USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Дует «Душа Волині» записав патріотичний кліп

12 Березня 2014 09:29
Дует «Душа Волині» записав патріотичний кліп. На його створення очевидно надихнули події на Майдані.

Пісню «Єднаймося» на слова Г.Терлецької, музику А.Вольського виконує вокальний дует «Душа Волині» у складі заслуженої артистки України Алли Опейди та заслуженого працівника культури України В`ячеслава Судими.

«І ти, і я! Всі Ми - тепер повстанці! Всі ті - хто Україну боронить! Єднаймося! Слава Україні!», - доносять виконавці до громадськості.
)


Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, невдовзі до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, відбудеться презентація аудіоальбому "З Кобзарем у серці" із записами пісень українських композиторів, народних пісень на слова Тараса Шевченка у виконанні дуету «Душа Волині».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
В. Л. Показати IP 12 Березня 2014 12:10
Автору відео ставлю КЛАС!
Олександр Показати IP 12 Березня 2014 12:22
Дуже приємно, що є ще в Україні та ще й в нас на Волині справжні народні артисти, люди котрі не бояться висловити свою думку, щодо останніх подій незважаючи на свій статус. А то народних артистів "як багна", а хто з них за народ, хто серед народу, з народом????!!!! Чудове відео, прекрасні голоси. Аж мурашки шкірою... Хей, "звьозди" беріть приклад зі справді народних артистів!! Слава Україні! Слава прекрасному дуету, справжнім народним артистам! Слава дуету "Душа Волині")
Джокер Показати IP 12 Березня 2014 12:57
КРУТЕ ВІДЕО. Кліпмейкер професіонал. І пісня прекрасна.
Лідер Показати IP 12 Березня 2014 13:12
А я в youtube наше: "Єднаймося! Слава Україні! дует "Душа Волині" "Автор видео молодец. Свою работу знает.
Л.П. Показати IP 12 Березня 2014 13:16
А в цього дуету все професійно! Браво! Пісня у виконанні дуету неперевершенна. Автор відео майстер своєї справи, так тонкої відчути виконавців, так відтворити. БРАВО.
Ольга Показати IP 12 Березня 2014 13:17
Талант до таланту тягнеться. У талановитого виконавця талановиті колеги. Пісня -супер. Відео - чудове.
Майстер Показати IP 12 Березня 2014 13:25
Супер відео!!! Автор з мізками. Дует молодець!
Поржав Показати IP 12 Березня 2014 13:42
Самі сіли й собі коментарі написли. Хоч би паузу в часі робили)
Ira Показати IP 12 Березня 2014 20:56
не згодна з коментарем Поржав. В розрив за хвилину можна написати коментар без помилок? Не знаю скiльки ви (поржав) писали,але ви самi довели що це нереально! Гарна пiсня,гарний клiп,чудовi слова й прекраснi голоси! Хто справдi знае про дует,чув живе виконання творiв погодяться - МОЛОДЦi.
Л.Л Показати IP 13 Березня 2014 07:39
очень красиво поют. И фильмец отпад
Виктор Показати IP 13 Березня 2014 16:38
красиво поют и видео -очень хорошая работа. Вот интересно,не страшно ли им было такое записать,ведь люди при статусе..а власть меняеться не до конца?!
Таня до Виктор Показати IP 13 Березня 2014 16:50
Не страшно...Знаю цей дует давно....Ці люди зі своєю позицією, яка НІКОЛИ не змінювалась...Справжні українці!
Вiктор до Таня до Таня Показати IP 14 Березня 2014 08:09
что вообще никогда? Такое может еще быть?) и даже когда при власти было 'це зло'?
Taня до Вiктор до Таня Показати IP 14 Березня 2014 16:33
Ніколи....Не підтримували влади, не брали участі в концертах, організованих партією регіонів...таке може ще бути...Рідко. але може...
Вiктор до Taня Показати IP 14 Березня 2014 18:28
Если ето правда,то я удивлен! Чесно, приятно удивлен. А они какую партию поддержывают? И вообще чья ето идея создания видео? Автор не боялся,ведь ето громкое видео и громкие слова?
Януш Показати IP 15 Березня 2014 16:07
Дуже гарне вiдео.i чудове виконання)
Українець Показати IP 16 Березня 2014 16:13
Чудовий дует. Гарно співають,за душу бере!! Відео теж хороше!!! Переглядаючи його,аж не віриться що все це було в Україні! Особливо кадри, де все в диму,палає...як фільм-катастрофа,невже це й справді було з нами?! Автору відео ставлю величезний КЛАС!!! а до речі,хто автор?
Лучаночка Показати IP 19 Березня 2014 12:22
пiсня - вiдпад! Це такi слова,така музика,а це виконання,цi голоси неймовiрнi. Бачила по телебаченню...сiла й заплакала! Голоси торкаються самого серця,а вiдео просто рве на клаптики. Пiсня на вiки актуальна) дякую.
Олена Показати IP 20 Березня 2014 16:18
Дуже гарна пісня! Таке виконання,проcто не вистачає слів! Дуже гарна робота!!!! А хто автор??? У цього дуету є ще відео?
Пісня Показати IP 20 Березня 2014 20:43
Слова Галини Терлецької , музика Анатолія Вольського, аранжування Павла Завади. ВІдеоряд зробила Мирослава Чайка
Олег Показати IP 23 Березня 2014 15:21
Гарне відео. Пісня - як народний гімн. Автору відео - КЛАС
Перехожий Показати IP 6 Квітня 2014 20:07
Гарне відео. Правдиве! А пісня взагалі - СУПЕР! мурашки бігають тілом! Так тримати! Побільше українського! Слава Україні!
Вектор Показати IP 4 Червня 2014 19:56
Вот это да,красиво очень! И поют просто шикарно,за душу берет! Спасибо,ребята! Слава Украине!
Донбас Показати IP 8 Жовтня 2014 12:15
Красивое кино! Молодцы ребята! Поют круто - за душу берет!
Лена Показати IP 23 Лютого 2015 22:34
....очень красивая песня... голоса...видео! Спасибо!!!