив. Насамперед самі підійміться з дивану. Покажіть приклад.
Лучанин Показати IP 21 Січня 2016 16:45
А що то за маячня? Одні студенти гралися в перевіряючих, а інші писали цю статтю. І ті і інші ніколи не спробували вчитися, проте вважають себе найрозумнішими. "тролейбус №2 з загальною назвою марки 231" - №2 - це порядковий номер чи номер маршруту? 231 - гаражний чи інвентарний номер, треба було взнати спочатку в ДЕПО що він за один. Швидко їздить, чистий чи грязний - ви про що? І кондуктори кругом привітні? Це точно в Луцьку? Читаєш і так і кортить порадити як автору, так і горе-перевіряючим спочатку вивчитись, набратись досвіду, а тоді бодай-щось робити.
Іннеса Показати IP 21 Січня 2016 17:04
Але ж ви і батони совдеповські! Вам би лише когось обіср@ти!!! Хлопці займаються гарним ділом! Незважаючи на те, що у них є свої заняття, вони у свій вільний час займаються суспільно-корисною справою!!!! Якщо вам все одно, то ходіть пішки. А так дійсно, виходиш з траліка, а рукава аж чорні від "мегачистих" вікон. Може, хоч ці молоді люди наведуть порядок у цьому тіпа новому романюковському транспорті-металоломі на відмитих грошах.
Психіатр до Іннеса Показати IP 22 Січня 2016 07:43
Варто Вам якісь таблетки спробувати)))
Інспектор Транспорту Показати IP 21 Січня 2016 17:06
Програма "Інспектор Транспорту" не бере хабарів та не працює на замовлення. В Рівному немає пільгових квитків, тим самим не робиь його дешевшим транспортом.
лололошко до Інспектор Транспорту Показати IP 4 Лютого 2016 13:54
ти чо? в Рівному є пільгові квитки, дитячі студентські, з"їзди глянь а потім теревень
Лучанин Показати IP 21 Січня 2016 17:11
Недоліки і так всі бачать взяли б і полагодили, тоді б хорошу справу зробили дійсно, а так то тільки язиками почесали))) від цього жити краще не стане і тролейбус не "воскресне"
Віктор Показати IP 21 Січня 2016 17:13
Ідея цікава, але який смисл перевіряти якість перевезень тролейбусом, якщо підприємство електротранспорту на межі банкрутства? Якщо навіть найдуть істотні недоліки і це питання дякуючи ЗМІ "підніметься", то я вважаю що все одно буде нерозумно ремонтувати сидіння у тролейбусах, якщо водії по пів року без зарплатні сидять
ВОВК Показати IP 21 Січня 2016 17:46
Беріть шмати і мийте ці монстри. Пенсіонери вам покажуть де болото а бумажки калякать і дурень може. Прям без вас не бачили в якому кориті їздять. Дайте водію пристойну зарплату і це чудо техніки блищатиме. якщо інспектори такі альтруїсти то беріть інструмент і ладьте зупинки лавки в парку. Пальцем тикати де бека - не мішки ворочати.
Лучанин до ВОВК Показати IP 22 Січня 2016 13:08
Я про те ж саме
Лучанин Показати IP 21 Січня 2016 17:48
Капець. Вже школярів на роботу взяли. Пора на пенсію.
Доброзичлива Показати IP 21 Січня 2016 18:10
Та до слова ще треба інспектор по лікарнях школах
Ололо Показати IP 21 Січня 2016 18:34
До речі, дарма хлопці так до 231-ї машини доколупалися... Хороша машина, хороші водії, вони попали на одні з кращих машин. Потім буде ще гірше...
Інспектор Транспорту до Ололо Показати IP 21 Січня 2016 19:25
Тролейбус хороший, чистотою там не займаються, цьому тролейбусу назначили натупну превірку
Юрко Показати IP 21 Січня 2016 19:16
Хлопці звичайно молодці, що зайнялися суспільною працею. Але думаю, що лише базіканням це залишеться. Було б більше користі, якби вони допомогли зробити тролейбус чистішим: прибрати, підфарбувати. Я з другом у іхньму віці за власні заощадження придбав фарбу і пофарбував тролейбус.
Інспектор Транспорту до Юрко Показати IP 21 Січня 2016 21:25
Фарбувати тролейбус ви не мали права, оскільки сам заклад може фарбувати і не простою фарбою, замовляючи при ьому дизайнерів
ЮРКО до Інспектор Транспорту Показати IP 21 Січня 2016 21:46
Фарбу придбали недешеву, дизайнерами виступили особисто, вроді непогано получилось http://transphoto.ru/articles/1554/
photobus до ЮРКО Показати IP 22 Січня 2016 13:12
гарний тролейбус вийшов, там ще й фото з історії депо були. Пан Лісничук -- молодець!
Підсумок Показати IP 21 Січня 2016 19:56
Ну... по оцінкам до коментарів все видно
Анонім Показати IP 21 Січня 2016 20:44
Якби працівникам давали достойну зарплату, або хоча б її не затримували, вони краще б працювали. Якби давали нормальне обладнання, нові та якісні запчастини - вони краще б оснащували транспорт. а знаєте з гам...а зробити цукерку дуже важко. а ви ходите і пальцем тикаєте. спробуйте попрацювати за таку зарплату і при цьому гарно виконувати свою роботу і бути привітним. точно хтось вище написав - ви ще життя не бачили.
