USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Луцьку владу просять заборонити концерт Потапа і Насті

22 Березня 2016 14:38
Громадські діячі закликають лучан не відвідувати концерти музикантів, які їздять в Росію. Зокрема, волиняни говорять про те, що запланований концерт Потапа та Насті потрібно відмінити.

Про це йшлося під час прес-конференції громадських організацій в Луцьку сьогодні, 22-го березня.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що улюбленці багатьох вікових поколінь Потап і Настя виступлять у Луцьку 18-го квітня. Артисти звернулися до волинян й закликали усіх приходити на концерт.

Потому, в мережі декілька луцьких громадських організацій оприлюднили звернення до Луцького міського голови Миколи Романюка з тим, що вони вважають неприпустимим виступи деяких виконавців на території міста. Це звернення вони активно поширили у соціальних мережах, яке набрало чималої підтримки серед користувачів. Як наслідок, більше 10 громадських організацій Луцька домовилися сісти за круглий стіл.

Так, вони зустрілися й почали дискутувати з приводу того, чому не варто Потапу та Насті виступати в Лесиному краї та, чому концерт необхідно відмінити.

Як зауважив голова Спілки власників зброї Волині Ігор Алексєєв, протест громадських активістів – це, в першу чергу, меседж до влади, щоб ті виявили свою національну позицію.

«Ситуація неоднозначна, бо багато людей підписалися під листом до Луцького міського голови щодо заборони концертів певних людей. Втім попит є.

Ми розуміємо, що мер цього не може зробити, але влада має відстоювати національну гідність та честь. Коли Потап приїжджає в Росію і дякує, що його прийняли, то такі артисти повинні визначитися, якій землі вони належать. Якщо є політична воля наших владців, то можна і заборонити такі концерти. Якщо ж цього не робити, то до нас привезуть Кобзона, Гіркіна. Для прикладу, Лорак вибачилася в Росії від імені усіх українців, але я цього не просив. Таких ми не хочемо бачити в Луцьку. Більше того, музика Потапа та Насті не несе змістовного та культурного навантаження і в цьому середовище ростуть діти.

Є інша сторона, коли музикант їде в Росію, співає українську пісню та виступає із зображенням Герба на одязі – це позиція гідна українця.

Наші дії - це меседж до влади, яка теж повинна зайняти проукраїнську позицію», - наголосив Алексєєв.
Цю думку підтримали більшість присутніх представників громадських організацій.

Зокрема, представники ГО «Автомайдан України» наголосили, що вони беруть участь у зустрічі загиблих воїнів і стількох людей ніколи не бачили, як кількість охочих сходити на концерт. Тому вони закликали в суботу зустріти бійця, який загинув від отриманих травм, віддавши шану, й не йти на концерт Потапа і Насті.

Учасники круглого столу інформували, що зв’язувалися з київською фірмою, яка організовує концерт, й отримали відповідь, що є попит, тому артистів привезуть.

