USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Монатік на «Голосі.Діти» обрав юну луцьку співачку

30 Жовтня 2016 22:27
В популярному вокальному телешоу «Голос.Діти» луцький артист Дмитро Монатік обрав в свою команду юну лучанку Дарину Остапук.

Третій сезон популярного вокального шоу «Голос. Діти» триває. У відеоанонсі п’ятої серії, яка вийшла в ефір сьогодні, в кадрі за сценою можна було помітити відому співачку Галина Конах.

Як відомо, вона займається вокалом з юною лучанкою Дар’єю Остапук, яка виступає під сценічним псевдонімом OSSA, та навіть називає її своєю творчою «доцею».

ЧИТАТИ ЩЕ: ЛУЧАНКА ЗАСПІВАЄ НА ШОУ «ГОЛОС.ДІТИ»

Під час недільного ефіру передачі Дарина вразила зіркових тренерів своїм незвичайним тембром. Відтак, Монатік взяв її у свою команду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Весело Показати IP 30 Жовтня 2016 22:58
Дівчинка- молодець, але повеселило в ролику про " великих постатей- суддів, прокурорів" ;-)
Ізя Показати IP 30 Жовтня 2016 23:29
І скіко взяв мохнатік?
Друзі Показати IP 30 Жовтня 2016 23:56
Ми дуже-дуже раді побачити Дашу в такому шоу!!! Вітаємо з дебютом на українському телебаченні!!! Заспівала супер!!!
Сумно Показати IP 31 Жовтня 2016 07:58
Під копірку біографії Гросу.
DEXTER Показати IP 31 Жовтня 2016 09:01
Неї прізвище Остапук.
Педобір Показати IP 31 Жовтня 2016 09:24
Й### жеж вашу тр*сцю. З неї співачка як з хріна долото. Люто негодую!
Конах молодець Показати IP 31 Жовтня 2016 09:37
домовилась з мохнатіком і без клопоту)) бо ж татко грошей не шкодує, правда у декларації якісь сльози вказав хоч усі у Луцьку знають які їхні справжні статки.
mohnatik.com Показати IP 31 Жовтня 2016 10:44
жесть