USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Віденському балу у ВНУ збирали гроші на храм. ФОТО

12 Лютого 2011 14:28
На третьому Віденському балу в Луцьку дами у вечірніх сукнях та джентльмени у костюмах з краватками-метеликами вальсували, танцювали краков’як, танго, латиноамериканські танці, фокстрот і навіть джаз.
Подія відбулася 11 лютого в актовій залі головного корпусу Волинського національного університету імені Лесі Українки.
На світський вечір завітало декілька сотень людей: студенти університету, молодь, танцюристи, викладачі та віп-запрошені. Серед останніх – бізнесмени, науковці, викладачі та посадовці.

Втім луцький міський голова Микола Романюк та голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук хоч і були запрошені на бал, однак не прийшли.
Як розповіли у прес-службі ВНУ, організатори не ставили вимоги щодо віку учасників чи їх приналежності до університету. Єдина умова – це дотримання дрес-коду та благодійна пожертва.

Жінки згідно з правилами повинні були прийти у вечірніх сукнях, а чоловіки – у класичних костюмах із краваткою-метеликом.

Вартість благодійної пожертви для віп-запрошених гостей становила від ста гривень. Студенти університету могли потрапити до Віденського балу за тридцять гривень, а для решти бажаючих, які купували запрошення безпосередньо біля входу, сума внеску чітко не лімітувалася.
Збирали у 2011 році внески для побудови храму Святої Софії Премудрості Божої Волинського національного університету. Поки що суму благодійних пожертв не підрахували. Оприлюднити її обіцяють незабаром.
Архієпископ Михаїл не танцював, однак подію благословив. Разом з ним відвідали бал двоє священнослужителів, які є капеланами університету – отці Михайло Бучак та Віктор Михалевич.

«Проявляючи своє вміння танцювати, в першу чергу ми ставимо за мету виразити красу, якою Бог наділив людини. Духовна краса – це наші сьогоднішні бажання, одяг, це те братство, в якому ми перебуваємо. Це стан душі, яким людина нагороджена від Бога і так вона бачить цей світ. Я радію, що традиція балу має своє продовження», – зазначив владика.
«Третій бал університету – це духовна свобода, високі манери, джентльменські вчинки, нові ідеї, програми і широке коло друзів. У наступному році будуть нові екзамени, і я думаю, що навчальний відділ обов’язково зробить тести на здавання уроків танці в нашому університеті», – зазначив ректор ВНУ Ігор Коцан.

Головний редактор газети «Волинь-нова» Степан Сачук на балу згадав про свої університетські роки, коли і він витанцьовував краков’як.
«Знайомства, любов, гарні стосунки без танців не можливі. Я навчився танцювати на другому курсі університету. Дівчата казали, що у мене це не погано виходило. Навіть польку на два боки танцював», – зізнався Сачук і побажав наприкінці промови, аби студентству не шкодили реформи міністра освіти Дмитра Табачника.
Бал тривав близько п’яти годин та завершився джазом і нагородженням кращих танцюристів пам’ятними подарунками. Протягом усього вечору танцмейстер Олександр Кашевський і учасники студентського клубу «СК-ДЕНС» навчали вальсу, краков’яку, танго, фокстроту, самби та румби кілька сотень людей.














































Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
AL Показати IP 12 Лютого 2011 14:42
Зробили обов"язковим псевдо-благодійний внессок по 100 грн. з особи. Да і мови більше ніж справ. З іншого боку, молодці, що проводять Віденський бал у Луцьку. А Клімчук був в Києві у Азарова, тому і не прийшов.
Л А Д О М И Р Показати IP 12 Лютого 2011 15:22
О Коць. Привіт Коцю! :)
Вік Показати IP 12 Лютого 2011 15:24
От як можуть бути благодійні внески, із визначеною суммою внеску. Це повинна бути довільна сумма яку кожен встановлює сам для себе. І скільки можна збирати на ті храми.. у нас куда не плюнь скрізь храм(церква), зараз будуються олігархи і церкви. Звичайно вигідно мати храм який будується ( для залучення інвестицій) ніж уже побудований. Шкода що в теперішніх церквах Бога майже нема.
Кльоць Показати IP 12 Лютого 2011 16:33
тіко побачив секретутку Коцана, так і настрій пропав. Там вона мені вїлась в пічонки. А так все добре, всі хороші і красіві.
Гість до Кльоць Показати IP 12 Лютого 2011 22:58
Як можна в двох рядках зробити 5 помилок ?
цікавий Показати IP 12 Лютого 2011 17:30
чув багато про секретутку Коцана....а хто з них вона, цікаво знати)))
игор Показати IP 12 Лютого 2011 17:35
хто з них секретарка Коцана???
Міщанин Показати IP 12 Лютого 2011 17:44
Не підтримує Волинська влада Київський патріархат! Небось до Ніфонта прибігли б усі і губернатор і мер!
Сищик Показати IP 12 Лютого 2011 18:40
Перше фото, другий ряд, праворуч від кавалєра. Біла, в темно-синьому спальному пеньюарі.
естет Показати IP 12 Лютого 2011 20:54
оце так бал...тьотки в бискучих колготках і дівчата у весільних сукнях-це виглядає як мінімум недоречно! аж сумно стало.
модниця Показати IP 12 Лютого 2011 21:07
задумка звичайно класна і чудово, проте деяким панянкам,потрібно було провести бесіду,на предмет, що ж таке вечірні плаття......макіяж, зачіска....... бо як видно з фото для декого це таємниця.... і вона залишилась так і нерозгаданою....... а тим хто зробив це свято дійсно стильним і красивим....велика шана!
студентка Показати IP 12 Лютого 2011 21:08
О, знайомі люди! А з ким то Коць? Це його дружина?
Олександр Показати IP 12 Лютого 2011 21:59
Найкрасивіша пара Чепелюки
гРОМОВ Показати IP 12 Лютого 2011 22:19
нАЙКРАСИВІША ПАРА НА вІДЕНСЬКОМУ БАЛІ ЦЕ НАРОДНИЙ АРТИСТ З ДРУЖИНОЮ!!! МОЛОДЦІ!
Алла Показати IP 13 Лютого 2011 01:10
Коцан придумав благодійні внески для того, щоб мати гроші, які возить до Києва. Його ж на лічильник поставили. А свої грошенята вже закінчилися. От і придумав будівництво храму. Що Коцан побудував в університеті? Нічого. А от схеми всякі придумувати - мастак. А під соусом балу, презентації, продажу картин з Інституту мистецтв можна трошки грошенят назбирати.
Костя Показати IP 13 Лютого 2011 01:17
Люда - не секретарка. Вона - цербер, пес на цепу. Не треба її чіпати - може вкусити. В неї замість слюни - отрута. Її й заміж ніхто таку не хоче брати. І не візьме. Злості забагато.
АРМАДА Показати IP 13 Лютого 2011 10:30
Просто купа відомих людей. Самі відомі аж мерехтить. Скільки зібрали на храм?
Тараc до АРМАДА Показати IP 13 Лютого 2011 14:25
Та не говоріть дурниць ! Беруть,і то добре беруть,правда не заміж...
makar Показати IP 13 Лютого 2011 11:14
Олена Балабаш-дуже ефектна жінка!!(вона у червоній сукні)
цікава Показати IP 13 Лютого 2011 12:16
то ж скажіть на якому фото, славнозвісна секретарка
Джентльмен Показати IP 13 Лютого 2011 12:58
Олена Балабаш - красуня, вихована, толерантна, елегантна. Всі чоловіки мріють про таку жінку. От би познайомитись, запросити в ресторан... Яке це щастя!
Тараc до Джентльмен Показати IP 13 Лютого 2011 14:30
Так познайомся,запроси в ресторан-буде тобі щастя ! :)
Л А Д О М И Р до Джентльмен Показати IP 13 Лютого 2011 19:33
не всі
Сищик Показати IP 13 Лютого 2011 13:05
Кості. Костя прав. Ми з ним знаємо цю секретарку. В неї стільки отрути, що можна обробити колорадського жука на 5 га картоплі.
SW Показати IP 13 Лютого 2011 13:25
Якби журналісти добули до кінця події, то вони би знали точну суму зібраних коштів.
Дівчина до SW Показати IP 13 Лютого 2011 13:51
не добули?!!! потрібно було на фуршет покликати
Читач Показати IP 13 Лютого 2011 15:01
Журналістів на фуршет не варто кликати. Вони накидаються на яства, як ніби то з голодного краю. Ще й в кишені беруть. Була на одному святкуванні в лісі, то всі обїдки позбирали в сумки і забрались ще десь пити. Журналіст в компанії - як ніби муха в борщі.
Не джентльмен Показати IP 13 Лютого 2011 15:06
Ну і смаки в джентльмена! Якби його мрію підтягнути до корита і змити фарбу,то вона б виглядала далеко гірше, ніж 60-річна доярка з колгоспу "20 лєт без Лєніна".
Л А Д О М И Р до Не джентльмен Показати IP 13 Лютого 2011 19:36
точно. там тонни марафету. "еффектні". От шо цікаво молода в 20, ще в 30 молода. А 40 вже як ступа. ЧОГО ТАК :(
Настя Показати IP 13 Лютого 2011 19:47
Судячи кругом з твоїх коментарів, ти вибрав не той псевдонім: краще було б "долбо...". Скрізь тебе повно і кругом одні гадості. Збоченець і деструктивний тип. Подумай через ніч, а на ранок просись, щоб познімали твої "кізяки".
Anonim Показати IP 14 Лютого 2011 12:41
Збирали гроші на храм? У Луцьку бракує храмів? Чи храм - то лише прикриття, під яке вже не перший рік збирають гроші? Бал - то танці під час чуми. Блюзнірство! Той, хто працює в ВНУ, знає це по своїх гаманцях... Університет над прірвою. Може, танці були ритуальними?