Шура Показати IP 21 Січня 2016 21:38
Щодо чистоти. В депо повинна бути служба по прибиранню транспорту, яка готувала б його до виходу в рейс на наступний день . Де ділась? А взагалі, чому з Сімферополя до Ялти та в Рівному до цього часу їздять тролейбуси випуску 70-х років з двома дверима,а в нас набагато новіші угроблені та здані на металобрухт.
Українець до Шура Показати IP 4 Лютого 2016 14:01
тролейбуси 70-х років закінчили роботу на міжміському м-ті №52 в Криму в 2012 році
ЮРКО Показати IP 21 Січня 2016 21:43
Думаю, краще зайнятися перевіркою маршруток, там значно більше зауважень і по чистоті, і по безпеці.
Галина Показати IP 21 Січня 2016 22:24
О Боже який брєд!
Слюсар Степан Показати IP 21 Січня 2016 23:33
Де ті два фреймути недороблені? Мені б їх на дві зміни в канаву, вони відразу пререстали б маячньою займатись. Помінялим моста, подушки , рульові тяги і відразу їм перехотілося б їм ВкЛюЧаТи Ревізорів, та ше не дай їм зарплати зо пів - року тоді здуються ці інспектори.
Auk Показати IP 22 Січня 2016 00:05
Що тут коментувати.. Якісь два школяра передивились Ревізора і почали косити під Фреймут. Катнулись в двох тролейбусах, протерли віконні рамки салфєточкою і написали те що людині яка не з Луцька буде ніяк не зрозуміло, крім того що написали що "брудно", а де ж найти блискучий тролейбус який 40 років їздив не по одній країні в різних кліматичних умовах. Бред, школьнічкі запіаритись захотіли і все.
Слюсар Степан до Auk Показати IP 22 Січня 2016 00:31
А знаєте Шановний ,Auk, в наші часи школьники ходили в різні гуртки, колотили скворешні, були на худий кінець комсомольцями(коб той ленін шей дитєтком 3д@х), а поцих парубках видно що батьки не приділяють уваги, давно батькового реміня не бачив. Той що у шапці комсомольця міг би щебінь вже вигружати, заробляти кошти у цей складний час, а займається хизуванням себе, ех-ех. Фреймут не рекомендувала би цю передачу.
? Показати IP 22 Січня 2016 01:08
не ревізія, а піар і профанація !! якщо не знаєш - почитай НОРМАТИВНУ базу : правила, інструкції...видно тільки випендрьож...та й судити про все депо по 2-х тролейбусах...?!
Інспектор Транспорту до ? Показати IP 22 Січня 2016 12:35
Ми до кінця року перевіремо усі тролейбуси, кращим роздамо відзнаки
Шофер до Інспектор Транспорту Показати IP 22 Січня 2016 13:15
А кому вона треба та відзнака. Прийдіть до мене в ЗіЛ. в мене чисто. Дасте відзнаку -- буду найчистіший щебньовоз Луцька)
Інспектор Транспорту Показати IP 22 Січня 2016 12:43
До чого тут піар, не "салфєточкою" а рукавичкою. Багато лучан вже підтримали цей проект, ми будемо організовувати акції прибиранння салонів. Буде поручень незаізольований та вдарить Вас струмом, тоді ви будете питатися, а чому це ніхто до уваги не бере. Трапиться не дай Боже пожежа, не буде вогнегасника, тоді Ви згадаєте про той піар який тут писали, після якого проект можуть закрити, тоді пропіаряться багато людей які будуть в тролейбусі, які незможуть загасити полум'я. Якщо тролейбусам по 40 років тотви нічого не розумієте, в нас є і багато нових тролейбусів.
Інкогніто до Інспектор Транспорту Показати IP 3 Лютого 2016 21:23
Наявність вогнегасників та всього необхідного обладнання перевіряє відповідальна за це людина- працівник депо. "не салфєточкою, а рукавичкою- це безумовно настільки вагомий аргумент, що просто нема слів. І так, трохи на майбутнє таким вундеркіндам- якщо трапиться витік струму на корпус тролейбусу, то ваш заізольований поручень до одного місця. "Якщо тролейбусам по 40 років тотви нічого не розумієте"- це ще що за набір слів? Отже, хлопці, ви безумовно молодці, бо виставили себе цілковитими дурнями на усю країну, або й більше. Будемо сподіватись, що ви подорослішаєте і порозумнішаєте.
Аліна Показати IP 23 Січня 2016 14:22
Одні совки в коментарях. Або пишуть люди, які не користуються послугами електротранспорту. Хлопців підтримую! Пасажири і кондуктори - люди, які заслуговують на нормальні тролейбуси! Раджу ще перевіряти рівень температури в салоні. Поки проїдеш 4-5 зупинок, то замерзнеш.
Інкогніто до Аліна Показати IP 3 Лютого 2016 21:24
Щож, Аліно, якщо навколо одні совки, то щиро просимо до таксі. Не варто такій "королевні" знаходитись в одному транспорті з простими людьми.
Артем Показати IP 28 Січня 2016 11:53
І що ж ви зможете зробити Юні Лучани. Ви ж ще малі для того щоб наказувати людям старшого віку. Це не проект. Так як і форма. Та вона залізнична. Пілотка також. Люди,так вони ж дитячоїзалізниці напевно і піарять форму і дитячу щоб тіп більше людей прриходило