Потому зауважили, що сьогодні зібралися ліберальні люди, які проти виступу Потапа та Насті, але є в області й радикальні краяни, які не будуть проводити конференції й можуть діяти по-своєму.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
нхя не смішно Показати IP 22 Березня 2016 14:46
Правильно, нехай їдуть в Мацкву на "кормлєніє".
Анатоль_ Показати IP 22 Березня 2016 14:49
Я в шоце
Хлоп Показати IP 22 Березня 2016 14:59
Власник драмтеатру - обласна Рада. Де звернення до Голови обласної Ради? Чи пан Палиця не патріот?:))
Chili Показати IP 22 Березня 2016 15:12
Лучани проти концерту Потапа та Насті!!! Це не артисти,а дешеві циркачі!
дурдом)))) Показати IP 22 Березня 2016 15:26
Закликаю не спілкуватися з моїм сусідом Миколою бо він їздить в Росію на заробітки))) Роздати всім активістам по мітлі і нехай підмітають вулиці більше користі буде...
Чірікчік до дурдом)))) Показати IP 22 Березня 2016 17:22
Одне діло коли Миколі дітей нема за шо Кормити а друге діло шоумени і вумени на ренжроверах яким мало бабосів
Сергій Показати IP 22 Березня 2016 15:26
Може займетесь більш корисними справами , власників зброї -всіх в АТО , сполохались- переляки ,люди самі розберуться ходити на концерти чи ні .
Вова до Сергій Показати IP 22 Березня 2016 15:45
Чік чірік чік, чік чірік чік - у тебя спадает ліфчік
Йосип до Сергій Показати IP 23 Березня 2016 22:07
Ти сам хоч в ато був? Герой дивану. Тільки знаєш як лисого ганяти під одіялом.
Петро Ющук Показати IP 22 Березня 2016 15:27
ТРЕБА ВСЕ ЗРОБИТИ ЩОБ НЕ ПУСКАТИ ПАТАПА 1 НАСТЮ ДО ГЛЯДАЧ1В 1 СЛУХАЧ1В! ХАЙ ЙДУТЬ В МАСКВУ 1 ТАМ ЛИЖУТЬ 1 ВИЛИЗУЮТЬ ПУТИНА))))
До Сергія мітинга до Петро Ющук Показати IP 22 Березня 2016 16:16
Сірьожа, навчись виключати капс і ставити коми!
Анонім до Петро Ющук Показати IP 23 Березня 2016 11:25
А Порошенко тоже пусть едет?
Волинь Показати IP 22 Березня 2016 15:49
Підтримую повністю, не має чого їм тут робити!
парикмахер Показати IP 22 Березня 2016 16:34
Алексєєв перед приїздом Насті побрився? :)))
Серж Показати IP 22 Березня 2016 16:35
В такому випадку, пропоную нашому президенту, якій теж заробляє в Росії, заборонити виступати та працювати в Україні.
Анонім Показати IP 22 Березня 2016 17:17
Чомусь рошен справно сплачує податки в Росії.перемога!
Протест Показати IP 22 Березня 2016 17:43
Ламати балалайки, палити пельмені і букварі!)))
Оксана Показати IP 22 Березня 2016 18:02
Скажіть, що означає фраза "які їздять в Росію"? Це не є той випадок коли "самі придумали-самі повірили"? У когось є статистика візитів Потапа в РФ взагалі і до першопрестольноі зокрема? Потап і Настя заробляють там гроші? Ви впевнені? Ви ні з ким іх не плутаєте? Не Іван Дорн, не Лобода, не Сергій Бабкін? Точно Потап?
Анонім до Оксана Показати IP 23 Березня 2016 01:29
http://ivona.bigmir.net/showbiz/interview/405304-Potap-i-Nastja--My-ne-skryvaem-svoju-rabotu-v-Rossii http://gordonua.com/bulvar/news/potap-i-nastya-kamenskih-vystupili-v-rossii-112952.html це перші 2 ссилки по запиту...якщо вам мало доказів порийтесь в гуглі...
Анонім Показати IP 22 Березня 2016 18:21
А ВН підтримують інформаційно цей концерт?!!!!!!!!!!
ВОВК Показати IP 22 Березня 2016 18:58
ЦУКЕРКИ РОШЕН ТО ГИДОТА БО ЇХ В КАЦАПІЇ КЛЄПАЮТЬ. шо дупутати обкакались на Петю хвіст задерти
Борис Показати IP 22 Березня 2016 20:14
Люди, ви серйозно? Ви хочете діяти радянськими методами? Чим ви тоді відрізняєтесь від кацапіі. Я просто хвилин десять аналізував ситуацію і я просто вас не розумію. По-перше, яке ви маєте право мені (якби я хотів піти на цей концерт) забороняти бачити мені в своєму місті Потапа з Настею. Як і багатьом іншим. По-друге, такий жанр має право на існування. Особливо в такі непрості часи народ хочеться хоч трішки відволіктись комедієюв театрі чи кіно, кварталом по тб чи такими позитивними артистами. Це кримінал?! У нас нема більше проблем в місті? чи вам нема з ким боротись. І чим себе заняти. Чого ви до них причепились? Хто тоді залишиться? Один океан Ельзи? Тому що до всієї решти можно доколупатись, якщо поставити собі за мету. А в гумористичному, легкому розважальному жанрі хто тоді має бути? Кролики? То Ви вже їх "з'їли". Зеленський? Наскільки я розумію у "активістів" до нього вистачає питань. Дід Панас?))) Ще раз запитую -- панове, ви серйозно? Чи вам потрібен об'єкт для ненависті?
Анонім до Борис Показати IP 22 Березня 2016 23:03
Підтримую на 100%!
Деніс Показати IP 22 Березня 2016 20:17
Підтримую того хто казав про вибір громадян варто чи не варто!Людям треба самим в собі розібратися!Як на мене ,то я б не пішов на них точно,підстаркуватого жирного поца і худаючу Каменських я точно не хочу бачити,краще на Зіброва всі разом підемо!
Ігор Показати IP 22 Березня 2016 22:07
Якщо ви за демократію- нехай виступають, якщо ви тупі зомбі то нехай вашими руками Заробляють бабки організатори даної акції " Алексеєв".
Андрій Показати IP 22 Березня 2016 23:07
аВТОМАЙДАН ХАЙ ЗАЙМАЄТЬСЯ ПИТАННЯМ РЕМОНТУ ДОРІГ А НЕ КУЛЬТУРОЮ..СКРІЗЬ СВОГО НОСА ПХАЮТЬ..
Тетяна Показати IP 22 Березня 2016 23:37
Суспільство хворе! Забули, як плакали над гробами з загиблими хлопцями, яких виносили з під театру, тепер туди приїде Потап який дякує, що "приймають" Росії від зброї якої гинули і гинуть ті хлопці. З нас сміється світ! Америка, Канада не приймають Лорак з концертами, та навіть в Тернопіль і Львів вони не сунуться. Чому Луцьк як та "помийна яма"???!!! Звичайно ніхто не може їм заборонити , але ЛЮДИ?! Наша байдужість привела нас до війни в країні. Невже "хтось" а не ми повині вирішувати як нам далі жити?!
Справедливiсть Показати IP 23 Березня 2016 04:18
Популiзм.Дiлом займiться,наприклад створiть загальну петицiю Петру 1 з приводу кабальноi растаможки (мовчу про Петра фабрику)
Бандерівець Показати IP 23 Березня 2016 07:24
Так кругом, і не в концерті проблема. Проблема у нас в головах. Путін - #уйло? #уйло! І ще #уйло кожен хто йде на концерти такого плану, хто купує російський продукт, хто торгує російськими товарами, хто обслуговується в російському банку і т.д. А САМЕ БІЛЬШЕ ХУ-ЙЛО, ХТО НА ЦЬОМУ ПІАРИТЬСЯ ТА ЗАРОБЛЯЄ ПОЛІТИЧНІ ДЕВІДЕНТИ.
Андрій Показати IP 23 Березня 2016 07:32
А Вам шановні не здається,що Ви загрались уже в свій патріотизм?! Подолали кругом корупцію? Чи можливо на дорогах лад навели? Чи у місті смітників побільшало? ......у місті та в державі проблем по горло,а ходити на концерти чи ні-люди самі хай вирішують,гроші не громади,якщо я їх заробляю-то дозвольте витрачати як я хочу!!!
хахахаха Показати IP 23 Березня 2016 09:23
Активісти ІДІОТИ!!!! Ідіть вулиці підмітайте!!!
Ю Показати IP 23 Березня 2016 09:30
А я пiду
Бувший Показати IP 23 Березня 2016 09:35
Війна - це погано, окупанти - вороги. Але совок - найгірше за все. А совок і всіляки заборони - це як партія і ленін. Дайте людям самим вирішувати, куди ходити, а куди ні. Закликати можна, пояснювати треба, але забороняти - це совєцька влада. Хочете такого?
Оксана Показати IP 23 Березня 2016 15:28
Мене завжди дивують такі концерти!Людиии!А про Великий піст взагалі забули?!
вікторія Показати IP 26 Березня 2016 16:24
бл* всі їздять в росію і що далі